Emma Kiworkowa i Paweł Deląg biorą ślub
ONS

W tym roku ślub Pawła Deląga! Ładną ma narzeczoną?

Emma Kiworkowa i Paweł Deląg biorą ślub
ONS

Sezon na śluby trwa. Po Katarzynie Zielińskiej i Iwonie Węgrowskiej sakramentalne "tak" powiedzą sobie Paweł Deląg z ukochaną Emmą Kiworkową. Tak przynajmniej twierdzi dwutygodnik "Grazia", który potwierdza, że para w końcu się zaręczyła. Ku zaskoczeniu samego aktora, partnerka przyjęła pierścionek za drugim razem.

- Paweł już po raz drugi oświadczył się Emmie. Ale dopiero teraz został przyjęty - zdradza znajoma dentystki na łamach "Grazii".


Jeśli para pobierze się, pod znakiem zapytania stanie dalsza kariera Deląga za wschodnią granicą. Informatorzy twierdzą, że podobno Emma akceptuje styl życia partnera i kibicuje mu w rozwijaniu pasji.

- Emma to nowoczesna, samodzielna kobieta. Nie musi mieć Pawła cały czas u boku. Jest w nim bardzo zakochana i życzy mu jak najlepiej. Najbardziej cieszy ją to, że jej córeczki uwielbiają Pawła.


Paweł i Emma zabrali się już za przygotowania do ślubu. Uroczystość ma odbyć się w Warszawie jeszcze w tym roku. Emma jest fanką mody i już od jakiegoś czasu rozgląda się za ślubną sukienką. Oby nie zainspirowała się kreacją Kasi Zielińskiej. Zobacz: Tak wygląda suknia ślubna Zielińskiej

 

Przeładuj

"Love Island": Caroline i Mateusz mają nietypowy plan na wydanie nagrody głównej! Na to pójdzie 100 tysięcy?!

zobacz 02:11