Paulina Smaszcz i Maciej Kurzajewski
East News/TRICOLORS, Instagram/@maciejkurzajewski
Newsy

Paulina Smaszcz "chwali" Macieja Kurzajewskiego: "Zobaczył wnuczkę, zainteresował się..."

Paulina Smaszcz skomentowała wizytę Macieja Kurzajewskiego we Włoszech, dokąd pojechał z Katarzyną Cichopek na zaproszenie syna. Była żona "pochwaliła" ten gest.

Paulina Smaszcz w nowym wideo opublikowanym na swoim instagramowym profilu, zgodnie z przewidywaniami internautów, odniosła się do spotkania Macieja Kurzajewskiego z nowo narodzoną wnuczką. Zobaczcie, co miała do powiedzenia na ten temat. 

Jak Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski znoszą aferę z Pauliną Smaszcz? "Są tym zmęczeni"

Paulina Smaszcz o Macieju Kurzajewskim: "Wreszcie zrozumiał"

Paulina Smaszcz i Maciej Kurzajewski na początku marca zostali dziadkami - ich starszy syn, Franciszek i jego żona, Laura, powitali na świecie córeczkę. Zwaśnieni byli małżonkowie nie kryli radości, że ich rodzina powiększyła się o małą dziewczynkę. Narodziny wnuczki mogły być okazją, by zakopać topór wojenny, ale nic takiego się nie wydarzyło i stosunki między byłymi partnerami nadal są bardzo napięte. Wykładowczyni akademicka dość kąśliwie odpowiedziała Katarzynie Cichopek, która publicznie jej pogratulowała i nazwała "wspaniałą babcią".

Przy okazji Paulina Smaszcz wprawiła internautów w osłupienie, publikując w sieci zdjęcie obcego dziecka z napisem "Love U". Później tłumaczyła, że zrobiła to celowo i przy okazji po raz kolejny uderzyła w byłego męża i Katarzynę Cichopek. Przypomnijmy, że para po kilku miesiącach milczenia uznała, że miarka się przebrała zdecydowała, że wkroczy na drogę sądową i złożyła pozew przeciwko specjalistce od spraw PR. Mimo to "kobieta-petarda" nie zamierza milczeć i po raz kolejny wypowiedziała się na temat poczynań Macieja Kurzajewskiego. 

Zobacz takżePaulina Smaszcz w ogniu krytyki po najnowszym nagraniu. Internauci są oburzeni

Paulina Smaszcz w bluzie z kapturem
Instagram/@paulina.smaszcz

Paulina Smaszcz w trakcie jednego z organizowanych przez siebie cyklicznie live'ów dla kobiet poruszyła temat włoskich wakacji byłego męża. Zaznaczmy, że Maciej Kurzajewski i Katarzyna Cichopek zostali zaproszeni przez Franciszka i jego żonę, by mogli poznać nowo narodzoną dziewczynkę. Paulina Smaszcz takiej okazji jeszcze nie miała - przynajmniej nic na ten temat nie wiadomo. Dziennikarz tymczasem opublikował na Instagramie zdjęcie, na którym zapozował w uścisku Franciszka, trzymając wózek z wnuczką. 

Zacznę od bardzo pozytywnej wiadomości (...) Mój były mąż nareszcie zrozumiał, że dzieci są najważniejsze i zaczął odbudowywać z nimi relacje. Przeprosił się z moim starszym synem (...) Pojechał do Włoch, zobaczył wnuczkę, zainteresował się... - opowiadała słuchaczkom Paulina Smaszcz

Maciej Kurzajewski z synem i wnuczką
Instagram/@maciejkurzajewski

Na tym jednak nie poprzestała i przypomniała fankom o swojej "półrocznej walce":

Półroczna walka, chyba nawet dłużej, o to, żeby zrozumiał, że po 23 latach to dzieci są najważniejsze. Dzieci. To, co zostawiliśmy po sobie, to są dzieci. Nie sprawy materialne, tylko dzieci (...) Słuchajcie, jestem w bardzo dobrym nastroju, bo cieszę się, że Maciek wreszcie to zrozumiał i będzie teraz dobrze, i odbuduje te relacja z Frankiem i Julkiem - podsumowała wątek

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski we Włoszech
Insatgram/@katarzynacichopek

Co o tym sądzicie? Dajecie wiarę, że Maciej Kurzajewski, zaproszony do Włoch z partnerką, musiał "przepraszać" i "odbudowywać" relacje?

Zobacz takżePaulina Smaszcz opowiedziała o swoim partnerze i ich pierwszej randce: "Nie przestraszył się"

Paulina Smaszcz na premierze
Pawel Wodzynski/East News

Paulina Smaszcz
Instagram @paulina.smaszcz

Maciej Kurzajewski i Paulina Smaszcz będą dziadkami
EOS
Newsy
Radosna nowina u Macieja Kurzajewskiego:"Nowa pociecha pojawi się już za chwilę"
W życiu Macieja Kurzajewskiego szykuje się wielka zmiana życiowa. Internauci domyślali się tego już wcześniej. W rodzinie pojawi się pociecha. Rodzice poznali płeć.

W ostatnim czasie stosunki między Maciejem Kurzajewskim a Pauliną Smaszcz, mówiąc delikatnie, nie były zbyt serdeczne. Kobieta-petarda wielokrotnie uderzała zarówno w byłego męża, jak i jego nową partnerkę, Katarzynę Cichopek. Okazuje się, że w ich rodzinie szykuje się rewolucja, która może sprawić, że prowadzący "Pytanie na śniadanie" i dziennikarka zakopią topór wojenny. Wygląda na to, że zostaną dziadkami. Maciej Kurzajewski i Paulina Smaszcz będą dziadkami. "Pierworodny syn będzie miał dziewczynkę" Jakiś czas temu Paulina Smaszcz ujawniła, że w nadchodzącym roku czeka ją "najpiękniejszy prezent". Internauci zaczęli podejrzewać, że dziennikarka może zostać babcią. Wiele wskazuje na to, że fani mieli nosa. Jak donosi "Super Express", jej najstarszy syn i jego żona Laura podobno spodziewają się dziecka! Znają już płeć pociechy. Franciszek niedługo zostanie tatą. Nowa pociecha w rodzinie Kurzajewskich pojawi się już za chwilę. Paulina jest bardzo szczęśliwa z tego powodu. Tym bardziej że jej pierworodny syn będzie miał dziewczynkę, a ona zawsze marzyła o wnuczce, którą będzie mogła kochać i rozpieszczać — powiedział informator na łamach serwisu. Zobacz także:   Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski wynajęli prawników na Paulinę Smaszcz?! "Wysłali do niej pismo" Wiadomość została ponoć odebrana z wielkim entuzjazmem zarówno przez Macieja Kurzajewskiego, jak i Paulinę Smaszcz . Jak na razie jednak 25-letniemu Franciszkowi i jego żonie zależy na dyskrecji. Para nie chce, by sprawa została nagłośniona przez media. Redakcja poprosiła o komentarz przyszłych dziadków. Za wcześnie, żeby o tym mówić publicznie — stwierdziła Paulina Smaszcz. Tajemnicy nie chciał zdradzić również Maciej Kurzajewski , który zaznaczył, że nie chce wypowiadać...

Paulina Smaszcz atakuje Macieja Kurzajewskiego
EOS, Tadeusz Wypych/REPORTER
Newsy
Paulina Smaszcz znów dogryza Maciejowi Kurzajewskiemu. Mówi, na co zasługuje jej były mąż
Paulina Smaszcz nie odpuszcza, wykorzystując każą nadarzającą się okazję do wbicia szpili Maciejowi Kurzajewskiemu. Nawiązała też do swoich dzieci.

Paulina Smaszcz po raz kolejny poruszyła temat byłego męża. W odpowiedzi na serdeczną wiadomość od fanki, dziennikarka nie omieszkała pokusić się na uszczypliwość w stronę Macieja Kurzajewskiego. Paulina Smaszcz nie odpuszcza Maciejowi Kurzajewskiemu Wokół Pauliny Smaszcz od kilku tygodni jest naprawdę bardzo głośno, wszystko za sprawą jej ostrych komentarzy na temat nowego związku byłego męża prezenterki. Odkąd Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski ogłosili światu swoją zażyłość , Paulina Smasz nie zamierza milczeć, nazywając zakochanych hipokrytami i zarzucając im budowanie związku na nieszczęściu innych. Ostatnio w rozmowie z mediami Paulina Smaszcz wyznała, że "straciła miłość swojego życia" , przy okazji zdradzając intymny sekret z życia Macieja Kurzajewskiego.  To jeszcze nie wszystko. Paulina Smaszcz także w swoich mediach społecznościowych nie zamierza milczeć na temat tego, co sądzi o nowej miłości swojego byłego męża. I kiedy wydawałoby się, że emocje związane z medialnym konfliktem dziennikarzy już opadły, Paulina Smaszcz po raz kolejny wbiła szpilę Maciejowi Kurzajewskiemu , publicznie odpowiadając na pytanie jednej ze swoich fanek. Zobacz także:   Paulina Smaszcz o reakcji synów na związek Macieja Kurzajewskiego z Katarzyną Cichopek. Mocne słowa - Wydaje mi się pani kwintesencją definicji miłości. Pełnej cudowności, zaangażowania i poświęcenia. Wszystko to ma tylko wtedy sens, kiedy jest odwzajemniane. Przykro mi z powodu decyzji pana Macieja. Zasługuje pani na wszystko, co najlepsze, czego pani życzę - napisała internautka. W odpowiedzi Paulina Smaszcz postanowiła na początku nieco posłodzić byłemu mężowi. - Maciej też zasługuje - zaczęła uprzejmie Paulina Smaszcz. Dziennikarka nie byłaby sobą, gdyby nie pokusiła o małą uszczypliwość w stronę byłego...

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski o swoich dzieciach
East News, Tadeusz Wypych, Instagram @katarzynacichopek @maciejkurzajewski
TV-Show
Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski o dzieciach na wizji: "Jeżeli my będziemy szczęśliwi, oni też będą"
Maciej Kurzajewski wyznał: "Kochamy swoje dzieci. Dla nich zrobilibyśmy wszystko". To odpowiedź na ostry komentarz Pauliny Smaszcz?

Maciej Kurzajewski i Katarzyna Cichopek dzień po ogłoszeniu związku udzielili pierwszego wywiadu jako para. Połączyli się ze studiem "Pytania na śniadanie" prosto z Izraela. Podczas wywiadu na temat swojej miłości poruszyli temat swoich dzieci z poprzednich związków:  Kochamy najbliższych swoich, Kasia swoje dzieci Adama i Helę, ja swoich synów Franka i Julka i dla nich zrobilibyśmy wszystko.  Czy ten apel to odpowiedź na komentarz, który Paulina Smaszcz zostawiła pod postem Katarzyny Cichopek w dniu jej 40. urodzin?  Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski o swoich dzieciach: "Zrobilibyśmy dla nich wszystko" Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski udzielili pierwszego wspólnego wywiadu w "Pytaniu na śniadanie" tuż po ogłoszeniu swojego związku. Podczas krótkiego łączenia opowiedzieli o swojej miłości i wycieczce do Ziemi Świętej, która zorganizowali z okazji 40. urodzin aktorki. Wczoraj Paulina Smaszcz zaatakowała Katarzynę Cichopek i Macieja Kurzajewskiego , sugerując m. in., że nie powiedział swoim synom gdzie i z kim naprawdę jedzie:  Kasiu, zapytaj Macieja Kurzajewskiego, co zorganizował dla mnie, jako Matki swoich dzieci, na moje 40 urodziny? Odpowiedź brzmi NIC. (...) Zapytaj też, co powiedział swoim synom, dlaczego jest teraz w Izarelu? - pisała.  Dziś podczas wywiadu w "Pytaniu na śniadanie" Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski postanowili wspomnieć o swoich dzieciach.          Wyświetl ten post na Instagramie                       Post udostępniony przez Maciej Kurzajewski (@maciejkurzajewski) Zobacz także:  Paulina Smaszcz znowu...

Nasze akcje
wernisaż-12.-kalendarza-artystycznego-gedeon-richter
Newsy
Kobiety i astrologia inspiracją dla polskich artystów. Przedstawiamy 12. edycję Kalendarza Artystycznego
Współpraca reklamowa
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik