Paweł Deląg o związku z Emmą Kiworkową
ONS
Newsy

Deląg szczerze o związku z piękną Emmą: Nie wszystko jest cacy

Jak wygląda ich życie przed ślubem?

Paweł Deląg długo funkcjonował z metką amanta, a wszystko to za sprawą ról filmowych, w których go obsadzano. W końcu jednak i w jego życiu przyszedł czas na zmiany - pięć lat temu poznał Emmę Kiworkową, z którą jest do dziś, co więcej - planują ślub. Przypomnijmy: Miłość jak z obrazka: Deląg zabrał piękną narzeczoną na salony

Paweł wypowiadał się dotychczas dość zdawkowo na temat ukochanej, ale najnowszy wywiad w "Gali" stanowi wyjątek od tej reguły. Przystojny aktor w poetyckich wręcz słowach opisał łączące go z Emmą więzi, choć przyznaje, że nie jest to związek idealny, a on sam potrafi być niełatwym partnerem. Wierzy jednak, że ich spotkanie nie jest dziełem przypadku, a przeznaczenia.
 

Rodzina daje kopa energetycznego, poczucie, że nie jesteś sam, że masz się dla kogo starać. Że jest przy tobie, niezależnie od tego czy jesteś na górze, czy na dole. Moje dziewczyny stworzyły dom, do którego chcę wracać. Nie wszystko jest cacy, ale myślę, że zostaliśmy z Emmą sobie przeznaczeni. Oboje jesteśmy dla siebie wysokimi poprzeczkami do przeskoczenia. Na pewno nie jestem łatwy we współżyciu, pewnie sprawiam wiele kłopotów. Emma z kolei dobrze wie, czego chce, a że ma południowy temperament, potrafi walczyć o swoje. Najcenniejsze jest to, że oboje czujemy, że będąc razem, stajemy się po prostu lepsi - wyznaje w "Gali".


Deląg zdradza też, że niekoniecznie wiąże przyszłość swoją i rodziny z Polską. Snuje plany o wyprowadzce do Wielkiej Brytanii i podkreśla, że jest żądny poznawania nowych kultur, otwierania się na inne mentalności.
 

Nie kupiłem w Moskwie żadnego mieszkania - czasami wynajmuję. W Polsce jest mój dom, ale to nie znaczy, że będzie tu mieszkać zawsze. Oboje z Emmą chcielibyśmy trochę pożyć w innej kulturze, głównie po to, by się otworzyć na nowe. Ciągną mnie Anglosasi. Uwielbiam brytyjską kulturę. Nie mówię, że tam wyjedziemy, tylko, że to nasze pragnienie. Taka decyzja wymaga reorganizacji życia. Jeszcze nie jesteśmy na tym etapie. Oboje mamy potrzebę, by w przyszłości żyć na przecięciu różnych kultur.  Mnie interesuje odmienny styl życia, dotknięcie innego widzenia świata, mentalności, kultury. Mam ochotę na coś nowego, na nowy "Stary Świat" - zapewnia.


Po takich wyznaniach ślub wydaje się już tylko formalnością. Miłość jak z filmu?

Zobacz: Deląg planuje wielki ślub

Paweł Deląg i inne gwiazdy na gali Serca Gagi 2013:

Ślub Deląga odwołany
ONS
Newsy
Deląg zaprzeczał rozstaniu, ale to już koniec. Ukochana zerwała zaręczyny
Miała swoje powody

Paweł Deląg od dawna zapowiadał w wywiadach ślub z ukochaną Emmą Kiworkową . Termin ceremonii był wprawdzie owiany tajemnicą, ale mimo upływu czasu, o ślubie pary mówiło się raczej niewiele. W końcu jeden z tabloidów poinformował, że zakochani postanowili się rozstać. Aktor ostro skomentował te plotki na swoim Facebooku przy okazji szokujących pomówień innej gazety. Przypomnijmy: Tabloid sugeruje, że Deląg jest gejem. Aktor z oburzeniem odniósł się do plotek Wszystko jednak wskazuje na to, że mimo zaprzeczeń Deląga, para rzeczywiście się rozstała. Ostatnio z lotniska w Warszawie Emmę odbierała tylko jej mama, a na palcu Kiworkowej próżno było szukać pierścionka zaręczynowego. Jak donosi "Gala", to właśnie ona podjęła decyzję o rozstaniu i zapadła ona podczas jej wakacji z dziećmi. Pani stomatolog doszła do wniosku, że różnice dzielące ją z ukochanym są zbyt duże, aby zdecydować się na wspólne życie.   To Emma zakończyła ten związek. Oddała Pawłowi pierścionek zaręczynowy i poprosiła, by zabrał z jej domu swoje rzeczy. Emma spędziła letni urlop z córkami nad morzem. Tam podjęła ostateczną decyzję o rozstaniu. Podobno dojrzewała do niej od dłuższego czasu. Jednym z powodów miała być ciągła nieobecność Pawła w Polsce. Powoli stawało się dla niej jasne, że po ślubie aktor raczej nie zmieni stylu życia. W końcu postanowiła, że lepiej rozstać się przed ślubem niż po nim. A wiedziała już, że zbyt wiele ich różni, by mogli stworzyć szczęśliwą rodzinę - czytamy w "Gali", która powołuje się na osobę blisko związaną z Emmą. Żałujecie? Zobacz: "Tu jestem kozłem ofiarnym, w Rosji mam swoje pięć minut" Paweł Deląg i Emma Kiworkowa-Rączkowska oraz inne gwiazdy na gali Serca Gagi 2013:

Paweł Deląg komentuje plotki
ONS
Newsy
Tabloid sugeruje, że Deląg jest gejem. Aktor z oburzeniem odniósł się do plotek
Miarka się przebrała

Paweł Deląg od dłuższego czasu zapowiadał, że nosi się z zamiarem poślubienia swojej narzeczonej, choć nie chciał zdradzić, na kiedy planują tę uroczystość. Ostatnio jednak pojawiły się plotki, że ceremonia stanęła pod dużym znakiem zapytania. Przypomnijmy: Deląg i Kiworkowa planowali ślub. Wszystko skończyło się inaczej To jeszcze nie wszystko. Jeden z tabloidów sugerował na podstawie starego zdjęcia z Michałem Pirógiem, że Paweł Deląg jest... gejem. Aktor postanowił rozprawić się z plotkami i na swoim Facebooku opublikował ostre oświadczenie, w którym skarży się na stan kolorowej prasy, przypominając jednocześnie o skandalicznej wiadomości o domniemanej śmierci Anny Przybylskiej. Zdementował też plotkę o rozstaniu z narzeczoną.   Uważam ,że Polska w pewien sposób jest krajem bezprawia. A wolne media to kpina. Czy wolność mediów polega na tym ,że mogą pisać co im silna na język przyniesie, kłamiąc, manipulując? I jakże czują się bezkarne , że nie ponoszą odpowiedzialności za swoje publikacje. Przypominam Wam chociażby niedawną publikacje w sprawie Ani Przybylskiej. A my z Emmą mamy się bardzo dobrze. I tyle - czytamy na jego profilu. Czekamy zatem na ślub. Zobacz: "Tu jestem kozłem ofiarnym, w Rosji mam swoje pięć minut" Paweł Deląg i Emma Kiworkowa-Rączkowska oraz inne gwiazdy na gali Serca Gagi 2013:

Paweł Deląg i Dominika Kulczyk razem
ONS
Newsy
TYLKO U NAS: Wiemy, od kiedy Dominika Kulczyk i Paweł Deląg są parą!
TYLKO U NAS: Wiemy, od kiedy Dominika Kulczyk i Paweł Deląg są parą!

Dominika Kulczyk i Paweł Deląg są parą! Ta informacja zelektryzowała wszystkich! Jeden z tygodników podał, że para ukrywa swój związek, nie chcąc wzbudzać medialnej sensacji. W trudnym dla Dominiki czasie po pogrzebie ojca Jana Kulczyka, nie chciała ona, by ważniejsze stało się jej prywatne życie i uczucia. Dominika Kulczyk i Paweł Deląg razem! Paweł Deląg w ubiegłym roku spotykał się ze stomatolog, Emmą Kiworkową. Para planowała nawet ślub! Niestety, ich miłość nie przetrwała . Powodem były ponoć  częste wyjazdy aktora za granicę. Dominika Kulczyk zaś w połowie 2013 roku rozstała się z mężem, Janem Lubomirskim . Od tego czasu nie była w żadnym poważnym związku. Nam udało się ustalić, że Paweł i Dominika spotykają się już od ponad pół roku! Aktor i miliarderka nieraz wyjeżdżali razem zagranicę m.in. do Francji Jak udało im się tak długo ukryć swoją miłość? Tego nie wie nikt. Być może za jakiś czas para pokaże się razem na jakiejś gali. O tej parze usłyszymy jeszcze nie raz!   Zobacz także: Tabloid sugeruje, że Deląg jest gejem. Aktor z oburzeniem odniósł się do plotek   Czy Dominika Kulczyk i Paweł Deląg stworzą szczęśliwą rodzinę?   Paweł Deląg w Cannes:                 

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner