Paulina Rykała z "Rolnik szuka żony 5"
Mat. prasowe

Paulina z "Rolnik szuka żony" zakochała się w Włochu! Połączyła ich miłość do sportu

Paulina Rykała z "Rolnik szuka żony 5"
Mat. prasowe

Paulina Rykała z "Rolnik szuka żony" już nie ukrywa swojego ukochanego. Była kandydatka do serca Łukasza Sędrowskiego kilka miesięcy temu zakochała się. Z początku nieśmiało publikowała zdjęcia z nowym partnerem, jednak już teraz nie zakrywa mu twarzy. Mało tego, nie boi się oznaczać wybranka na zdjęciach, stąd wiemy, że jest Włochem!

Zobaczcie, z kim spotyka się Paulina!

Paulina Rykała zakochała się 

"Związek" Łukasza Sędrowskiego i Pauliny Rykały zakończył się jeszcze w programie "Rolnik szuka żony". Dziewczyna nie wpadła rolnikowi w oko. Zawróciła mu w głowie Agata Rusak, której postanowił oświadczyć się na wizji. Niestety, związek pary nie przetrwał próby czasu, i dziś zarówno Agata jak i Łukasz są singlami. 

Zobacz także: Łzy Marleny i szczere wyznanie Seweryna w finale "Rolnik szuka żony"! Co wydarzy się w ostatnim odcinku?

Paulina Rykała od kilku miesięcy jest w szczęśliwym związku. Jeszcze w lipcu br. życzyła sobie miłości z okazji urodzin. Okazuje się, że nie musiała na nią długo czekać. Serce miłośniczki fitnessu skradł Paky z Włoch. Parę połączyła miłość do sportu! Na ich Instagramach nie brakuje zdjęć ze wspólnych treningów.

Gdzie spędzamy czas wolny?? Na siłowni 😂 ❤️💪 robimy formę na święta, by móc zjeść jak najwięcej pierogów i ciasta 🤤❤️ P. S. chyba nikt nie zgadnie jaki jest nasz ulubiony kolor 🤔😂😘 Niech moc będzie z Wami ❤️❤️ - napisała szczęśliwa Paulina w sieci. 

Ukochany skomentował zdjęcie Pauliny słowem "Kochana". Widać, że para szaleje za sobą. Z pewnością związek jest bardzo poważny.

Zobaczcie fotki Pauliny i Paky'ego. Życzymy im szczęścia! 

Para uwielbia wspólnie trenować. 

Paulina zakochała się we Włochu!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Tęsknimy za latem i słońcem na plaży ❤️🙈😁 @pakyp.parisi #sunday #chill #beach #love #happiness

Post udostępniony przez Paulina (@gymfreak_gymlover_paula)

 

Więcej na temat Rolnik szuka żony
Przeładuj

"Rolnik szuka żony": Ania i Grzegorz Bardowscy planują drugi ślub! Tylko nam zdradzili, dlaczego!

zobacz 02:17