Party Stories
Paulina Krupińska
East News
Newsy

Paulina Krupińska pokazała urocze zdjęcie z synem! "Mój najlepszy chłopak na świecie"

Paulina Krupińska należy do grona gwiazd, które pilnie strzegą swojej prywatności. Gwiazda chroni również wizerunku swoich dzieci i nie pokazuje ich twarzy w mediach społecznościowych. Jednak tym razem prowadząca "Dzień dobry TVN" zrobiła mały wyjątek i... pokazała synka! Na fotografii widzimy, jak chłopiec całuje swoją mamę, a post został wstawiony przez Paulinę Krupińską z okazji dnia chłopaka. To zdjęcie jest naprawdę przepiękne i z pewnością Was rozczuli, bo po prostu bije od niego mnóstwo miłości. Zobaczcie sami! 

Zobacz także: Paulina Krupińska o ślubie i dzieciach… „Wielu znajomych twierdzi, że ja nie mam dzieci”! Dlaczego?

Paulina Krupińska jest mamą dwójki uroczych dzieci - Antosi i Jędrzeja. Dzieci i rodzina są dla pięknej miss najważniejsze. Razem z Sebastianem Karpielem - Bułecką są wspaniałymi rodzicami, którzy pomimo wielu obowiązków zawodowych, poświęcają swoim pociechom każdą wolną chwilę. Para jednak nie afiszuje się ze swoim życiem prywatnym w mediach, ale czasami na Instagramie Paulina Krupińskiej, możemy zobaczyć urocze ujęcia z jej pociechami i mężem. 

Zazwyczaj jednak zdjęcia z dziećmi, które publikuje prowadząca "Dzień Dobry TVN" na swoim Instagramie, są wykonane w taki sposób, aby nie było widać twarzy jej pociech. Tym razem jednak możemy zobaczyć nieco więcej! Na fotografii widzimy, jak synek czule całuje mamę. Pod fotografią, Paulina Krupińska zamieściła podpis: 

Mój najlepszy chłopak na świecie. Właśnie tego najlepszego trzeba sobie urodzić ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ - napisała Paulina Krupińska. 

Internautki w pełni zgadzają się ze słowami pięknej miss! 

- Wiem😍 dlatego urodziłam dwóch😁

- Zgadzam się 😍💪❤️💣

- O tak tak...ja mam dwóch😍

- Dokładnie tak😍też mam😍 - piszą fanki. 

Spójrzcie zatem na przeurocze zdjęcie Pauliny Krupińskiej, na którym możemy zobaczyć również Jędrzejka! Prawdziwa słodycz! 

Ostatnio Paulina Krupińska zamieściła również przepiękne zdjęcie z Antosią. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Bezcenne chwile ❤️ #tosia #karmieniemiłością

Post udostępniony przez Paulina Krupińska-Karpiel (@pkrupinska)

 

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Paulina Krupińska z córką
Newsy
Paulina Krupińska o ślubie i dzieciach… „Wielu znajomych twierdzi, że ja nie mam dzieci”! Dlaczego?

Paulina Krupińska opowiedziała naszej dziennikarce o swoim ślubie. Piękna prowadząca Dzień Dobry TVN i jej mąż - lider grupy Zakopower Sebastian Karpiel-Bułecka  - na ślub kościelny zdecydowali się dopiero przy drugim dziecku. Czy mieli z tego powodu kłopoty z księdzem? Przy okazji zapytaliśmy ją do kogo są podobni Jędrek i Tosia. Odpowiedź może zaskakiwać. Była miss opowiedziała nam o nich ze szczegółami. Zobaczcie sami! Zobacz także:   Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka świętują drugą rocznicę ślubu. Pokazali nowe zdjęcia z wesela! Para wzięła ślub dwa lata temu.

Paulina Krupińska
East News
Newsy
Paulina Krupińska zdradziła, o jakim zawodzie marzy jej córeczka! Tata, Sebastian Karpiel Bułecka, nie jest szczęśliwy!

Paulina Krupińska jest mamą dwójki uroczych dzieci - Antosi i Jędrzeja. Modelka należy do grona gwiazd, które pilnie strzegą swojej prywatności i nie ujawnia wizerunku swoich pociech w mediach społecznościowych. Chociaż prowadząca "Dzień Dobry TVN" ma mnóstwo obowiązków zawodowych, to jednak rodzina jest dla niej zawsze na pierwszym miejscu. Zobacz także:   Będzie trzecie dziecko?! Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka mówią wprost, kiedy! Ostatnio mieliśmy okazję porozmawiać z Pauliną Krupińską, która zdradziła nam, o jakim zawodzie marzy jej córeczka, Antosia! Wygląda na to, że dziewczynka poniekąd chce pójść w ślady mamy, ponieważ jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to z pewnością usłyszymy o niej w polskim show biznesie! Modelka zdradziła nam również, kto jest idolką jej córeczki.  Jak myślicie, kim chce zostać Antosia? Wszystkiego dowiecie się z naszego wideo, które możecie obejrzeć powyżej! 

Paulina Krupińska w trzeciej ciąży?
Newsy
Paulina Krupińska szczerze: „Wybaczałam zdrady w swoim życiu…”

Paulina Krupińska udzieliła nam szczerego wywiadu. Piękną prowadzącą „Dzień dobry TVN” zapytaliśmy m.in. o jej stosunek do zdrady. W każdym związku to wyjątkowo trudny temat.  Była miss jest teraz w szczęśliwym związku z Sebastianem Karpielem-Bułecką, ale opowiedziała nam również o swoich wcześniejszych dośwadczeniach. Okazuje się, że nie zawsze było tak różowo jak dziś.  Zobaczcie, co Paulina opowiedziała naszej reporterce! Zobacz także:  Gdzie tak naprawdę mieszka Paulina Krupińska? Góry czy stolica? Paulina Krupińska od dwóch lat jest szczęśliwą żoną Sebastiana Karpiela-Bułecki. 

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner