królowa Elżbieta II
East News
Newsy

Królowa Elżbieta mogła zostać zarażona koronawirusem przez księcia Karola?! Pałac wydał oświadczenie!

W związku z zakażeniem koronawirusem przez księcia Karola, Pałac Buckingham poinformował, jak czuje się królowa Elżbieta II. Czy monarchini jest bezpieczna?

Niepokojące informacje obiegły media w środę 25 marca - książę Karol jest zarażony koronawirusem! Jednak jak poinformował rzecznik pałacu, na szczęście stan następcy tronu jest dobry. Wszyscy jednak zastanawiają się, czy w tej sytuacji królowa Elżbieta II jest bezpieczna. Jak czuje się monarchini? Pałac Buckingham wydał w tej sprawie oświadczenie.

Zobacz także: Książę Karol zarażony koronawirusem! W jakim jest stanie? Czy miał kontakt z królową Elżbietą?!

ewydanie

Książę Karol zakażony koronawirusem! Kiedy widział się z królową Elżbietą? Pałac wprowadził ostre restrykcje

Pałac Bukingham wydał oświadczenie w sprawie stanu zdrowia Elżbiety II 

Informacja zakażeniu księcia Karola mocno zaniepokoiła fanów brytyjskiej rodziny królewskiej. Jak wiadomo, następca tronu ma już 71 lat, przez co znajduje się w grupie ryzyka i może ciężej przechodzić chorobę. Jednak jak poinformował rzecznik pałacu, stan księcia Karola jest dobry. Jednak największym powodem do zmartwień jest to, czy królowa Elżbieta II jest bezpieczna! Szybko pojawiły się pytania, kiedy monarchini po raz ostatni kontaktowała się z synem i czy mogła zarazić się koronawirusem. 

W związku z wieloma wątpliwościami i pytaniami, pałac Buckingham postanowił wystosować oświadczenie w tej sprawie:

Jej Wysokość Królowa cieszy się dobrym zdrowiem. Ostatni raz widziała się z księciem Walii przelotnie, rankiem 12 marca i przestrzega wszystkich stosownych zaleceń, aby pozostać w dobrej kondycji. Nie będziemy dalej komentować - brzmi oświadczenie pałacu.

Czy w takim razie istnieje możliwość, że książę zaraził swoją matkę? Jak udało się dowiedzieć dziennikarce Daily Mail, lekarze twierdzą, że nie powinno dojść do zakażenia. 

Lekarze Karola ostrożnie twierdzą, że nie mógł on zarażać przed 13 marca, jednak jego przelotne spotkanie z matką 12 marca wciąż rodzi poważne pytania. Pałac Buckingham twierdzi jednak, że królowa jest w dobrym stanie - napisała na Twitterze reporterka.

Z niecierpliwością czekamy zatem na dalsze informacje. Jak wiadomo, królowa na razie odsunęła się od swoich obowiązków, które aktualnie przejął jej wnuk, książę William. Mamy nadzieję, że książę Karol szybko powróci do zdrowia, a królowa Elżbieta w dalszym ciągu będzie się cieszyć dobrym zdrowiem!

Książę Karol i królowa Elżbieta II
East News

Na razie nie ma oficjalnych informacji, od kogo książę Karol mógł zarazić się koronawirusem

Książę Karol ma koronawirusa

W czasie panującej pandemii wszyscy martwią się o 93-letnią królową Elżbietę II. Jak zapewnia pałac Buckingham, monarchini cieszy się jednak dobrym zdrowiem i stosuje się do zasad izolacji. 

Królowa Elżbieta ma problemy ze zdrowiem
East News

 

królowa Elżbieta II z koroną na głowie
East News
Newsy
Lokaj królowej Elżbiety II zarażony koronawirusem! Codziennie widywał się z monarchinią! 
Niepokojące informacje przekazał informator "The Sun". Lokaj królowej Elżbiety II ma koronawirusa! Czy monarchini jest bezpieczna?

Niepokojące wieści dotarły z Wielkiej Brytanii. Według doniesień zagranicznych mediów, lokaj królowej Elżbiety II ma koronawirusa! Pracownik pałacu miał mieć codziennie styczność z monarchinią. Brytyjczycy są przerażeni tą sytuacją i drżą teraz nie tylko o zdrowie księcia Karola, ale także o królową. Czy monarchini jest bezpieczna?  Zobacz także:  Dzieci księżnej Kate i księcia Williama w wyjątkowy sposób podziękowały służbom walczącym z koronawirusem! Wzruszający gest  Lokaj królowej Elżbiety II ma koronawirusa! Czy monarchini jest bezpieczna? W ubiegłym tygodniu pałac Buckingham poinformował, że książę Karol jest zarażony koronawirusem . Brytyjczycy zaczęli martwić się nie tylko o samego księcia, ale także o królową Elżbietę II. Wszyscy zastanawiali się, czy monarchini mogła zostać zarażona przez swojego syna, jednak rzecznik pałacu uspokajał, że królowa cieszy się dobrym zdrowiem. Teraz jednak pojawiły się kolejne niepokojące informacje.  Według "The Sun" u osobistego lokaja królowej Elżbiety II wykryto koronawirusa! Pracownik pałacu codziennie miał mieć styczność z monarchinią, co dodatkowo potęguje obawy o zdrowie królowej.  Wszyscy są przerażeni, boją się nie tylko o siebie, lecz również o królową i księcia. Jeżeli wszyscy do tej pory nie zostali zbadani, już wkrótce będą. W powietrzu wyczuwalny jest strach - powiedział informator "The Sun".  Podobno właśnie ten pracownik niedawno otrzymał awans. Od tej pory lokaj przynosił królowej posiłki i napoje, wyprowadzał psy , a także dbał o królewską korespondencję.  Lokaj przychodził po psy i codziennie widywał się z królową. To przerażające, jak blisko byli - powiedział...

królowa Elżbieta II z koroną na głowie
East News
Newsy
Pałac Buckingham: Królowa Elżbieta II zagrożona koronawirusem! Jak czuje się monarchini?
Królowa Elżbieta II w obawie przed koronawirusem, wyprowadziła się z Londynu! Czy monarchini czuje się dobrze?

Koronawirus, który dotarł także do Wielkiej Brytanii sprawił, że Brytyjczycy zaczęli poważnie martwić się o królową Elżbietę II . Jak wiadomo monarchini ma już 93 lata, a co za tym idzie znajduje się w grupie podwyższonego ryzyka. Według informacji uzyskanych przez "The Mirror", królowa opuściła Pałac Buckingham w obawie o swoje zdrowie! Jak czuje się monarchini? Zobacz także:  Brytyjczycy martwią się o królową Elżbietę II przez epidemię koronawirusa! Czy monarchini jest bezpieczna? Królowa Elżbieta II opuściła Pałac Buckingham w obawie przed koronawirusem! Koronawirus sieje spustoszenie w całej Europie. Najbardziej dramatyczna sytuacja jest w tej chwili we Włoszech, gdzie liczba zakażonych osób przekroczyła już 20 tysięcy! Niestety, źle dzieje się również w Wielkiej Brytanii, jednak do tej pory brytyjski rząd nie podjął tak radykalnych kroków w walce przeciwko koronawirusowi jak np.: Polska czy Czechy. Na Wyspach zalecono jedynie ostrożność osobom w podeszłym wieku, jednak życie towarzyskie w Wielkiej Brytanii nie zamarło. Nic więc dziwnego, że obywatele tego kraju obawiają się o los swojej monarchini.  Królowa Elżbieta II ma już 93 lata i niestety znajduje się w grupie osób, które w wypadku zakażenia koronawirusem, mogą przechodzić tę chorobę bardzo poważnie. Wygląda jednak na to, że monarchini postanowiła nie ryzykować i... wyprowadziła się z Londynu! Jak wiadomo w Pałacu Buckingham często przebywają oficjele z zagranicy, a takie spotkania mogą potęgować ryzyko zarażenia.  Rzecznik Pałacu Buckingham w wywiadzie dla "Mirror", poinformował, że monarchini zdecydowała się wyprowadzić z Londynu na kilka dni. Wygląda jednak na to, że królowa czuje się bardzo dobrze i jest to działanie jedynie profilaktyczne. ...

Książę Karol ma koronawirusa
Newsy
Książę Karol zarażony koronawirusem! W jakim jest stanie? Czy miał kontakt z królową Elżbietą?!
Książę Karol zarażony koronawirusem! W jakim jest stanie? Czy miał kontakt z królową Elżbietą?!

Książę Karol został zarażony koronawirusem! Rzecznik Clarence House poinformował, że jego stan jest dobry. Przebadana została również księżna Camilla, jednak nie wykryto u niej wirusa. Oboje przebywają w izolacji w Szkocji. Czy królowa Elżbieta II również jest zarażona? Pałac Buckingham poinformował, że ostatni raz miała kontakt z księciem Karolem 12 marca. Jaki jest jej stan zdrowia? Zobacz także:  Nie żyje drugi ksiądz zarażony koronawirusem! Ośmiu kolejnych duchownych objętych kwarantanną Książę Karol ma koronawirusa. Czy Elżbieta II może być zarażona?  Książę Karol przeszedł testy na koronawirusa. Okazało się, że został zakażony. Rzecznik Clarence House poinformował, że jego objawy są łagodne a jego stan zdrowia jest dobry. Księżna Kornwalii Camilla również została przebadana, jednak nie została zarażona. Zgodnie z poradami rządowymi i medycznymi książę Karol i księżna Camilla są teraz w posiadłości Balmoral w Szkocji i pozostają w izolacji.  Jak podaje The Guardian, testy na koronawirusa u księcia i księżnej zostały przeprowadzone przez NHS w Aberdeenshire, gdzie spełniły kryteria wymagane do testów. Niestety, ustalenie od kogo książę Karol zaraził się wirusem jest niemożliwe ze względu na dużą liczbę zadań, które wykonał w swojej publicznej roli w ciągu ostatnich tygodni. Czy królowa Elżbieta II również jest zarażona koronawirusem? 9 marca miały miejsce obchody Dnia Wspólnoty Narodów. Rodzina królewska pojawiła się na nabożeństwie w Opactwie Westminsterskim. Pojawił się tam także książę Karol, który pomimo przestrzegania środków ostrożności przeciwko epidemii, mógł być już zarażony koronawirusem. Pałac Buckingham informuje, że królowa Elżbieta ostatni raz kontaktowała się z...

Nasze akcje
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
materiały prasowe TVP
TV-Show

Sylwia Grzeszczak nową trenerką w „The Voice of Poland”! Jak się sprawdzi?

Partner