Party Stories
Paulina Smaszcz Kurzajewska w żółtej sukience
Newsy

Paulina Smaszcz-Kurzajewska zdradziła szczegóły rozwodu z Maćkiem! Jak dziś się czuje?

Życie Pauliny Smaszcz Kurzajewskiej po rozwodzie. Jak wygląda?

Paulina Smaszcz-Kurzajewska przyznaje, że dwa ostatnie lata były dla niej niełatwe. Poważnie chorowała, umarł jej tata, straciła pracę, a na początku tego roku rozwiodła się z Maciejem Kurzajewskim. Zostawiła piękny dom, w którym mieszkali kiedyś razem, wzięła kredyt i przeprowadziła się z młodszym synem Julianem do nowo kupionego mieszkania. Jej starszy syn Franek kończy studia za granicą. Kobieta petarda na zakręcie? Samotna i nieszczęśliwa? A może pokonała już kryzys? Ze starszym synem Frankiem rozmawia przez komunikatory internetowe, z młodszym Julkiem odrabia lekcje, wspólnie czytają książki. Czasem spotyka się nawet z byłym mężem Maćkiem Kurzajewskim na obiedzie. Rozwiedli się po 23 latach małżeństwa. "Party" spytało Paulinę Smaszcz Kurzajewską, jakim cudem udało się jej rozwieść po jednej rozprawie w sądzie.

Jest jedna odpowiedź: szacunek! Mam do Macieja ogromny szacunek – przez 23 lata byliśmy małżeństwem, a w związku przez 25 lat. Nie zapominam o czasie, kiedy byliśmy bardzo szczęśliwi, i o tym, że Maciek jest ojcem moich dzieci. One go kochają. Nie widzę więc najmniejszego powodu, by ze sobą walczyć czy się nienawidzić", mówi Smaszcz -Kurzajewska.

Stylizacje gwiazd na komuniach: Monika Chwajoł z odważnym dekoltem, a Roksana Węgiel skromnie


Czy czas smutku w jej życiu już minął?

Paulina twierdzi, że złapała już dystans i zrozumiała, że straty muszą być wpisane w nasze życie. A żeby odnieść sukces, trzeba popełnić błędy, wziąć za nie odpowiedzialność i iść dalej.

Jacek Walkiewicz, który jest wybitnym psychologiem, powiedział mi kiedyś: „Paulina, jak się potkniesz, to się przewrócisz. A jak się przewrócisz, to trochę poleżysz”. Zadałam mu wtedy pytanie: „No tak, a jeśli nie będę miała siły wstać?”. On mi na to: „Spokojnie, poleżysz, odpoczniesz i znów wstaniesz”. Dałam sobie więc czas na przemyślenia i przeżycie smutku", mówi Smaszcz.

Więcej - w nowym "Party"!

Paulina Smaszcz-Kurzajewska i Maciej Kurzajewski rozprawa sądowa.

Więcej w najnowszym magazynie "Party" dostaniesz go bez wychodznia z domu! Zobaczcie naszą promocję >> Szczegóły TUTAJ

E-wydanie magazynu
Party.pl

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Paulina Smaszcz-Kurzajewska pozuje do zdjęć na prezentacja kolekcji Thecadess
EastNews
Newsy
Jesienna depresja? Paulina Smaszcz-Kurzajewska radzi: „Najlepszy na to jest seks”! WIDEO

Jak sobie radzić z jesienną depresją? Kilka rad w tej kwestii postanowiła udzielić  Paulina Smaszcz-Kurzajewska . Jak przetrwać ten okres?  Sposób na depresję? Radzi Paulina Smaszcz-Kurzajewska Żyjemy w trudnych czasach, ludzie nie radzą sobie z problemami. Jeśli pojawia się jesienna depresja to trzeba z kimś pogadać. Z przyjacielem albo z psychologiem. (...) Jest jednak cudowny sposób na wszystkie takie problemy. Złoty środek na wszystko to są dwa połączenia - sport i seks. To wystarczy - powiedziała w rozmowie z TVN-em Paulina. Ostatni okres to nie był łatwy czas dla Macieja Kurzajewskiego, którego kariera stanęła pod znakiem zapytania za promowanie programu Rinke Rooyensa w "Świat się kręci" . Jego żona z pewnością znalazła sposób na poprawienie mu humoru :-)   ZOBACZ:  Wiemy, czy Maciej Kurzajewski naprawdę straci pracę w telewizji! Czy może liczyć na wsparcie żony?   Maciej Kurzajewski i Paulina Smaszcz-Kurzajewska na otwarciu salonu Omega   Maciej Kurzajewski i Paulina Smaszcz-Kurzajewska na pokazie mody   Maciej Kurzajewski i Paulina Smaszcz-Kurzajewska na rozdaniu Telekamer 2012

Paulina Smaszcz-Kurzajewska
Newsy
Paulina Smaszcz-Kurzajewska ma nowego partnera! To były partner aktorki "Na dobre i na złe"

Paulina Smaszcz-Kurzajewska przez ostatnie 23 lata związana była z Maciejem Kurzajewskim. Ich małżeństwo nie przetrwało i para zdecydowała rozstać się po ponad dwóch dekadach wspólnego życia. Paulina udzieliła kilku wywiadów, w tym magazynowi "Party", w którym tak mówiła o rozwodzie  z Maciejem: (...) Mam do Macieja ogromny szacunek – przez 23 lata byliśmy małżeństwem, a w związku przez 25 lat. Nie zapominam o czasie, kiedy byliśmy bardzo szczęśliwi, i o tym, że  Maciek jest ojcem moich dzieci.  One go kochają. Nie widzę więc najmniejszego powodu, by ze sobą walczyć czy się nienawidzić - mówiła Paulina Smaszcz -Kurzajewska. Kim jest Rafał Krauze, nowy partner Pauliny Smaszcz-Kurzajewskiej? Niedawno status na Facebookowym profilu Pauliny Smaszcz-Kurzajewskiej zmienił się na "w związku". Smaszcz-Kurzajewska dodała również zdjęcie, na którym oznaczyła aktora Rafała Krauze, warszawskiego biznesmena, który spotykał się jakiś czas temu z aktorką z "Na dobre i na złe", z Olgą Bończyk. Paulina Smaszcz-Kurzajewska do zdjęcia dodała wymowne serduszka: Czas na wyjątkowy wieczór w wyjątkowym towarzystwie   Rafał Krauze, Ty wiesz   - podpisała zdjęcie. Rafał Krauze spotykał się wcześniej z Olgą Bończyk. Para postanowiła jednak się rozstać w 2014 roku. Czy Rafał Krauze rzeczywiście jest nową miłością Pauliny Smaszcz-Kurzajewskiej? Wszystko wskazuje na to, że tak!  

Paulina Smaszcz-Kurzajewska
East News
Newsy
Paulina Smaszcz-Kurzajewska pokazała, jak wygląda jej nowy dom. To tu wyleczy złamane serce?
Zobacz, jak mieszka teraz Paulina Smaszcz-Kurzajewska!

Paulina Smaszcz-Kurzajewska ma za sobą ciężki rok. Strata bliskich osób, pracy, a chwilę później rozwód. Celebrytka i jej mąż, Maciej Kurzajewski, zdecydowali się bowiem na rozstanie po 23 latach wspólnego życia. Teraz każde z nich próbuje odnaleźć spokój.  Paulina Smaszcz-Kurzajewska pokazała właśnie na Instagramie, jak wygląda mieszkanie, w którym zamieszkała wraz z młodszym synem po rozstaniu z mężem. Przed nią jeszcze trochę pracy... Jak mieszka Paulina Smaszcz-Kurzajewska? Ostatnio Paulina Smaszcz-Kurzajewska udzieliła bardzo szczerego wywiadu dla magazynu "Viva!", w którym wyznała, jak wyglądały kulisy jej rozstania z Maciejem Kurzajewskim.  Mam ogromny szacunek dla Maćka. Jest bardzo inteligentnym, błyskotliwym, rewelacyjnym facetem i genialnym ojcem. Ale zauważyłam w pewnym momencie, że  przestałam wzbudzać jego zainteresowanie . Że nie ciekawi go czym się zajmuję, jak się czuję, co ja mówię. Zapytałam go kiedyś: „Słuchaj, a nie chciałbyś wpaść na moje szkolenie? Przychodzi do mnie ponad tysiąc kobiet, w ciągu dwóch miesięcy byłam w dziesięciu miastach. Nie chciałbyś choć raz zobaczyć co ja robię, o czym ja tam mówię?”- Paulina Smaszcz-Kurzajewska w rozmowie z "Vivą!" przyznała, że jej mąż nie pojawił się wówczas na szkoleniu. (...) Wysłałam mu otwarcie mojego doktoratu, wiedział, jakie to jest dla mnie ważne, ale zobaczyłam, że nigdy tego pliku nie otworzył. Co to oznacza? - dodała.  Paulina Smaszcz-Kurzajewska nie ukrywa, że czuje się bardzo zraniona i opuszczona. Mimo wszystko ma dla kogo walczyć. Celebrytka wychowuje dwóch synów: Franka oraz Julka. Starszy z nich od lat mieszka za granicą. Z kolei Julian jest jeszcze nastolatkiem i to właśnie z mamą zamieszkał po rozstaniu...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner