Szukasz odjechanych sneakersów na wiosnę 2020? Przypomnij sobie koniecznie kultowe już sneakersy Anny Lewandowskiej - Louis Vuitton za 3700 złotych! Był to zdecydowanie jeden z najodważniejszych zakupów Ani w ostatnim czasie. Model LV ARCHLIGHT SNEAKER - bo o nim mowa, stał się hitem wśród gwiazd na całym świecie. Nic w tym dziwnego - futurystyczny kształt tych sneakersów nadaje im dynamiczności i niezwykle sportowego charakteru. W dodatku w połączeniu z logo Louis Vuitton te sneakersy nabierają zupełnie innego - luksusowego - wymiaru. Niestety ich cena jest równie luksusowa - model LV ARCHLIGHT SNEAKER kosztuje 3700 złotych. To zdecydowanie dużo, dlatego my postanowiliśmy przeprowadzić małe dziennikarskie śledztwo i znaleźć podobny model, ale o wiele tańszy. Czy udało się? Oczywiście, że tak!

Reklama

Zobacz także: Ania Lewandowska w bluzie, na którą musiałybyście wydać CAŁĄ pensję (albo dwie!)

Model bardzo podobny do LV ARCHLIGHT SNEAKER znajdziecie w ofercie marki TOGOSHI. Sneakersy Louis Vuitton kosztują 3700 złotych, a sneakersy Togoshi możecie mieć już za 299 złotych (są obecnie przecenione o 45 procent)! Sami spójrzcie, jak bardzo te dwa modele są do siebie podobne.

Zobacz także: Sneakersy na wiosnę 2020. Oto 7 najbardziej odjechanych modeli

Zobaczcie sami - po lewej stronie widzicie sneakersy Louis Vuitton

Sneakersy TOGOSHI w kolorze białym kosztują 299 złotych (wcześniej kosztowały ponad 500 złotych!). Znajdziecie je w promocyjnej cenie na stronie eobuwie.pl.

Większość butów na stronie Eobuwie.pl jest teraz przeceniona o 30 procent, wystarczy że w koszyku wpiszesz kod "STYLOWE". Promocje trwa do od 2 kwietnia do 7 kwietnia 2020 roku!

Ten sam model marki TOGOSHI prezentuje się super też w kolorze złotym.

Reklama

Jak wam się podoba ten model? Szczególnie złote sneakersy TOGOSHI cieszą się popularnością na Instagramie - zakochała się w nich m.in. Joanna Koroniewska.

Reklama
Reklama
Reklama