Otylia Jędrzejczak na basenie
Instagram

Otylia Jędrzejczak jest w drugiej ciąży! Pochwaliła się zdjęciem ciążowego brzuszka!

Otylia Jędrzejczak na basenie
Instagram

Trwa baby boom w polskim show-biznesie! Do grona gwiazd, które wkrótce urodzą właśnie dołączyła Otylia Jędrzejczak, która na Instagramie pochwaliła się dobrą nowiną. Otylia dodała bardzo osobisty wpis oraz zdjęcie lekko zaokrąglonego brzuszka. Co napisała pływaczka? 

Otylia Jędrzejczak jest w ciąży!

Otylia, która dwa lata temu urodziła córkę Marcelinę, pochwaliła się swoim fanom, że znów jest w ciąży!

Kochać to dawać z siebie jak najwięcej każdego dnia. Kochać własne dziecko to uczucie jakie poznałam dwa lata temu i każdego dnia doświadczam jeszcze bardziej :) Czasem zadaje sobie pytanie, czy można kochać bardziej albo inaczej - czy można tę miłość podzielić ❤️albo rozmnożyć ❤️? Każda kartka mojego życia nabiera barw, a już niedługo będę mogła się przekonać, jak to jest dawać siebie jeszcze jednej małej istotce - napisała Otylia Jędrzejczak na Instagramie. 

Po urodzeniu Marceliny, Otylia na jakiś czas wycofała się z życia publicznego i niektórych swoich sportowych projektów, skupiła się na rodzinie i wychowywaniu córki. Przypominamy, że pływaczka od kilku lat jest związana z Pawłem Przybyłą, byłym koszykarzem. Para od dwóch lat jest zaręczona. Co o swoim partnerze mówiła Otylia?

Ma umiejętność łagodzenia trudnych sytuacji żartem, poczuciem humoru, czasami potrafi powiedzieć kategorycznie, że coś trzeba zrobić albo odpuścić. To idealna kompozycja cech charakteru! - mówiła Otylia w wywiadzie dla "Party".

Otylia Jędrzejczak jest w drugiej ciąży!

Otylia ma już córkę Marcelinę.

 

Więcej na temat Otylia Jędrzejczak
Przeładuj

Basia Kurdej-Szatan zdradza, kiedy wróci do "M jak miłość"! "Znam już termin"

zobacz 00:51