Antoni Królikowski i Małgorzata Ostrowska-Królikowska na pogrzebie Pawła Królikowskiego
East News
Newsy

Paweł Królikowski zmarł rok temu. Małgorzata Ostrowska-Królikowska napisała coś pięknego. Łzy same cisną się do oczu

Paweł Królikowski zmarł rok temu. Małgorzata Ostrowska-Królikowska napisała coś pięknego. Łzy same cisną się do oczu

Trudno w to uwierzyć, ale w sobotę 27 lutego mija dokładnie rok od śmierci Pawła Królikowskiego (+58 l.), aktora którego wszyscy pokochali m.in. za kultową rolę Kusego w serialu "Ranczo". Królikowski zmagał się z chorobą neurologiczną, od grudnia 2019 roku przebywał w szpitalu. W rocznicę śmierci Pawła Królikowskiego jego żona Małgorzata Ostrowska-Królikowska postanowiła zabrać głos. Aktorka umieściła na Instastory zdjęcie świeczki z podpisem: "Do drzwi pamięci mojej ciągle stukam".

Małgorzata Ostrowska-Królikowska wspomina męża w rocznicę śmierci
Instagram/Małgorzata Ostrowska-Królikowska

Małgorzata Ostrowska-Królikowska dodała również post z czarno-białym wideo, na którym słyszymy śpiewającego Stanisława Soję:

Sonet Szekspira (LXVI) Staszek Soyka. 27.02.2020 r. - podpisała to wideo Małgorzata Ostrowska-Królikowska.

Tak wygląda grób Pawła Królikowskiego rok po śmierci. Rodzina jest bezsilna. Chcą postawić mu pomnik, ale jest problem

Małgorzata Ostrowska-Królikowska - trudne chwile po śmierci męża

Małgorzata Ostrowska-Królikowska krótko po wywiadzie przyznała, że jest jej bardzo trudno po śmierci męża. Do dziś nie pozbyła się rzeczy Pawła Królikowskiego. Każda rzecz w domu przypomina aktorce o jej mężu.

Wszystko mi go przypomina. Do tej pory wiszą w szafie jego ubrania. Jeszcze do niedawna na krześle leżała przerzucona przez oparcie jego kamizelka. W końcu oddałam ją jego ojcu. "Tata, weź tę kamizelkę i płaszcz" - poprosiłam. Ucieszył się, że ma rzeczy po ukochany synu. Czasem Marcyśka zakłada za obszerne na nią swetry Pawła, fajnie w nich wygląda. Nie potrafię rozstać się z jego rzeczami - mówiła w wywiadzie dla magazynu '' Świat Kobiety''

Aktorka podkreśla, że Paweł Królikowski wciąż jest obecny w jej życiu. Małgorzata musi sobie radzić nie tylko ze wspomnieniami, które przywołuje ich wspólny dom, ale także, z tym że Paweł Królikowski był popularnym aktorem. Wystarczy przecież włączyć telewizor, by zobaczyć odcinek ''Rancza'' z jego udziałem, czy radio, by posłuchać licznych słuchowisk, w których grał, a które wciąż są odtwarzane.

Paweł cały czas jest z nami, w naszym domu. Czasem włączam telewizor i nagle słyszę jego głos, właśnie leci jakiś serial czy film, w którym grał. To takie dziwne uczucie. Trudne, a jednocześnie miłe, że został w jakimś sensie - przyznaje aktorka w wywiadzie. 

Czy ze stratą można sobie w ogóle poradzić? Ostrowska-Królikowska nie ukrywa, że ma ''żal'' do męża, że zostawił ją w tym trudnym czasie. Aktorka przyznaje, że czasem ''rozmawia'' z Pawłem i nie kryje swoich emocji:

Pewnie, że się wściekam. Czasem krzyczę na niego, że zostawił mnie samą, jeszcze w tę pandemię. I wiem, że mnie słyszy, może tylko śmieje się cichutko, bo Paweł nie wytrzymałby tych rygorów, w których teraz musimy wszyscy żyć. Cwaniaczek, tydzień przed pandemią zabrał się po prostu z tego świata - przyznaje aktorka w wywiadzie. 

Zobacz także: Małgorzata Ostrowska-Królikowska o śmierci męża: "Cwaniaczek, tydzień przed pandemią zabrał się po prostu z tego świata"

Małgorzata Ostrowska - Królikowska i Paweł Królikowski
East nEWS
Newsy
Małgorzata Ostrowska-Królikowska o śmierci męża: "Cwaniaczek, tydzień przed pandemią zabrał się po prostu z tego świata"
Małgorzata Ostrowska-Królikowska w szczerym wywiadzie opowiedziała jak radzi sobie po śmierci Pawła Królikowskiego. Aktorka wciąż otacza się rzeczami zmarłego męża.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska w szczerym wywiadzie opowiedziała, jak radzi sobie po śmierci męża. 27 lutego 2020 roku po długiej chorobie zmarł Paweł Królikowski, zostawiając żonę i pięcioro dzieci. Czy aktorka pogodziła się ze śmiercią ukochanego? Jak sama przyznaje, ubrania męża wciąż są w szafie, a jego kamizelkę, która była przewieszona przez krzesło, oddała dopiero niedawno.  Jak żyje Małgorzata Ostrowska-Królikowska po stracie męża? Aktorka przyznała, że jest jej bardzo trudno po śmierci męża. Ostrowska-Królikowska do dziś nie pozbyła się rzeczy Pawła Królikowskiego. Każda rzecz w domu przypomina aktorce o jej mężu. Wszystko mi go przypomina. Do tej pory wiszą w szafie jego ubrania. Jeszcze do niedawna na krześle leżała przerzucona przez oparcie jego kamizelka. W końcu oddałam ją jego ojcu. "Tata, weź tę kamizelkę i płaszcz" - poprosiłam. Ucieszył się, że ma rzeczy po ukochany synu. Czasem Marcyśka zakłada za obszerne na nią swetry Pawła, fajnie w nich wygląda. Nie potrafię rozstać się z jego rzeczami - mówiła w wywiadzie dla magazynu '' Świat Kobiety'' Aktorka podkreśla, że Paweł Królikowski wciąż jest obecny w jej życiu. Małgorzata musi sobie radzić nie tylko ze wspomnieniami, które przywołuje ich wspólny dom, ale także, z tym że Paweł Królikowski był popularnym aktorem. Wystarczy przecież włączyć telewizor, by zobaczyć odcinek ''Rancza'' z jego udziałem, czy radio, by posłuchać licznych słuchowisk, w których grał, a które wciąż są odtwarzane. Paweł cały czas jest z nami, w naszym domu. Czasem włączam telewizor i nagle słyszę jego głos, właśnie leci jakiś serial czy film, w którym grał. To takie dziwne uczucie. Trudne, a jednocześnie miłe, że został w jakimś...

Małgorzata Ostrowska-Królikowska i Paweł Królikowski
East News
Newsy
Małgorzata Ostrowska-Królikowska pokazała niepublikowane zdjęcie z mężem. "Taki zostanie w naszej pamięci" napisał jeden z fanów
Małgorzata Ostrowska-Królikowska pokazała niepublikowane zdjęcie z mężem. "Taki zostanie w naszej pamięci" napisał jeden z fanów

Małgorzata Ostrowska- Królikowska w dniu urodzin swojej córki pokazała na Instagramie piękne zdjęcie z Pawłem Królikowskim. Aktorka pochwaliła się fotką sprzed lat, na której razem mężem przytulają się do małej Julii. Zdjęcie aktora, który zmarł blisko rok temu, porusza do łez.  Paweł Królikowski na zdjęciu sprzed lat Śmierć Pawła Królikowskiego wstrząsnęła wszystkimi. Niestety, 27 lutego 2020 roku, media poinformowały, że uwielbiany przez widzów aktor nie żyje. Paweł Królikowski zmarł po długiej walce z chorobą- gwiazdor serialu "Ranczo" miał dopiero 58 lat. Artysta pozostawił ukochaną żonę i pięcioro dzieci. Po śmierci męża Małgorzata Ostrowska-Królikowska może liczyć na wsparcie swoich dzieci. Nie mogłam się załamać, zwinąć w kłębek i powiedzieć: "Wrócę, jak będzie mi lepiej". Musiałam wziąć się w garść i być silna, radosna dla moich dzieci. Nie chcę, żeby po tym, co je spotkało, martwiły się jeszcze o mnie- aktorka wyznała ostatnio w wywiadzie dla magazynu "Świat Kobiety". Po śmierci męża Małgorzata Ostrowska-Królikowska tylko kilka razy wspominała go na Instagramie. Teraz jednak znów to zrobiła. W dniu urodzin córki, Julii Królikowskiej, pokazała zdjęcie sprzed lat. Na fotografii razem trzymają swoją pociechę. Nasza ❤️ tęczowa Panienka❤️ kończy 22 lata. ...Nie daj Ci Boże, broń Boże skosztować Tak zwanej życiowej mądrości, Dopóki życie trwa, póki życie trwa... ❤️❤️❤️❤️❤️🍀🍀🍀🍀🍀🍀🌺🌺🌺 #urodziny #córcia #miłość #pięknegoszczęśliwegożycia #wielkawoda #tatuś #małyksiążę #pawełkrólikowski #love- napisała pod zdjęciem. Internauci ruszyli z życzeniami dla Julii Królikowskiej,...

Małgorzata Ostrowska odwiedziła grób Pawła Królikowskiego
VIPHOTO/East News
Newsy
Małgorzata Ostrowska-Królikowska pokazała grób męża, Pawła. Utonął w kwiatach
Wszystkich Świętych 2021: Małgorzata Ostrowska-Królikowska odwiedziła grób Pawła Królikowskiego na cmentarzu w Warszawie.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska pojawiła się na Cmentarzu Wojskowym na Powązkach w Warszawie, gdzie spoczywa jej mąż, zmarły w 2020 roku Paweł Królikowski. Aktorka, znana m.in. z "Klanu", pokazała w sieci grób aktora i dodała wzruszający opis...  Zobacz także:   Wszystkich Świętych 2021. Tak wyglądają groby gwiazd: Kory, Demarczyk, Krawczyka, Wodeckiego... Małgorzata Ostrowska-Królikowska o mężu: "Gdy odejdziesz zostanie Twoja miłość" Paweł Królikowski zmarł 27 stycznia 2020 roku w Warszawie w wyniku poważnej choroby neurologicznej. Wybitny aktor, znany m.in. z roli Kusego w "Ranczu", cieszył się ogromną sympatią i widzów, którzy nie zapominają o jego pamięci. 1 listopada na jego grobie pojawiło się mnóstwo kwiatów i zniczy, co uwieczniła żona gwiazdora, Małgorzata Ostrowska-Królikowska.   Gdy odejdziesz zostanie Twoja miłość, prawdziwy pomnik w sercach. - napisała aktorka. Zobacz także:  Małgorzata Ostrowska-Królikowska o śmierci męża: "Cwaniaczek, tydzień przed pandemią zabrał się po prostu z tego świata" Pawła Królikowskiego w dniu Wszystkich Świętych wspomina Ilona Ostrowska, z którą artysta stworzył niezapomniany duet w serialu "Ranczo". Role Lucy'ego i Kusego przeszły do historii polskiej telewizji. Zobacz także:  QUIZ Kusy i Lucy to ukochana para z „Rancza”, jak dobrze ich znacie? Tylko dla prawdziwych fanów! Mój Przyjacielu brakuje Ciebie bardzo!!! „Słońcem jest dla mnie Twój uśmiech "Paweł Królikowski" - napisała Ilona Ostrowska na Instagramie.         Wyświetl ten post na Instagramie    ...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik