Paulina Krupińska w czarnej marynarce

Paulina Krupińska zachwyca się córką: "Mam rodzinę. Zaraz zacznę płakać"

Paulina Krupińska w czarnej marynarce

Paulina Krupińska opowiada o córce w najnowszym wywiadzie. Modelka zdradza, co zmieniło się w jej życiu po urodzeniu dziecka i zachwyca się swoim maleństwem. Co dała jej córka?

Paulina Krupińska o czasie wolnym po narodzeniu córki

Paradoksalnie Paulina po narodzinach Tosi ma więcej czasu, o czym mówi w rozmowie dla "Grazi". Modelka potrafi lepiej zorganizować sobie czas i ze wszystkim świetnie sobie radzi:

Mam dziecko i czas na wszystko, a kiedyś nie miałam na nic. Życie nabrało innego wymiaru. Patrzę na Tośkę i gdy ona się śmieje, mam w nosie, czy zdążyłam położyć maseczkę i czy mi się czoło marszczy. Tośka odjęła mi lat, bo muszę mieć jeszcze więcej energii.

Co narodziny córki dały Paulinie Krupińskiej?

Paulina Krupińska przyznała, że dzięki Antosi nieco się uspokoiła, a kiedy opowiada o rodzinie mocno się wzrusza. Modelka jest bardzo szczęśliwa, czego kompletnie nie ukrywa:

Dużo spokoju. I poczucia, że mam coś do końca życia. Ona zawsze czeka na mnie w domu. Mam rodzinę. Zaraz zacznę płakać... Życie nabrało wymiaru, urosłam w swoich oczach. Zawsze mówiłam, że kocham dzieci przyjaciółek, ale swoje to inna bajka. Miłości do dziecka nie da się opisać. Jesteś w stanie oddać mu wszystko. Odkładasz pieniądze, żeby jej kiedyś wszystko zapewnić. Chociaż nie chciałabym być mamą, która daje wszystko na złotej tacy.

Paulina Krupińska o swojej kobiecości

Paulina Krupińska przyznała, że po urodzeniu dziecka uświadomiła sobie, że jest już prawdziwą kobietą. Przyznała też jednak, że nie może zbyt spontanicznie podejmować decyzji i zawsze musi myśleć o córce:

Tosia mi też uświadomiła, że jestem kobietą, a nie dziewczyną. Już nie jestem taka niezależna, nie mogę w każdej chwili wszędzie wyjść, za kogoś odpowiadam do końca życia. I ten ciężar mi odpowiada. Wiele osób mówi mi, że moje rysy nabrały dojrzałości, zniknęła baby face. Ale może to hasło "mama" tak działa...

Widzicie zmianę w wyglądzie Pauliny po porodzie?

 

Zobacz: Paulina Krupińska pokazała choinkę! Dla gwiazdy to będą pierwsze takie święta

 

Paulina Krupińska opowiedziała o swoim życiu po narodzeniu córki

Paulina Krupińska
ONS

Modelka przyznała, że ma teraz więcej czasu

Paulina Krupińska w czerwonym garniturze
ONS

Paulina jest bardzo szczęśliwa i to widać :)

Paulina Krupińska na otwarciu butiku
ONS

Więcej na temat Paulina Krupińska
Przeładuj

Natalia Siwiec zapowiedziała, że ma ''asa'' na Dodę. Teraz spotkała się z Piotrem Krysiakiem!

zobacz 01:08