Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Paulina Smaszcz Kurzajewska i Maciej Kurzajewscy rozwodzą się
EastNews
Newsy

Paulina Smaszcz-Kurzajewska po raz pierwszy tak szczerze o rozstaniu z mężem. "Nie ja odchodziłam..."

Paulina Smaszcz-Kurzajewska w poruszającym wywiadzie opowiedziała o swoim rozstaniu z Maciejem Kurzajewskim. Dziennikarka po raz pierwszy zdradziła, kiedy zrozumiała, że to już koniec jej małżeństwa

Paulina Smaszcz-Kurzajewska w poruszającym wywiadzie opowiedziała o swoim rozstaniu z Maciejem Kurzajewskim. Dziennikarka po raz pierwszy zdradziła, kiedy zrozumiała, że to już koniec jej małżeństwa! O tym, że Paulina Smaszcz-Kurzajewska i Maciej Kurzajewski nie są razem, dowiedzieliśmy się w październiku 2019 roku. Magazyn "Party" poinformował wówczas, że kilka miesięcy wcześniej para zdecydowała się zakończyć swój związek. Teraz dziennikarka wspomina trudne chwile. Kiedy zauważyła, że to już koniec? Słowa Pauliny Smaszcz-Kurzajewskiej wzruszają do łez.

"Hotel Paradise 3": Przed udziałem w show Maurycy zmienił nazwisko! Wcześniej robił karierę pod innym. Dlaczego?

Paulina Smaszcz-Kurzajewska szczerze o rozstaniu z mężem

Paulina Smaszcz-Kurzajewska w wywiadzie dla magazynu "Viva!" nie ukrywa, że rozstanie z mężem było dla niej bardzo bolesnym doświadczeniem, ale dziś nie zamierza się poddawać i wciąż walczy o siebie i swoje szczęście. Dziennikarka dopiero teraz opowiedziała, kiedy zrozumiała, że jej małżeństwo właśnie się skończyło.

Mam ogromny szacunek dla Maćka. Jest bardzo inteligentnym, błyskotliwym, rewelacyjnym facetem i genialnym ojcem. Ale zauważyłam w pewnym momencie, że przestałam wzbudzać jego zainteresowanie. Że nie ciekawi go czym się zajmuję, jak się czuję, co ja mówię. Zapytałam go kiedyś: „Słuchaj, a nie chciałbyś wpaść na moje szkolenie? Przychodzi do mnie ponad tysiąc kobiet, w ciągu dwóch miesięcy byłam w dziesięciu miastach. Nie chciałbyś choć raz zobaczyć co ja robię, o czym ja tam mówię?”- Paulina Smaszcz-Kurzajewska w rozmowie z "Vivą!" przyznała, że jej mąż nie pojawił się wówczas na szkoleniu. (...) Wysłałam mu otwarcie mojego doktoratu, wiedział, jakie to jest dla mnie ważne, ale zobaczyłam, że nigdy tego pliku nie otworzył. Co to oznacza? - dodała. 

Słowa Pauliny Smaszcz-Kurzajewskiej o jej rozstaniu z mężem są wyjątkowo poruszające. Dziennikarka w szczerym wywiadzie przyznała, że straciła miłość swojego życia. Co jeszcze zdradziła?

Końca miłości nie „zapowiada” krzyk, awantury, emocjonalna szarpanina, tylko cisza. W domach, w których nie ma miłości, jest coraz ciszej. Nikt już ze sobą nie rozmawia, nikt nie ma sobie nic do powiedzenia. Miłość polega między innymi na tym, że jesteś zainteresowana drugim człowiekiem. Kiedy kobieta mówi: „Ja mu jeszcze robię awantury” - to znaczy, że ona jeszcze kocha. Ale jak jej nie interesuje co on je, co on myśli, gdzie on bywa, gdzie śpi, co ma do powiedzenia, to znaczy, że już nie kocha. Tylko, że u mnie było odwrotnie. To ja czuję się opuszczona. Nie ja odchodziłam… - przyznała w rozmowie z Vivą!

Myślicie, że Maciej Kurzajewski skomentuje wzruszające wyznanie Pauliny Smaszcz-Kurzajewskiej?

Zobacz także: Paulina Smaszcz-Kurzajewska wyprzedaje swoją szafę po rozstaniu. Wiemy, co zrobi z pieniędzmi

Paulina Smaszcz-Kurzajewska skomentowała swoje rozstanie z mężem

Paulina Smaszcz-Kurzajewska i Maciej Kurzajewski
ONS.pl

Para rozstała się po wielu wspólnie spędzonych latach

Paulina Smaszcz-Kurzajewska i Maciej Kurzajewski
ONS.pl

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Sylwia Lipka o rozstaniu z chłopakiem
Newsy
Sylwia Lipka jakiś czas temu rozstała się z chłopakiem. Padły wzruszające słowa!
Sylwia Lipka jakiś czas temu rozstała się z chłopakiem. Padły wzruszające słowa!

Sylwia Lipka, po rozstaniu z chłopakiem, napisała piosenkę "Gdybyś", która pojawiła się na nowej płycie "Wbrew pozorom". O czym opowiada ten utwór? Sylwia opowiedziała nam o swoim singlu podczas relacji live na Facebooku. Co ciekawe, nagrała go z pewnym młodym wokalistą... Posłuchajcie! Zobacz także:  Madzia w nowej fryzurze, zakochani Jeschke i Żudziewicz, Rupiński i Lipka... Gwiazdy świętowały 10. lecie kanału muzycznego           Wyświetl ten post na Instagramie.                   jedziemy na wycieczkę z moją miłością ❤️ Post udostępniony przez sylwia mia lipka :): (@sylwialipka_music) Lut 9, 2018 o 7:16 PST  

Paulina Smaszcz-Kurzajewska i Maciej Kurzajewski
ONS.pl
Newsy
"Wolę być sobą, niż podobać się byle komu!" Paulina Smaszcz-Kurzajewska w tych wpisach sugerowała koniec swojego małżeństwa!
Smaszcz-Kurzajewska nie była szczęśliwa w małżeństwie tym pisała na Instagramie.

Paulina Smaszcz-Kurzajewska od jakiegoś czasu sugerowała że nie jest szczęśliwa w małżeństwie z Maciejem Kurzajewskim . Dziennikarka jest mówcą motywacyjnym i wykładowcą oraz działa na rzecz kobiet w kwiecie wieku. Dlatego na swoim Instagramie zamieszcza sentencje dla kobiet. Najcześciej dotyczą one kochania siebie, szanowania oraz utraconej lub wypalonej miłości.  Od lipca Smaszcz-Kurzajewska publikowała dość wymowne wpisy. Można by z nich sugerować, że są one o rozpadającym się właśnie małżeństwie.    Przeczytajcie sami! I dajcie znać co sądzicie o tych wpisach. Zobacz także:  TYLKO U NAS! Po 23 latach małżeństwa Paulina Smaszcz-Kurzajewska i Maciej Kurzajewski rozwodzą się. Co się stało?

Paulina Smaszcz-Kurzajewska i Maciej Kurzajewski w sądzie
Newsy
Rozwód Pauliny Smaszcz-Kurzajewskiej i Macieja Kurzajewskiego! Para spotkała się w sądzie
Rozwód Pauliny Smaszcz-Kurzajewskiej i Macieja Kurzajewskiego! Para spotkała się w sądzie

Paulina Smaszcz-Kurzajewska  i Maciej Kurzajewski po 23 latach małżeństwa podjęli decyzję o rozwodzie. Teraz para spotkała się w sądzie i odbyła się ich pierwsza sprawa rozwodowa. Już wcześniej oboje zapewniali, że rozstają się w zgodzie i to znalazło potwierdzenie na sądowych korytarzach.  Zobaczcie, jak zareagowali na swój widok!

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner