Paweł Szakiewicz z "Rolnik szuka żony" z żoną i synem

Paweł Szakiewicz z rodziną ślą świąteczne życzenia! Dzieci rolnika skradną wasze serca!

Paweł Szakiewicz z "Rolnik szuka żony" z żoną i synem

Paweł Szakiewicz był uczestnikiem pierwszej edycji "Rolnik szuka żony" ale kobietę, z którą stworzył kochającą rodzinę poznał dopiero po programie. W dodatku Martyna okazała się jego sąsiadką! We wrześniu para powitała na świecie swoje drugie dziecko - córeczkę Tosię. Aktualnie oprócz córki wychowują jeszcze synów - rocznego Stasia oraz pięcioletniego Jasia - z poprzedniego związku Martyny.  Rolnik opublikował rodzinne zdjęcie, przesyłając świąteczne życzenia. 

Zobacz także: Paweł z "Rolnika" startował do Sejmu. Podczas głosowania pokazał całą rodzinę. Miesięczna Tosia jest przeurocza!

Paweł Szakiewicz z rodziną

Paweł Szakiewicz stworzył ciepły dom ze swoją partnerką Martyną i jej synkiem Jasiem. W czerwcu  para obchodziła swoją 3. rocznicę ślubu. Do tego czasu ich rodzina powiększyła się o dwoje dzieci - Stasia i Tosię. Na oficjalnym profilu Pawła pojawiło się rodzinne zdjęcie ze świątecznej sesji zdjęciowej z życzeniami bożonarodzeniowymi: 

Kochani, wszystkim życzymy spokojnych, Wesołych Świąt Niech będą radosne i takie, jakie sobie wymarzyliście ❤️- czytamy na profilu uczestnika programu

Tosia skończyła już 3 miesiące i wraz ze Stasiem i Jasiem rosną jak na drożdżach! Do kogo są bardziej podobni?

Paweł Szakiewicz jest uczestnikiem pierwszej edycji show. Do tej pory wyemitowano ich aż sześć. Już 25 grudnia TVP2 pokaże świąteczny odcinek show, w którym poznamy dalszą miłosną drogę uczestników szóstej edycji. Czy im również uda się stworzyć tak szczęśliwą rodzinę jak Pawłowi?  

Zobacz także: "Rolnik szuka żony" w Boże Narodzenie 2019. Czego dowiemy się w świątecznym odcinku?

Paweł Szakiewicz z rodziną składają świąteczne życzenia na Boże Narodzenie

Martyna Szakiewicz i Paweł Szakiewicz
Instagram

 

Więcej na temat Rolnik szuka żony
Przeładuj

Basia Kurdej-Szatan zdradza, kiedy wróci do "M jak miłość"! "Znam już termin"

zobacz 00:51