Newsy

Paulina Młynarska o byciu feministką: "Ja nie jestem tą uległą, zastraszoną kobietą". WIDEO

Paulina Młynarska o byciu feministką: "Ja nie jestem tą uległą, zastraszoną kobietą". WIDEO

Paulina Młynarska zdradziła, dlaczego jest feministką. Dziennikarka w szczerym wywiadzie dla Party.pl opowiedziała o tym, jak w wieku szesnastu lat trafiła do Francji i poznała tamtejsze feministki. To właśnie one były dla młodziutkiej Pauliny inspiracją i ukształtowały jej dzisiejsze myślenie o roli kobiety w społeczeństwie.

Ja akurat jestem takim typem trochę hardcorem, więc doświadczałam ostro i dużo rozczarowań i zderzałam się z życiem. Szłam na zwarcie z losem. Między innymi te zwarcia, w które wchodziłam, podejrzewam, że były takimi zwarciami, dzięki którym ja nie jestem tą uległą, zastraszoną kobietą, tylko jestem tą feministką - zdradziła Paulina Młynarska.

Zainteresowani pełną historią Pauliny Młynarskiej z jej pobytu we Francji? Koniecznie obejrzyjcie wideo!

 

Zobacz też: Paulina Młynarska żałuje nawoływania do bojkotu TVP? Mamy komentarz dziennikarki WIDEO.

 

Paulina Młynarska jest feministką.

Paulina Młynarska w niebieskim płaszczu na pokazie mody
ONS

Dziennikarka w młodości wyjechała do Francji.

Paulina Młynarska w białej koszuli, plan amerykański
EAST NEWS

Gwiazdy na nagraniu "Świat się kręci"
ONS
TV-Show
Rodowicz, Młynarska, Cerekwicka, Fijał na nagraniu sylwestrowego "Świat się kręci"
Rodowicz, Młynarska, Cerekwicka, Fijał na nagraniu sylwestrowego "Świat się kręci"
Agata Młynarska odchodzi z TVP? Dziennikarka wydała oświadczenie
Newsy
Agata Młynarska odchodzi z TVP? Jest komentarz gwiazdy...
Co napisała w oświadczeniu?

Agata Młynarska zostaje w TVP! Dziennikarka zdementowała krążące od kilku dni plotki, według których jej program "Świat się kręci" znika z anteny. Młynarska miała tym samym podzielić losy takich gwiazd jak: Beata Tadla , Hanna Lis czy Piotr Kraśko   - którzy ostatnio pożegnali się z pracą przy Woronicza. To m.in. Super Express informował wczoraj, że od marca Agata Młynarska zostanie bez pracy. Gwiazda Telewizji Publicznej skomentowała te doniesienia na Facebooku. Jak będzie wyglądać przyszłość programu - czas pokaże; na razie pracujemy bez zmian, a świat kręci się dalej. (...) Zapraszam zatem do oglądania programu "Świat się kręci" - codziennie od poniedziałku do piątku o18.30 w TVP1. A o wszelkich zmianach nie omieszkam powiadomić - czytamy we fragmencie oświadczenia. Dziennikarka ma żal do kolegów z mediów, którzy nie zadzwonili do niej z prośbą o komentarz w sprawie jej rzekomego zwolnienia. Zarzuca im, że "informacja u źródła" nie miała dla nich znaczenia.   Zobaczcie całe oświadczenie Agaty Młynarskiej na Facebooku: Agata Młynarska zostaje w TVP.   Dziennikarka napisała oświadczenie na Facebooku.

Agata Młynarska odchodzi z TVP?
ONS
TV-Show
Zwolnień w TVP ciąg dalszy: Agata Młynarska straci program!?
Zwolnień w TVP ciąg dalszy: Agata Młynarska straci program!?

Agata Młynarska zwolniona z TVP!? Jak podaje "Super Express" jej program "Świat się kręci" już w marcu ma spaść z anteny, a to oznacza, że gwiazda znów zostanie bez pracy. Co dalej z karierą Agaty Młynarskiej ? "Świat się kręci" znika z anteny?! Sezon zwolnień w TVP trwa w najlepsze. Po Lisach, Tadli czy Kraśko przyszedł czas na Młynarską. Jej program „Świat się kręci” ma zniknąć w marcu z anteny TVP. Prezes Jacek Kurski zapowiedział, że programy produkowane przez zewnętrzne firmy nie mają szans na antenie Publicznej. A jednym z nich jest właśnie show Młynarskiej. Czy Agata zostanie bez pracy? Nie do końca. Nadal jest przecież redaktor naczelną popularnego miesięcznika oraz prowadzi portal internetowy dla kobiet. W TVP pracowała od 1990 roku do 2006 roku. Następnie przeszła do Polsatu, gdzie była szefową zespołu Nowych Projektów. Od grudnia 2011 do maja 2013 była gospodynią programu „Jaka ona jest” w Polsat Café. We wrześniu 2013 znów wróciła do TVP, otrzymała talk show „Świat się kręci”. W 2013 roku dostała za niego Wiktora 2013 w kategorii „Osobowość roku”.   Zobacz: Marta Manowska z „Rolnik szuka żony” przejdzie do „Świat się kręci”? Zastąpi Agatę Młynarską?   Agata Młynarska zostanie zwolniona z TVP? Agata Młynarska starci pracę w marcu? Agata Młynarska jest gospodynią "Świat się kręci" od września 2013.

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner