Krupińska o zwolnieniu Herde
ONS
Newsy

Krupińska skomentowała aferę ze zwolnieniem Herde

Mamy komentarz pięknej Miss Polonia

Niemal tydzień temu pozornie zwykłe oświadczenie Edyty Herbuś o zwolnieniu Małgorzaty Herde rozpętało prawdziwą burzę. W jej ślad poszło kilka innych sławnych podopiecznych menadżerki, a tabloidy od tego czasu informują o szokujących wręcz kulisach rozstania Herde z gwiazdami. Przypomnijmy: Tabloid ujawnia nowe szczegóły rozstania Herde z podopiecznymi. Herbuś straciła najwięcej pieniędzy

Herde dodatkowo piastowała funkcję Dyrektor Generalnej Biura Miss Polonia, zajmowała się też reprezentowaniem każdej wybranej Miss. Wczoraj Biuro poinformowało, że z uwagi na zaistniałe okoliczności również kończy współpracę z menadżerką. Zobacz: Szok! Biuro Miss Polonia zwolniło Herde

O komentarz do całej sytuacji poprosiliśmy Miss Polonia 2012 Paulinę Krupińską, której interesy przez ostatni rok reprezentowała Herde. W rozmowie z AfterParty.pl Paulina wyznała, że decyzja Biura Miss nie odbije się na jej karierze, a Małgorzata nie była jedyną osobą, która zajmowała się jej zleceniami. Zdradziła też, że już wiosną zobaczymy ją na antenie jako prowadzącą program telewizyjny.
 

Biuro Miss Polonia zatrudniło panią Małgorzatę Herde na stanowisku Dyrektor Generalnej Biura i była ona automatycznie przydzielona do reprezentowania mnie w okresie mojej kadencji jako Miss. W momencie, w którym Biuro zrezygnowało z jej usług, pani Małgorzata przestała również zajmować się moją osobą. Jeśli chodzi o plotki i doniesienia, które pojawiają się w prasie to nie chciałabym wypowiadać się na ten temat. Jedyne co mogę powiedzieć to to, że niezależnie od Biura Miss Polonia i Małgorzaty Herde, równolegle moje interesy od 9 już lat prowadzi agencja Model Plus i ta współpraca będzie kontynuowana, więc decyzja Biura nie wpłynie na moje dalsze losy. 15-lutego oddaję koronę Miss Polonia i wiele projektów przede mną m.in. prowadzenie programu telewizyjnego, ale nie mogę póki co zdradzić żadnych szczegółów - wyjawia w rozmowie z nami Krupińska.


My trzymamy kciuki za karierę Pauliny i jesteśmy ciekawi, czy nowy tydzień przyniesie kolejne doniesienia w sprawie Małgorzaty Herde. Padły poważne oskarżenia - co dalej?

Zobacz: Afery z Herde ciąg dalszy. Tabloid ujawnia zarobki Kwaśniewskiej

 

Małgorzata Herde na salonach z gwiazdami:

Biuro Miss Polonia zwolniło Herde
ONS
Newsy
Z OSTATNIEJ CHWILI: Szok! Biuro Miss Polonia też zwolniło Herde!
Mamy oficjalne oświadczenie

Ten tydzień zdecydowanie należy do Małgorzaty Herde . Była menadżerka gwiazd jest na ustach wszystkich, a wszystko za sprawą aż 6 gwiazd, które jednocześnie zakończyły z nią współpracę. Atmosferę podgrzewają tabloidy, które informują o skandalicznych okolicznościach zwolnienia Herde. Przypomnijmy: Ta kwota zwala z nóg. Tabloid ujawnia nowe szczegóły rozstania Herde i Herbuś Małgorzata Herde zdawkowo komentuje wszystkie doniesienia, ale sytuacja robi się coraz dziwniejsza. Po zakończeniu współpracy przez niemal wszystkie jej podopieczne, Herde wciąż pełniła obowiązki Dyrektor Generalnej Biura Miss Polonia. Przedstawiciele ww. Biura właśnie przesłali do naszej redakcji oświadczenie, w którym informują o zwolnieniu Małgorzaty Herde. W odróżnieniu od jej byłych klientek jednak zapewniają, że dotychczasowa współpraca przebiegała bez zarzutu. Oznacza to również, że Herde nie jest też już menadżerką Pauliny Krupińskiej , która była jej przydzielona w tej funkcji automatycznie po wygraniu Miss Polonia 2012.   Szanowni Państwo, Informujemy, że w związku z zaistniałą sytuacją musieliśmy zakończyć współpracę z panią Małgorzatą Herde - dyrektor generalną Biura Miss Polonia. Jednocześnie pragniemy jej podziękować za dotychczasową pracę, która przebiegała bez zastrzeżeń. Biuro Miss Polonia - czytamy w oświadczeniu. Sytuacja nie wygląda najlepiej. Warto dodać, że już 15 lutego odbędzie się kolejny finał Miss Polonia, stąd zwolnienie Herde tuż przed tak wielką imprezą może dziwić. Jakie doniesienia przyniosą kolejne dni? Zobacz: Afery z Herde ciąg dalszy. Tabloid ujawnia zarobki Kwaśniewskiej Małgorzata Herde na salonach z gwiazdami:

Herde na okładce Wprost
Newsy
Herde i oszukane gwiazdy na okładce "Wprost". Tygodnik ujawni nowe szczegóły wielkiej afery
Tygodnik zdradza nowe szczegóły afery

Ostatni tydzień to prawdziwy festiwal doniesień w sprawie Małgorzaty Herde . Została ona zwolniona przez wszystkie prowadzone przez siebie gwiazdy w ciągu zaledwie kilku dni, z jej usług zrezygnowało też Biuro Miss Polonia. Oficjalnie żadna ze stron nie podała powodów takich nieoczekiwanych decyzji, ale w kuluarach aż huczy od plotek. Przypomnijmy: Krupińska skomentowała aferę ze zwolnieniem Herde To musiało się tak skończyć. Małgorzata Herde trafiła właśnie na okładkę najnowszego numeru tygodnika "Wprost". Razem z nią trafiły Edyta Herbuś i Aleksandra Kwaśniewska , które jeśli wierzyć doniesieniom mediów, zostały oszukane przez byłą menadżerkę na ogromne wręcz pieniądze. Tygodnik postanowił bliżej przyjrzeć się tej sprawie, możemy się więc spodziewać kolejnych szokujących szczegółów. Tak prezentuje się pierwsza okładka Herde w karierze. Może być z siebie dumna? Zobacz: Afery z Herde ciąg dalszy. Tabloid ujawnia zarobki Kwaśniewskiej Małgorzata Herde na salonach z gwiazdami:

Finał Miss Polonia przełożony
ONS
Newsy
Finał Miss Polonia ODWOŁANY! To przez aferę z Herde?
Pierwszy taki przypadek w historii konkursu piękności

Konkurs Miss Polonia od wielu już lat jest liderem jeśli chodzi o imprezy wyłaniające najpiękniejszą Polkę w danym roku. Ostatnio jednak na idealnym wizerunku Biura Miss pojawiła się rysa w postaci afery z Małgorzatą Herde , która pełnił tam funkcję Dyrektor Generalnej. Przypomnijmy: Szok! Biuro Miss Polonia też zwolniło Herde 15 lutego br. miał odbyć się kolejny finał wyborów Miss Polonia, a Paulina Krupińska szykowała się już do oddania korony. Niestety, tak się nie stanie, przynajmniej na razie. Jak poinformował Zarząd Biura Miss Polonia, gala finałowa została przełożona na nieokreślony jeszcze termin. Czy ma to jakiś związek ze zwolnieniem Małgorzaty Herde? Można tylko spekulować, ale z pewnością skandal związany z byłą już menadżerką gwiazd i Dyrektor Generalną konkursu nie mógł nie odbić się negatywnie na przygotowaniach do gali, jak i całym wizerunku Miss Polonia.   Mając na celu najwyższy poziom Gali Finałowej Miss Polonia 2013, która miała się odbyć 15 lutego 2014r. w Filharmonii Podlaskiej w Białymstoku, postanowiliśmy przesunąć jej termin. Przepraszamy za zaistniałą sytuację i będziemy Państwa informować na bieżąco w kwestiach przygotowań do finału. Liczymy na Państwa wyrozumiałość - czytamy w oświadczeniu Zarządu Biura Miss Polonia. Miejmy nadzieję, że sytuacja szybko się wyjaśni i już niebawem poznamy Miss Polonia 2013! Zobacz: Krupińska skomentowała aferę ze zwolnieniem Herde   Koronacja Pauliny Krupińskiej na Miss Polonia 2012:

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner