M jak miłość: kiedy emisja odcinków z Pawłem Delągiem?
Instagram/mat. prasowe

Kiedy fani "M jak miłość" będą mogli zobaczyć najnowsze odcinki serialu z udziałem Pawła Deląga? Zaledwie kilka dni temu w mediach pojawiła się zaskakująca informacja o nowym bohaterze hitu TVP. Okazało się wówczas, że do ekipy "Mjm" dołączył Paweł Deląg, który będzie nowym mężczyzną w życiu serialowej Joasi. Chodakowska po śmierci męża odnajdzie swoje szczęście u boku bohatera granego przez Deląga? Wszystko na to wskazuje!

 

Kiedy emisja "M jak miłość" z Pawłem Delągiem?

 

Okazuje się, że Paweł Deląg w serialu "M jak miłość" zagra Michała Ostrowskiego. Jak informuje magazyn "Świat seriali" aktor pojawił się na planie hitu już 9 stycznia, jednak odcinki z jego udziałem będziemy mogli zobaczyć dopiero w kwietniu- widzowie poznają serialowego Michała w 1365 odc. 

 

Jak Chodakowska pozna Michała? Okazuje się, Joasia i Wojtuś spotkają go na ulicy. Michał Ostrowski, syn zmarłej niedawno sąsiadki, poprosi Chodakowską i jej syna o zaopiekowanie się psem, którym chwilowo nie może się zająć, a którego dostał w spadku po matce. Serialowa Asia i Wojtuś chętnie pomogą nowemu sąsiadowi...

 

Myślicie, że Asię i Michała połączy prawdziwa miłość? Czy po stracie męża Chodakowska znów będzie szczęśliwa?

 

Zobacz także: SCHUDŁA CZY TO ZASŁUGA TEJ SUKNI? BASIA KURDEJ-SZATAN ZACHWYCIŁA NA 25-LECIU POLSATU

 

Paweł Deląg dołączył do "M jak miłość".

Paweł Deląg na premierze filmu
ONS

Czy serialowa Joasia odnajdzie szczęscie u boku Michała?

M jak miłość odc. 1342-1343
Mat. prasowe

Więcej na temat M jak miłość Paweł Deląg