Julia Volkova
East News

20 lat temu nagrała "Nas nie dogoniat". Dziś liderka TATU nie przypomina siebie!

Julia Volkova
East News

Zespół t.A.T.u 20 lat temu zdobył rozgłos i sławę na całym świecie. Rosyjski duet w skład którego wchodziły Lena Katina i Julia Wołkowa stworzył hity, które pamiętamy i śpiewamy do dziś. Chociaż zespół definitywnie zakończył swoją działalność kilka lat temu, to jednak panie rozwijają swoją karierę solową. Jedna z członkiń rosyjskiej grupy, Julia Wołkowa, na przestrzeni ostatnich lat  bardzo się zmieniła! Ciekawe czy ją rozpoznacie. Zobaczcie jak wygląda po 20 latach od premiery "Nas nie dogoniat"! 

Zobacz także: Tak zmieniała się Agnieszka Chylińska! To największa metamorfoza w polskim show-biznesie!

Julia Wołkowa z zespołu t.A.T.u zmieniła się nie do poznania! Zobaczcie jak wygląda po 20 latach od premiery "Nas nie dogoniat"! 

Zespół t.A.T.u powstał w 1999 roku. Przez kilkanaście lat działalności Julia Wołkowa razem z Leną Katiną wydała sześć albumów studyjnych, trzy kompilacje i 22 single. Muzyka zespołu t.A.T.u to połączenie elektronicznego brzemienia z rockiem i popem, która na początku XXI zawładnęła nie tylko rosyjską sceną muzyczną, ale także wybiła się na rynek międzynarodowy. Chyba nikomu nie trzeba przedstawiać utworów takich jak "Nas nie dogoniat", "Ja soszła s uma", "All the Things She Said" czy "All About Us".

Julia Volkova
East News

Wokalistki zespołu t.A.T.u szły jak burza, zdobywając coraz więcej fanów na całym świecie. Nie bały się również kontrowersyjnych zachowań. Mówiło się również o ich rzekomym romansie - Wołkowa i Katina nie szczędziły sobie czułości np.: w teledysku do utworu "Nas nie dogoniat", jak również na scenie. Wokalistki całowały się lub trzymały czule za ręce. Wtedy też kojarzono je jako parę. Jednak po latach okazało się, że ich rzekomy romans był jedynie chwytem marketingowym, który przyniósł im popularność. 

Julia Volkova
East News

W 2004 roku Wołkowa i Katina rozwiązały umowę z wytwórnią Neformat. Jak wyznały wokalistki, producent był bardziej zainteresowany skandalami wokół nich, niż nagrywaniem kolejnych utworów. W tym samym roku Julia Wołkowa zaszła w ciążę. Te wydarzenia spowodowały, iż zespół postanowił zawiesić działalność. 

Julia Volkova
East News

Po krótkiej przerwie wokalistki wróciły jednak jeszcze razem na scenę - Wołkowa i Katina wyjechały do Londynu, gdzie rozpoczęły nagrywanie materiału na nowy album studyjny wraz z nowym menedżerem. 21 marca 2009 roku na oficjalnej stronie zespołu pojawiła się jednak informacja, iż zespół zawiesza działalność, a wokalistki chcą skupić się na karierze solowej. I tak też się stało. 

Julia Wołkowa przez lata bardzo się zmieniła - przede wszystkim wizualnie. Wygląda na to, że jest fanką operacji plastycznych. Zrezygnowała również z krótkiej fryzury i zapuściła włosy. Jak wygląda po 20 latach? Zobaczcie sami! 

Julia Volkova
Instagram

Wołkowa jest mamą dwójki dzieci - 16 - letniej córki Wiktorii i 13- letniego syna Samira.

Julia Volkova
Instagram

Julia Wołkowa z zespołu t.A.T.u kocha mieć długie rzęsy. Efekt, który widzicie powyżej, to niestety sztuczne rzęsy. Jeśli chcesz również podkreślić swoje, możesz użyć maksymalnie wydłużających i pogrubiających tuszy do rzęs, które daję "efekt sztucznych rzęs". Oto one:

Julia Wołkowa obecnie ma 35 lat. Nie zrezygnowała z muzyki i rozwija swoją solową karierę. 

Julia Volkova
Instagram

Wołkowa jest również bardzo aktywna na Instagramie. Na jej profilu nie brakuje oczywiście odważnych zdjęć. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Имею все,что хочу❤️

Post udostępniony przez Julia Volkova | Юля Волкова (@official_juliavolkova)

Poznalibyście gwiazdę t.A.T.u? Operacje plastyczne mocno ją zmieniły! 

Julia Volkova
Instagram

Gwiazda t.A.T.u ma bardzo duże usta. Jeśli chcecie tak jak ona powiększyć swoje, ale w bardziej naturalny sposób, postawcie na pomadki powiększające usta! One naprawdę działają, a dają subtelniejszy efekt!

Jej koleżanka z zespołu, Lena Katina wygląda zaś niemalże identycznie jak 20 lat temu! Zdecydowanie stawia na naturalność 

 

 

Więcej na temat Julia Wołkowa
Przeładuj

Życie serialowej babci z "rodzinki.pl" Haliny Skoczyńskiej było pełne dramatów: "W wieku 30 lat uciekłam grabarzowi spod łopaty"

zobacz 02:05