Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Paulina Smaszcz-Kurzajewska i Maciej Kurzajewski rozprawa sądowa
Newsy

Paulina Smaszcz-Kurzajewska szczerze o relacjach z byłym mężem: "Przychodzi do mnie wieczorem..."

Paulina Smaszcz-Kurzajewska opowiedziała o rozstaniu z Maciejem Kurzajewskim i zdradziła, jak teraz wyglądają ich relacje.

Paulina Smaszcz-Kurzajewska opowiedziała o rozstaniu z Maciejem Kurzajewskim i zdradziła, jak teraz wyglądają ich relacje. Czy po głośnym rozwodzie para utrzymuje ze sobą kontakt?

Dziennikarka w programie "Super Show" wyznała, jaka jest prawda! Paulina Smaszcz-Kurzajewska i Maciej Kurzajewski zaledwie kilka tygodni temu spotkali się w sądzie na ich sprawie rozwodowej. Para po 23 latach podjęła decyzję o zakończeniu swojego związku.

Okazuje się jednak, że pomimo rozstania Paulina Smaszcz-Kurzajewska utrzymuje bardzo dobre relacje z byłym mężem! Była para spotyka się nawet na wspólne kolacje czy śniadania!

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Iga oceniła związki uczestników: "To nie ignorancja tylko..."

Paulina Smaszcz-Kurzajewska szczerze o relacjach z byłym mężem

W wywiadzie dla magazynu "Viva!" Paulina Smaszcz-Kurzajewska nie ukrywała, że rozstanie z mężem było dla niej bardzo bolesnym doświadczeniem. Teraz jednak dziennikarka zdradziła, że to ona podjęła decyzję o rozwodzie!

Wspólnie widzieliśmy, że coraz rzadziej mamy wspólne zdanie, ale decyzję podjęłam ja - Paulina Smaszcz-Kurzajewska zdradziła w programie "Super Show".

A jak teraz, kilka tygodni po rozprawie rozwodowej wyglądają relacje Pauliny Smaszcz-Kurzajewskiej i Macieja Kurzajewskiego? Okazuje się, że była para wciąz utrzymuje ze sobą bardzo dobre kontakty. 

(...) Ja powiedziałam, że się wprowadzę, jak tylko sobie znajdę fajne mieszkanie. Julek był z nami po rozmowach, Franek również, no i bardzo dobrze nam się żyło. Teraz już się wyprowadziłam, ale Maciek przychodzi do mnie wieczorem na kolację albo rano dzwoni, czy zjemy razem z Julkiem śniadanie. Uważam, że to jest bardzo ważne, żeby pokazać dziecku, że szanujesz tego drugiego rodzica- wyznała Paulina Smaszcz-Kurzajewska. 

Jak widać, można się rozstać z klasą i bez awantur! 

Zobacz także: Rozwód Pauliny Smaszcz-Kurzajewskiej i Macieja Kurzajewskiego! Para spotkała się w sądzie

Paulina Smaszcz-Kurzajewska przyznała, że to ona podjęła ostateczną decyzję o rozstaniu.

Paulina Smaszcz-Kurzajewska i Maciej Kurzajewski
ONS.pl

Dziś była para wciąż utrzymuje dobre relacje.

Maciej Kurzajewski, Paulina Smaszcz-Kurzajewska razem
East News

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Marietta i Franek z "Love Island"
Instagram
Newsy
Marietta z "Love Island" skomentowała rozstanie Oliwii i Maćka! Spodziewała się tego?
Marietta i Franek z "Love Island" podczas wizyty w Party.pl skomentowali rozstanie Oliwii i Maćka! Oliwia i Maciek od samego początku tworzyli dość burzliwy związek.

Marietta i Franek z "Love Island" podczas wizyty w Party.pl skomentowali rozstanie Oliwii i Maćka! Oliwia i Maciek od samego początku tworzyli dość burzliwy związek. W programie para często się kłóciła, ale ostatecznie udało się im zająć wysokie trzecie miejsce. Po zakończeniu "Love Island" zakochani zdecydowali, że chcą być razem jednak ich związek nie przetrwał próby czasu. Oliwia i Maciek podjęli decyzję o rozstaniu.  A jak komentują to Marietta i Franek? Marietta przed naszą kamerą przyznała, że Oliwia i Maciek po prostu nie są dla siebie stworzeni. Jaką  teraz ma dla nich radę? Posłuchajcie sami! Zobacz także:   Pod zdjęciem Moniki i Pawła z "Love Island" pojawiły się pytania o ciążę! Też widzicie tu brzuszek? Marietta skomentowała rozstanie Oliwii i Maćka.

Paulina Smaszcz-Kurzajewska i Maciej Kurzajewski
ONS.pl
Newsy
Co z ich majątkiem? Paulina Smaszcz-Kurzajewska i Maciej Kurzajewski podjęli ważną decyzję
Co z ich majątkiem? Paulina Smaszcz-Kurzajewska i Maciej Kurzajewski podjęli ważną decyzję

Wiadomość o rozstaniu Pauliny Smaszcz-Kurzajewskiej i Macieja Kurzajewskiego zaskoczyła wszystkich! Tydzień temu magazyn "Party" jako pierwszy poinformował, że para po 23 latach małżeństwa postanowiła zakończyć swój związek. Okazało się wówczas, że Paulina Smaszcz-Kurzajewska i Maciej Kurzajewski decyzję o rozwodzie podjęli wspólnie i to już kilka miesięcy temu. Później magazyn "Flesz" ustalił, że pomimo rozstania para wciąż ma bardzo dobre relacje i planuje rozwód za porozumieniem stron. Teraz w mediach pojawiły się nowe informacje! Co z podziałem majątku pary? Paulina Smaszcz-Kurzajewska w rozmowie z magazynem "Flesz" przyznała ostatnio, że jej rozstanie z mężem przebiega w bardzo pokojowym nastroju. Teraz "Super Express" informuje, że para podjęła już decyzję dotyczącą podziału majątku. Według doniesień dziennika,  Maciej Kurzajewski zostaje w ich rodzinnym domu, a jego żona przeprowadza się do Warszawy.  Przede mną robienie mieszkania - Paulina Smaszcz-Kurzajewska relacjonowała ostatnio na Instagramie.  Okazuje się, że Paulina Smaszcz-Kurzajewska zdecydowała się zamieszkać w stolicy i teraz skupia się na rozwoju własnej firmy - Paulina prowadzi warsztaty i wykłady motywacyjne.  Przypominamy, że Paulina Smaszcz-Kurzajewska i Maciej Kurzajewski poznali się w 1996 roku, a już kilka miesięcy później odbył się ich ślub. Para doczekała się dwóch synów, 22-letniego Franka i 13-letniego Julka. Niestety, choć Paulina i Maciej uchodzili za wzorowe małżeństwo, wkrótce oficjalnie zakończą swój związek. Zobacz także:   Udawali, że jest dobrze, a od dawna planowali rozwód? Cała prawda o małżeństwie Kurzajewskich Paulina Smaszcz-Kurzajewska i Maciej Kurzajewski podjęli decyzję o...

Paulina Smaszcz-Kurzajewska i Maciej Kurzajewski
ONS.pl
Newsy
Paulina Smaszcz i Maciej Kurzajewski wrócili do siebie? Ich wspólne zdjęcie z plaży mówi jedno!
Paulina Smaszcz i Maciej Kurzajewski wrócili do siebie? Ich wspólne zdjęcie z plaży mówi jedno!

Paulina Smaszcz opublikowała na Instagramie wspólne zdjęcie z byłym mężem. Czyżby byli małżonkowie wrócili do siebie? Musicie zobaczyć ich fotkę z plaży - razem oglądali zachód słońca nad morzem! Zdjęcie i wpis opublikowane przez Paulinę Smaszcz wywołały ogromne emocje wśród internautów. Sprawdźcie sami, co napisała była żona Macieja Kurzajewskiego! Paulina Smaszcz z byłym mężem nad morzem Paulina Smaszcz i Maciej Kurzajewski byli małżeństwem przez 23 lata. Niestety, w październiku 2019 roku magazyn "Party" jako pierwszy poinformował, że kilka miesięcy wcześniej para podjęła decyzję o rozstaniu. Na początku br. Paulina Smaszcz i Maciej Kurzajewski spotkali się w sądzie, ale nawet po rozwodzie okazało się, że wciąż utrzymują ze sobą kontakt i mają dobre relacje.  Ostatnio okazało się, że Paulina Smaszcz znów jest zakochana. Dziennikarka pokazała zdjęcie z nowym partnerem, a w rozmowie z "Fleszem" przyznała, że znalazła szczęście u boku Rafała Krauze.  Kocham i jestem kochana, a miłość chyba każdej kobiecie dodaje skrzydeł – mówiła Paulina Smaszcz. Teraz Paulina Smaszcz opublikowała w sieci zdjęcie z były mężem i wywołała spore zaskoczenie wśród internautów! To @maciejkurzajewski patrzy tak na mnie, gdy nad morzem zachodzi słońce🧨 #kobietapetardarodzina #kobietapetardawyruszanawakacje #kobietapetardalovuje❤️- napisała na Instagramie. Jak na wspólne zdjęcie byłej pary zareagowali internauci? - To Państwo znów razem 🔥❤️❤️❤️ #wow??? - Świetne jest to, że można się rozwieźć a mimo to się dogadywać i być przyjaciółmi.Rozwód nie musi oznaczać skakania do gardeł.. to jest w tym wszystkim super. 💜 - czy znów jesteście razem? - To...

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner