kamaleMONA TikTokGwiazdą Party
Newsy

Oto wielka zwyciężczyni plebiscytu na TikTokGwiazdę Party - kameleMONA! Za co pokochali ją fani?

kameleMONA w niezwykle szczerym wywiadzie dla magazynu "Party". Mówi o depresji, książce, pomysłach na szalone wideo i przyszłości!

Na TikToku obserwuje ją 2,5 mln fanów! Kamelemona wygrała trzecią edycję plebiscytu na TikTok Gwiazdę Party 2021. Swoim niezwykłym talentem pomaga ludziom i… sobie samej. Przeczytajcie rozmowę z gwiazdą, która ukazała się w magazynie "Party"!

Zobacz także: Ten QUIZ ułożyli dla Was Piotr Charaziński i Kacper Porębski! Jak dobrze znasz największe gwiazdy TikToka?

Nagrody "Power of Nature" rozdane! Zobaczcie naszą relację z tego wydarzenia

Wywiad z kameleMONĄ!

Skąd pomysł by pokazywać się na TikToku?

Od dziecka marzyłam, by zostać aktorką. Po 18. urodzinach wyjechałam z Polski, mieszkałam w Anglii, Niemczech i Stanach. Grałam w amatorskich teatrach m.in. w Monachium. Szło mi całkiem nieźle. Na TikToka trafiłam na samym początku jego istnienia, kiedy jeszcze nazywał się Musical.ly. Nagrywałam filmiki z różnymi żarcikami, dziś przyznaję: były dość średniej jakości. Dopiero pandemia ośmieliła mnie do pokazywania rzeczy, które sama szyję, konstruuję i maluję. Kiedy się na to otworzyłam, świat mi zaczął sprzyjać.

Potrafisz stworzyć cudo ze zwykłych śmieci. Jak odkryłaś ten talent?

Kiedyś w amatorskim teatrze w Monachium okazało się, że brakuje nam kostiumów. Zgłosiłam się do pomocy. Pierwszym rekwizytem, który zrobiłam, była trąba. Wykorzystałam do niej rolkę od ręcznika kuchennego, tekturę i całość pomalowałam na złoto.

Jakie najbardziej szalone rzeczy uszyłaś dla swoich fanów?

Przez kilka miesięcy zbierałam na balkonie plastikowe butelki, by uszyć z nich ogon syreny. To był absolutnie kosmiczny pomysł. Albo nie! Najdziwniejszy pomysł, jaki zrealizowałam, to lodowisko na balkonie o wymiarach 2 x 3,5 metra. I jeszcze tam jeździłam na łyżwach!

Robisz też przepiękne makijaże i lubisz niezwykłe eksperymenty – zamrażasz przedmioty. Co najdziwniejszego zamroziłaś?

Ostatnio zamroziłam piankę do golenia i wyszedł z niej… śnieg. Te eksperymenty były dla mnie swoistą terapią. Zamrażanie zaczęło się w trudnym momencie mojego życia. Odizolowałam się od ludzi, bo miałam depresję. Te dziwne eksperymenty stały się moim sposobem na to, by w ogóle wstawać z łóżka. Robiłam wszystko na żywioł. Nigdy nie sprawdzałam, co może wyniknąć, jeśli zamrożę daną rzecz.

Na TikToku sprawiasz wrażenie pogodnej, a jednocześnie nie ukrywasz przed fanami, że od 12 lat chorujesz na depresję.

Miałam dość ciężkie dzieciństwo i dlatego tuż po 18. urodzinach wyjechałam do Wielkiej Brytanii. Uciekłam od rodziców, którzy byli dla mnie dość toksyczni. Chociaż wierzę, że w głębi duszy to dobrzy ludzie. Wielka Brytania była taką moją matką, która pierwsza przytuliła mnie do serca. Szybko zaczęłam pracować, najpierw  w korporacjach komputerowych, w marketingu automatyzacji. Mam umysł techniczny i praca pomaga mi w konstruowaniu wielu rzeczy, np. lodowiska na balkonie. Nie mogłam zalać sąsiadów (śmiech).

Zobacz także: Rusza plebiscyt magazynu "Party" oraz Party.pl! Wybierz z nami największą Gwiazdę Party.pl 2021!

KameleMONA

Czy o tym będzie twoja pierwsza książka, którą właśnie kończysz pisać?

Będzie o szczęściu! Jak je odnaleźć i jak pokochać siebie. Wydaje mi się, że nikt z nas nie miał idealnego dzieciństwa. W książce opowiadam o swojej depresji i o stanach lękowych. Długo z tym walczę i myślę, że na razie udaje mi się wygrywać. Chcę pokazać innym, jak siebie ratować.

Co pomaga ci w tej walce o szczęście?

Staram się dbać o swojego ducha, czyli rozwijam się kreatywnie. Efekty tego widać właśnie na TikToku. Ćwiczę też ciało, chodzę na terapię i biorę leki.

Mówisz o ciężkim dzieciństwie. Jego częścią było samobójstwo twojego brata? Odważysz się wrócić do tej historii w książce?

Tak. To wydarzyło się, kiedy miałam 13 lat. Teraz jednak czuję, że przeszłość nie determinuje mojej teraźniejszości. Nie boję się już tak bardzo i znalazłam w sobie siłę, by o tym opowiadać.

W jakim momencie życia jesteś?

Jestem szczęśliwym ziomkiem, ale z powodu depresji uciekałam sama przed sobą. Bałam się wychodzić do ludzi. Cieszy mnie więc dziś fakt, że w końcu udało mi się odwiedzić np. ośrodek buddyjski. Mój mózg dostał tam dawkę uderzeniową endorfin.

 

To chyba trafiłam z tym wywiadem w przełomowy moment twojego życia?

W czasie pandemii izolowałam się od ludzi. Chciałam jednak być takim światełkiem, które rozświetla innym życie, i stąd się wzięły filmiki na TikToku. Ludziom się podobały! Nagrywanie filmików pomagało mi się uśmiechać. To była moja szkoła przeżycia. W końcu zrozumiałam, że ja też potrzebuję ludzi do szczęścia. Zaczynam wreszcie wychodzić do świata.

I poszłaś na terapię.

Dzięki tym spotkaniom uczę się opiekować swoim wewnętrznym dzieckiem. Jeśli ono chce wejść w kałużę, niech wchodzi! Nieważne, co mówią inni, ważne, by czuło się szczęśliwe.

ROZMAWIAŁA: Iwona Zgliczyńska

Zobacz także: Oto zwycięzcy plebiscytu na TikTokGwiazdę Party.pl! Piotr Charaziński i Kacper Porębski na specjalnej okładce "Party"! 

Wywiad z kameleMONĄ

Piotr Charaziński i Kacper Porębski na okładce Party
Newsy
Oto zwycięzcy plebiscytu na TikTokGwiazdę Party.pl! Piotr Charaziński i Kacper Porębski na specjalnej okładce "Party"! 
Piotr Charaziński i Kacper Porębski na specjalnej okładce "Party"! 

I wszystko jasne! Zwycięzcami tegorocznego plebiscytu na TikTokGwiazdę Party.pl zostali Piotr Charaziński i Kacper Porębski! Dzielił ich dosłownie jeden głos (na korzyść Piotra), więc uznaliśmy, że obaj się wielkimi wygranymi naszego głosowania, w który fani oddali w sumie ponad 1,5 mln głosów! Szczegółowe wyniki znajdziecie w najnowszym numerze magazynu "Party" - na jego odwrocie znajduje się właśnie specjalna okładka z chłopakami! Co znajdziecie w środku? Piotr Charaziński i Kacper Porębski zwycięzcami plebiscytu na TikTokGwiazdę Party.pl! W nowym numerze "Party" (od dziś w sprzedaży) znajdziecie wyniki plebiscytu na TikTokGwiazdę Party.pl! Wygrali Piotr Charaziński i Kacper Porębski - TikTokerzy, którzy są również parą w życiu prywatnym. W środku znajdziecie wywiad z chłopakami! Jak przyjęli wiadomość o wygranej? Piotr: Od początku nastawiałem się na remis. Nie wyobrażałem sobie, że któryś z nas mógłby być lepszy. W końcu tworzymy zgrany duet nie tylko w social mediach, ale także w życiu. Wszystko robimy razem. Ja nie istnieję bez Kacpra, a on beze mnie! Kacper: Ten wynik to dla nas wspaniała nagroda. Z tego miejsca dziękujemy wszystkim, którzy na nas głosowali we wszystkich turach, często przecież zarywając noce i szkołę, by oddawać na nas głos co 5 sekund. Czujemy radość i ogromne wzruszenie. Cały wywiad - tylko w nowym numerze "Party"! Ponadto - w środku ranking z TikTokerami, którzy zajęli kolejne miejsca. Gratulacje dla wszystkich! Okładkę znajdziecie na odwrocie tej okładki magazynu "Party":  

Ten QUIZ ułożyli dla Was Kacper Porębski i Piotr Charaziński
Newsy
Rywalizują ze sobą? Jakie mają wady? Szczery wywiad z Piotrem Charazińskim i Kacprem Porębskim!
Szczery wywiad z Piotrem Charazińskim i Kacprem Porębskim z Party. Magazyn Party - wywiad z Piotrem Charazińskim i Kacprem Porębskim z gazety Party.

Zwycięzcami tegorocznego plebiscytu „TikTok Gwiazda Party.pl” zostali Piotr Charaziński ( 24 ) i Kacper Porębski ( 17 )! Wielkie brawa! A te oklaski są zdecydowanie zasłużone, bo internetowa kariera chłopaków naprawdę robi wrażenie. W ciągu zaledwie dwóch lat Piotr zdobył na TikToku ponad 1 mln fanów, a Kacper – niemal 900 tys. Niedawno panowie połączyli siły i  jako JXC.pl zamieszczają na TikToku głównie komediowe filmiki i pokazują swoje życie, wywołując uśmiech na twarzach fanów. Skutecznie! W ostatniej turze plebiscytu Party.pl internauci oddali na nich ponad 300 tys. głosów. Jaki jest sekret sukcesu Piotra i Kacpra?  Piotrze, w naszym plebiscycie pokonałeś Kacpra zaledwie jednym głosem. Czujesz się wygrany?  Piotr Charaziński: Absolutnie nie! Od początku nastawiałem się na remis. Nie wyobrażałem sobie, że któryś z nas mógłby być lepszy. W końcu tworzymy zgrany duet nie tylko w social mediach, ale także w życiu. Wszystko robimy razem. Ja nie istnieję bez Kacpra, a on beze mnie. Kacper Porębski: Ten wynik to dla nas wspaniała nagroda. Z tego miejsca dziękujemy wszystkim, którzy na nas głosowali we wszystkich turach, często przecież zarywając noce i szkołę, by oddawać na nas głosco 5 sekund. Czujemy radość i ogromne wzruszenie.  Jak zostaje się sławnym tiktokerem?  K.P.: Trzeba po prostu zacząć. Liczą się pomysł i kreatywność. Pierwsze materiały na TikToka wrzuciłem w 2018 roku, ale dopiero jak ujawniliśmy z Piotrem, że jesteśmy parą, nasze zasięgi wzrosły. Receptą na sławę okazało się to, że jesteśmy razem. P.Ch.: To, czy zdobędziesz popularność, zawsze jest loterią. Moim sposobem była systematyczność. Codziennie staram się wstawić na TikToka zabawny film – specjalizuję się...

Gwiazda Young Party.pl 2020
Newsy
Oto pełne wyniki plebiscytu na Gwiazdę Young Party.pl! Kto zdobył najwięcej głosów?
Oto pełne wyniki plebiscytu na Gwiazdę Young Party.pl! Kto zdobył najwięcej głosów?

Za nami finał drugiej edycji plebiscytu na Gwiazdę Young Party.pl! Wielkim zwycięzcą okazał się Karol "Friz" Wiśniewski (ponad 591 tys. głosów), zaraz za nim na drugim miejscu uplasowała się Lexy Chaplin (ponad 569 tys. głosów), zaś trzecie miejsce sprzed roku obroniła Roxie Węgiel (ponad 170 tys. głosów)! Sylwetki oraz wywiady zwycięzców możecie znaleźć w bieżącym numerze magazynu "Party", który już w sprzedaży! Kto zaś zajął kolejne miejsce? Sprawdźcie! Wyniki plebiscytu na Gwiazdę Young Party.pl! 10. Paulina Błędowska MIŁOŚNICZKA WIZAŻU I MODY , która do mediów społecznościowych zaprosiła… swoją mamę! Ich wspólny kanał OMatkoiCórko!, nazywany fenomenem polskiego internetu, ma na YouTubie prawie pół miliona fanów. Paulina z mamą w zabawny sposób pokazują swoją relację. 19-latka prowadzi też własny kanał i trzeba przyznać, że wyrasta na ciekawą influencerkę! 9. Viki Gabor MIAŁA ZALEDWIE 11 LAT, gdy wygrała zeszłoroczną Eurowizję Junior. Urodziła się w Niemczech, mieszkała w Anglii, aż w końcu osiadła z rodziną w Krakowie, w którym się wychowała. Młoda wokalistka o romskich korzeniach nagrała na razie cztery single – i to w jakim stylu! „Superhero” wyświetlono na YouTubie ponad 30 mln razy, a „Ramię w ramię” zaśpiewała w duecie z samą Kayah!  8. Sylwia Lipka PIERWSZE KROKI w show-biznesie postawiła w wieku 18 lat, gdy została prowadzącą program „I Love Vio-letta” na Disney Channel. Dziś 23-latka jest internetową gwiazdą o wielu talentach – śpiewa (na koncie trzy płyty!), spełnia się jako aktorka (debiut w filmie „Jestem M. Misfit”), a nawet… tańczy! U boku Rafała Maseraka miała zawalczyć o Kryształową Kulę w ostatniej edycji...

Nasze akcje
Zmysłowy i uwodzicielski czy delikatny i czarujący – jaki jest twój zapach?
Newsy

Ponadczasowy czy zaskakujący? Ten zapach ma jedno i drugie!

Partner
Weleda
Newsy

Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!

Partner
Sprawdź, jak skutecznie „cofnąć zegar” i odmłodzić spojrzenie!
Newsy

Spektakularny i jednocześnie naturalny wygląd? Sprawdź, jak odmłodzić spojrzenie!

Partner
Eva Longoria
Styl życia

Wymarzona sylwetka bez wyrzeczeń? To możliwe!

Partner
Newsy

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor
Newsy

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner
Newsy

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner
Newsy

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy

Małgorzata Rozenek-Majdan

BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy

Julia Wieniawa

BZ
Kasia Cichopek pozuje na huśtawce na swoim balkonie
Newsy

Katarzyna Cichopek

BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show

Hotel Paradise

BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show

Ślub od pierwszego wejrzenia

BZ
Moda uliczna z nowojorskiego tygodnia mody wiosna/lato 2021
Fleszstyle

Modne fryzury wiosna 2021. Buttercream blonde to nowy trend dla fanek jasnych fryzur. Koloryzacja pasuje do większości karnacji

Marcelina Zielnik
Paul Costelloe wiosna/lato 2021
Fleszstyle

Te trzy trendy zdominowały makijaż na wiosnę i lato 2021

Marcelina Zielnik
Modelka z koloryzacją "terracotta hair"
Fleszstyle

Modne fryzury na wiosnę 2021. Koloryzacja "terracotta hair" to hit Instagrama. To najgorętszy trend

Anna Kusiak
Leonie Hanne
Fleszstyle

Ta fryzura to najgorętszy trend wiosny i lata 2021. Instagramerki ją uwielbiają

Marcelina Zielnik
Jessica Alba i soft bob
Fleszstyle

Modne fryzury na sezon wiosna-lato 2021. Soft bob odejmie ci minimum 10 lat

Anna Kusiak