Paulina Krupińska typowana do korony Miss Universe 2013
ONS

Wielki sukces Polki na Miss Universe! Będzie korona?

Paulina Krupińska typowana do korony Miss Universe 2013
ONS

Tegoroczne wybory Miss Universe mogą okazać się dla Polski przełomowe. Jak dowiedziało się AfterParty.pl, reprezentująca nasz kraj, Miss Polonia 2012 Paulina Krupińska, która od niedzieli przebywa w Rosji, robi tam prawdziwą furorę! Jej nieprzeciętna uroda, osobowość i świetna znajomość języka już zostały docenione przez jurorów konkursu, a to zaprocentowało pierwszymi istotnymi sukcesami. Zobacz: "Nie mamy tam koloni, jest ciężka praca"

Paulina znalazła się w elitarnym gronie 20 (z ponad 100!) Miss, które wystąpią w najbliższą sobotę podczas prestiżowego Mercedes Benz Fashion Week Moscow! Polka weźmie udział w pokazie Tony'ego Warda, który jest nią zachwycony. To jednak nie koniec sukcesów! Krupińska została też doceniona przez popularną na świecie firmę kosmetyczną Chi. Razem z Miss Francji i Rosji wystąpi w oddzielnych filmach promocyjnych marki!

- Paulina pokonała 110 dziewczyn z całego świata. Jako jedyna z trzech Miss nagrała wideo dla marki Chi w 15 minut, kiedy pozostałym dwóm pięknością zajęło ponad godzinę. Paulina już podczas pierwszego zgrupowania oczarowała organizatorów i jury. Jej portfolio i ilość publikacji zrobiły wielkie wrażenie, do tego nie ma bariery językowej, która jest istotnym elementem na takim wydarzeniu. Typują nas do ścisłej 5.  - mówi AfterParty.pl Małgorzata Herde, dyrektor generalna Miss Polonia i menadżerka Pauliny Krupińskiej.


Paulina Krupińska wraz z pozostałymi najpiękniejszymi kobietami świata została też zaproszona na kolację z synem amerykańskiego miliardera Donalda Trumpa i samą prezes Miss Universe Paulą Shugart.

Trzymamy mocno kciuki za sukces Pauliny! Oby się w końcu udało!

Zobacz: Krupińska w samym bikini na Miss Universe. Taką zobaczy ją świat!


Tak Paulina promuje Polską w Moskwie:

Przeładuj

Pamiętacie "polskiego hydraulika"? Dziś Piotr Adamski ma 36 lat. Wiemy jak wygląda i czym się zajmuje!

zobacz 00:59