Paulina Smaszcz-Kurzajewska

Paulina Smaszcz-Kurzajewska ma nowego partnera! To były partner aktorki "Na dobre i na złe"

Paulina Smaszcz-Kurzajewska

Paulina Smaszcz-Kurzajewska przez ostatnie 23 lata związana była z Maciejem Kurzajewskim. Ich małżeństwo nie przetrwało i para zdecydowała rozstać się po ponad dwóch dekadach wspólnego życia. Paulina udzieliła kilku wywiadów, w tym magazynowi "Party", w którym tak mówiła o rozwodzie z Maciejem:

(...) Mam do Macieja ogromny szacunek – przez 23 lata byliśmy małżeństwem, a w związku przez 25 lat. Nie zapominam o czasie, kiedy byliśmy bardzo szczęśliwi, i o tym, że Maciek jest ojcem moich dzieci. One go kochają. Nie widzę więc najmniejszego powodu, by ze sobą walczyć czy się nienawidzić - mówiła Paulina Smaszcz -Kurzajewska.

Kim jest Rafał Krauze, nowy partner Pauliny Smaszcz-Kurzajewskiej?

Niedawno status na Facebookowym profilu Pauliny Smaszcz-Kurzajewskiej zmienił się na "w związku". Smaszcz-Kurzajewska dodała również zdjęcie, na którym oznaczyła aktora Rafała Krauze, warszawskiego biznesmena, który spotykał się jakiś czas temu z aktorką z "Na dobre i na złe", z Olgą Bończyk. Paulina Smaszcz-Kurzajewska do zdjęcia dodała wymowne serduszka:

Czas na wyjątkowy wieczór w wyjątkowym towarzystwie 🖤🎶 Rafał Krauze, Ty wiesz ❤️ - podpisała zdjęcie.

Paulina Smaszcz-Kurzajewska spotyka się z Rafałem Krauze

Rafał Krauze spotykał się wcześniej z Olgą Bończyk. Para postanowiła jednak się rozstać w 2014 roku. Czy Rafał Krauze rzeczywiście jest nową miłością Pauliny Smaszcz-Kurzajewskiej? Wszystko wskazuje na to, że tak!

Rafał Krauze i Olga Bończyk
ONS

 

Więcej na temat Paulina Smaszcz-Kurzajewska
Przeładuj

Czy Marietta z "Hotelu Paradise" jest już gotowa na nową miłość? "Założyłam Tindera"

zobacz 01:10