Patricia Kazadi poprowadzi X-Factor 3
ONS

To Patricia Kazadi poprowadzi X-Factor 3!

Patricia Kazadi poprowadzi X-Factor 3
ONS

Kilka tygodni temu Jarosław Kuźniar oznajmił, że rezygnuje z roli prowadzącego muzyczne show X-Factor. Od tego momentu media zaczęły spekulacje, na temat, kto go zastąpi. Na giełdzie nazwisk pojawili się m.in.: Szymon Majewski, który wypadł z listy, po tym jak rozstał się ze stacją TVN, Agnieszka Szulim, oraz bracia Marcin i Sebastian Prokopowie, którzy ponoć bardzo dobrze w konferansjerce radzą sobie w duecie.

Ostatecznie Edward Miszczak, który jest dyrektorem programowym stacji, w roli prowadzącej obsadził Patricię Kazadi. Jak widać kredyt zaufania jaki gwiazda dostała, gdy przejmowała rolę prowadzącej "You Can Dance" po Kindze Rusin zaowocował.

Kazadi ma już doświadczenie w prowadzeniu wielkoformatowego show, więc z pewnością sobie poradzi. Jej pełna pozytywnej energii i luzu osobowość wprowadzi do programu wiele świeżości. Przypominamy, że cały czas wielką niewiadomą pozostaje skład jurorski, który będzie szukał talentów wokalnych. A wy co sądzicie o takim wyborze prowadzącej trzecią edycję X-Factora?


Patricia Kazadi chałturzy w popularnej sieciówce:

Więcej na temat Patricia Kazadi X-Factor
Przeładuj

Magda Gessler z okazji 4. urodzin Party.pl odpowiada na trudne pytania! Zobacz, co nam zdradziła!

zobacz 00:25