Edyta Zając na gali Kobieta Roku Glamour 2014
ONS

Faworytka Miss Polonia bryluje na salonach. Zatrudniła menadżera gwiazd

Edyta Zając na gali Kobieta Roku Glamour 2014
ONS

Wczorajsza gala rozdania nagród Kobieta Roku Glamour 2014 przyciągnęła sporo gwiazd, które w eleganckich kreacjach pojawiły się w hotelu Bristol w Warszawie, gdzie odbywało się wydarzenie. Wieczorowy charakter imprezy wymógł na celebrytkach niezwykle strojne stylizacje i nie da się ukryć, że było na co popatrzeć. Przypomnijmy: Gwiazdy na wielkiej gali Kobieta Roku Glamour 2014

Wśród nich była Edyta Zając. Dziewczyna Kuby Rzeźniczaka i jedna z faworytek najbliższych wyborów Miss Polonia niezmiennie zachwyca urodą, ale jeśli chodzi o kreacje na czerwony dywan to zdecydowanie stawia na minimalizm. Podobnie było wczoraj - Edyta pojawiła się w klasycznej małej czarnej, która doskonale podkreślała jej długie nogi.

Zobacz: Górniak zrobiła furorę w t-shircie za 200 zł. Promuje go też przyszła Miss Polonia

W kuluarach plotkowano o czymś jeszcze. Zając towarzyszył bowiem Paweł Bieńkowski, menadżer m.in. Małgorzaty Sochy, Karoliny Malinowskiej czy Joanny Horodyńskiej. Wszystko więc wskazuje na to, że przyszła Miss poważnie myśli o podbiciu polskiego show-biznesu, stąd zatrudnienie agenta gwiazd.

Wróżycie jej dużą karierę?

Zobacz: Przyszła Miss Polonia na luksusowych wakacjach z Rzeźniczakiem. W Dubaju wiszą jej plakaty

Edyta Zając na gali Kobieta Roku Glamour 2014

Edyta Zając na gali Kobieta Roku Glamour 2014

 

Więcej na temat Miss Polonia Edyta Zając
Przeładuj

"Rolnik szuka żony": Czy Ania i Grzegorz korzystają z pomocy niani?

zobacz 01:37