Paulina Sykut - do wykorzystania na główne Paulina Sykut w ciąży? Paulina Sykut w "Tańcu z Gwiazdami"
Paulina Sykut - do wykorzystania na główne
1/4
Paulina Sykut - do wykorzystania na główne

 

Paulina Sykut jest w drugiej ciąży? Media już od jakiegoś czasu plotkują, że gwiazda Polsatu wkrótce  po raz drugi zostanie mamą. Ostatnio atmosferę wokół Pauliny podgrzali  również internauci, którzy pod jednym ze zdjęć zaczęli gratulować jej drugiej ciąży- część fanów prezenterki dopatrzyło się na fotce rosnącego brzuszka. 

 

Teraz Paulina Sykut w najnowszym wywiadzie skomentowała medialne plotki i podejrzenia internautów. Czy rzeczywiście spodziewa się drugiego dziecka? Odpowiedź na następnej stronie!

 

Zobacz także: Fanki Pauliny Sykut oszalały na punkcie tej sukienki! Teraz kosztuje niecałe 70 zł! Wiemy, gdzie ją kupić

2/4
Paulina Sykut w ciąży?

Właśnie to zdjęcie, na którym Paulina Sykut pozuje w czerwonej sukni, wywołało ostatnio podejrzenia wśród interneutów. Czy gwiazda Polsatu rzeczywiście spodziewa się drugiego dziecka i ma już ciążowy brzuszek? Nie! Paulina Sykut w rozmowie z "Faktem" przyznała, że nie jest w ciąży. Jak komentuje medialne plotki na swój temat? 

Pomyślałam, że to gruba przesada - żartowała Paulina Sykut. Brzuch mam normalny, może nie jestem Chodakowską ani Lewandowską, ale staram się żyć zdrowo, jeść zdrowo. Może kolacja była za duża, a sukienka za bardzo opięta. Może nie wciągnęłam brzucha tak jak trzeba. 

Zobaczcie, co jeszcze powiedziała gwiazda Polsatu! 

3/4
Paulina Sykut w "Tańcu z Gwiazdami"
East News

Paulina zdradziła przy okazji, czy to dzięki ostrej diecie może pochwalić się zgrabną figurą. 

Staram się jeść zdrowo, dużo warzyw, ryb, mało mięsa. Ale bywa różnie, kobiety mają różne momenty w ciągu miesiąca. Raz brzuch jest bardziej zaokrąglony, raz mniej. Czsami zje się więcej, czasami mniej więc różne rzeczy mają wpływ, szczególnie przy mojej budowie - powiedziała w rozmowie z Faktem.

4/4
East News

Plotki o ciąży skomentował ostatnio również mąż Pauliny Sykut, który zapewnił, że gwiazda Polsatu nie spodziewa się drugiego dziecka. 

Więcej na temat Paulina Sykut