Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Paulina Krupińska jest w ciąży
ONS
Newsy

Ciąża Pauliny Krupińskiej: Który to już miesiąc?

Modelka spełnia swoje największe marzenie

Związek Pauliny Krupińskiej i Sebastiana Karpiela-Bułecki wzbudza wiele emocji. Zakochani myślą o sobie bardzo poważnie i już planują wspólne mieszkanie. Modelka coraz rzadziej pojawia się na warszawskich salonach, w więcej czasu spędza w Tatrach. Zobacz: Krupińska i Karpiel-Bułecka coraz poważniej myślą o związku. Już wiją gniazdko w Tatrach

Plotkowano również o tym, że ucieczka Krupińskiej ze stolicy spowodowana jest chęcią założenie rodziny i ustatkowania się. Okazuje się, że najprawdopodobniej nie są to tylko spekulacje, a gwiazda rzeczywiście wkrótce zostanie mamą. Plejada.pl podaje, że jest to już szósty miesiąc. Co ciekawe podczas ostatniej wizyty Pauliny na jednej z imprez nic nie było widać.

Paulina Krupińska jest w szóstym miesiącu ciąży i już nie może się doczekać, kiedy powita na świecie dziecko swoje i Sebastiana. Odkąd latem ubiegłego roku zaczęli się spotykać, czuli, że są sobie przeznaczeni - czytamy w tabloidzie.

Będzie chłopiec czy dziewczynka?

Zobacz na Polki.pl: Paulina Krupińska nie chce wychodzić za mąż?
 Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Paulina Krupińska
ONS
Newsy
Krupińska chwali się egzotycznymi wakacjami. Eksponuje długie nogi
Modelka odcina się od mediów

Ostatnio wszystkie media rozpisują się o związku Pauliny Krupińskiej z Sebastianem Karpielem-Bułecką. Żadne z nich jednak nie komentuje tej sprawy, ale najprawdopodobniej już planują wspólne zamieszkanie w Tatrach. Zobacz:  Krupińska i Karpiel-Bułecka coraz poważniej myślą o związku. Już wiją gniazdko w Tatrach Nie da się ukryć, że Krupińska na jakiś czas zniknęła z salonów, aby odpocząć od medialnego szumu wokół jej osoby. Na portalach społecznościowych chwali się gorącymi zdjęciami z egzotycznych wakacji, na których z pewnością nie jest sama. Na Facebooku modelka dodała teraz fotkę, na której rozkoszuje się promieniami słońca, a przy okazji eksponuje długie i bardzo zgrabne nogi. Teraz wszyscy mężczyźni mogą pozazdrościć muzykowi tak pięknej i zgrabnej ukochanej.  Zazdrościcie? Zobacz na Polki.pl: Krupińska nie chce wychodzić za mąż?  

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel Bułecka razem
Facebook
Newsy
Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka szykują się do ślubu? Znamy szczegóły!
Kiedy i gdzie?

Niedawno, bo 27 lipca, zostali rodzicami małej Antoniny . Jak donosi "Świat&Ludzie",  Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka biorą ślub już w październiku! Gdzie? Podobno w małym kościółku w Kościelisku! Ale to nie wszystko. Paulina i Sebastian podobno chcą, aby ślub był połączony z chrztem ich córeczki Antoniny. Na ślub syna ma przyjechać mama Sebastiana Karpiela-Bułecki - pani Maria. Jeśli wierzyć doniesieniom gazety, wesele Pauliny Krupińskiej i Sebastiana Karpiela-Bułecki ma być huczne jak przystało na typowe góralskie wesele i trwać kilka dni. Kiedy i gdzie Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka biorą ślub? Tymczasem  Paulina Krupińska rozkoszuje się rolą mamy . I wcale nie zachowuje się jak gwiazda, bo porusza się po Warszawie z wózkiem zwykłym autobusem . Zobacz: Wiemy, ile kosztował wózek Pauliny Krupińskiej. Będziecie zaskoczeni!  

Sebastian Karpiel-Bułecka wpatrzony w Paulinę Krupińską
Newsy
Góralskie stroje, kareta.. Co jeszcze Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka planują na swój ślub?

Niedawno Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka ochrzcili swoją trzymiesięczną córeczkę Antosię . Teraz szykują się do ślubu. Jak się okazuje, ślub pary odbędzie się w tym samym kościele co chrzest córeczki, czyli w kościele św. Kazimierza Królewicza w Kościelisku. Ślub Pauliny Krupińskiej i Sebastiana Karpiela-Bułecki Nie może być inaczej. To w tym kościele odbywają się wszystkie nasze najważniejsze uroczystości - zdradza "Dobremu Tygodniowi" jeden z członków klanów Karpielów. A Sebastian darzy ten kościół sentymentem, ponieważ to w nim przyjmował pierwszą komunię świętą. Starszy przyrodni brat Karpiela Bułecki - Jan - już szykuje się na wielkie, góralskie wesele. Na weselu będę zastępował swego i Sebastiana ojca. Nasz tata ma już ponad 80 lat. A wiadomo, że na góralskim weselu ojciec pana młodego ma wiele obowiązków - zdradza. Podobno pan młody będzie ubrany w tradycyjny sposób, czyli w strój ludowy. Spodnie z parzenicami, pas bacowski i kapelusz. Zabierze swoją wybrankę do kościoła karetą zaprzężoną w dwa konie, a suknia ślubna Pauliny musi mieć detale nawiązujące do motywów podhalańskich. Ślub Sebastiana Karpiela-Bułecki i Pauliny Krupińskiej spowodował, że po latach do kraju wróciła mama wokalisty. Zofia wróciła do Polski, przyjechała na stałe. Będzie pomagać Sebastianowi w opiece nad córeczką - zdradza "Dobremu Tygodniowi" Józef Gąsienica-Sobczak. Wygląda na to, że Antoś to nie tylko błogosławieństwo dla Sebastiana i Pauliny, ale też dla całej rodziny Karpielów.    Zobacz też: Sebastian Karpiel-Bułecka o córeczce: "Mały aniołek". Opowiedział, jak sobie radzi w roli taty.   Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka na okładce Party: Sebastian Karpiel-Bułecka zbudował dom dla Pauliny Krupińskiej:    ...

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner