Pająk i Wojnarowska zagrają w horrorze
ONS

To nie jest żart! Pająk i Wojnarowska zagrają razem w filmie

Pająk i Wojnarowska zagrają w horrorze
ONS

Sezon ogórkowy w show-biznesie to szansa dla spragnionych sławy aspirujących celebrytek. Tego lata na polskich salonach pojawiły się dwie Patrycje - Pająk i Wojnarowska. Obie błysnęły swoimi "atutami" i próbują wykorzystać teraz swoje pięć minut. Przypomnijmy: Wulgarne celebrytki na imprezie u Jarosińskiej

Jeśli jednak wydawało się wam, że Wojnarowska i Pająk poprzestaną na bywaniu i pokazywaniu swoich intymnych części ciała to byliście w błędzie. Ogłoszono właśnie, że... wystąpią w filmie. Duet pojawi się w horrorze 3D o tytule "Wrota piekieł", którego produkcja startuje już 28 lipca. Swojej ekscytacji nowym projektem nie mogła ukryć Pająk, która na swoim Facebooku napisała:
 

Zostałam koproducentem filmowym i aktorką!...zagram Główną Rolę w Najnowszym Polskim Horrorze, który w kinach ukaże się w wersji 3D!!!!!!!!!! Jesteście na to gotowi?!:)


Dodajmy tylko, że celebrytki w filmie zagrają siostry Włodarczyk. O widzów przyjdzie im rywalizować z inną produkcją, w której wystąpi Natalia Siwiec i Justyna Pawlicka. Co wybieracie? Zobacz: "Zagram w filmie z Siwiec"

Prywatne i półnagie zdjęcia Patrycji Wojnarowskiej:

Przeładuj

Widzimy się wieczorem! Antek Królikowski zorganizował dla swoich gości prawdziwą włoską ucztę

zobacz 01:01