Gwiazda Party.pl 2021
Newsy

Głosowanie w plebiscytach magazynu Party i Party.pl zamknięte! Wyniki już niebawem, poznajcie szczegóły

Zamykamy głosowanie w plebiscytach z okazji 14. urodzin magazynu "Party" oraz 6. urodzin Party.pl.

Do 15 września do godziny 23:59 trwało głosowanie w plebiscytach z okazji 14. urodzin magazynu "Party" oraz 6. urodzin Party.pl. Bardzo Wam dziękujemy za wszystkie oddane głosy. Cieszymy się, że tak licznie wzięliście udział w naszych plebiscytach. A walka trwała naprawdę do ostatniego momentu. 

Głosować mogliśmy w kategoriach:

  • Debiut Roku
  • Gwiazda Roku Party.pl
  • Serial Roku 
  • Gwiazda Roku magazynu Party
  • Show Roku
  • Serial fabularno-dokumentalny
  • Reality Show Roku
  • Gwiazda #bodypositive
  • Ikona Stylu
  • Hit Roku

Zwycięzców wszystkich dziesięciu powyższych kategorii zaprezentujemy podczas specjalnej sesji zdjęciowej, która ukaże się w urodzinowym numerze magazynu "Party" - już w październiku! 

Sesja ze zwycięzcami plebiscytów PARTY
Newsy
Wszystko jasne! Oto zwycięzcy plebiscytów magazynu "Party" oraz Party.pl 2021
Laureaci nagród w 10 kategoriach pojawili się na sesji zdjęciowej do magazynu "Party", podczas której odebrali również statuetki! Kto wygrał w tym roku dzięki czytelnikom? Zobaczcie!

W urodzinowym numerze magazynu "Party", który od dziś w sprzedaży, znajdziecie wyjątkową sesję z laureatami naszych plebiscytów za 2021 rok! Już po raz kolejny postanowiliśmy nagrodzić gwiazdy, seriale i produkcje, które cieszą się największym uznaniem naszych czytelników - to właśnie oni decydowali, do kogo powędrują nasze statuetki. Wyniki poniżej!  Wyniki plebiscytów magazynu "Party" oraz Party.pl za 2021 rok!  Głosowanie odbywało się w 10 kategoriach! Nasi czytelnicy oddali ponad MILION głosów, za co jesteśmy im bardzo wdzięczni! A oto laureaci, którzy wzięli również udział w naszej sesji zdjęciowej - znajdziecie ją w najnowszym numerze "Party": HIT ROKU 2021 “Bliżej” - Beata Kozidrak IKONA STYLU 2021 Justyna Steczkowska GWIAZDA #BODYPOSITIVE 2021 Klaudia Halejcio GWIAZDA ROKU MAGAZYNU PARTY 2021 Ida Nowakowska GWIAZDA ROKU PARTY.PL 2021 Doda DEBIUT ROKU 2021 Olek Sikora SERIAL FABULARNO-DOKUMENTALNY 2021 ”Sprawiedliwi. Wydział Kryminalny” SHOW ROKU 2021 ”Nasz nowy dom” SERIAL ROKU2021 ”BrzydUla” REALITY SHOW 2021 ”Hotel Paradise” Na naszej sesji, ze względu na koncert,  niestety nie mogła pojawić się Beata Kozidrak, która wygrała w kategorii "HIT ROKU". Przekazanie statuetki artystce odbędzie się już niebawem.  Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy!  Zobacz także:  Oto wielcy zwycięzcy plebiscytów magazynu Party oraz Party.pl 2018! Kto zgarnął aż trzy statuetki?

35. urodziny Dody
mat. prasowe/WYDAWNICTWO AGORA
Newsy
"W Polsce martwy artysta jest więcej wart" Doda zdradza, dlaczego radia nie grają jej piosenek
"W Polsce martwy artysta jest więcej wart" Doda zdradza, dlaczego radia nie grają jej piosenek

Z okazji 12. urodzin magazynu "Party" Doda udzieliła nam obszernego wywiadu o zmianach w jej życiu, ale i nie tylko. Gwiazda podzieliła się refleksjami na temat swojej kariery. Wyjaśniła dlaczego, mimo tak ogromnej popularności, radia nie chcą grać jej piosenek. Doda: "W Polsce martwy artysta jest więcej wart" Doda ma na koncie kilka platynowych i złotych płyt, ponad 100 nagród muzycznych (w tym MTV EMA, Telekamery czy VIVA Comet), tysiące koncertów, miliony wyświetleń na YouTubie. Występuje regularnie na największych telewizyjnych festiwalach w całej Polsce. Nie da się jednak ukryć, że jednego pola nie zdominowała - radia. Popularne polskie radiostacje (poza nielicznymi wyjątkami) konsekwentnie odmawiają grania jej utworów. Dlaczego tak jest?  Czasem mam wrażenie, że w Polsce martwy artysta jest więcej wart (śmiech) - skwitowała Doda, następnie dodała: Nie grają mnie, bo nie. Bo Doda. Codziennie dostaję wykresy. Owszem, grają mnie, ale stacje lokalne, za co bardzo dziękuję - powiedziała w rozmowie z "Party" Doda. Żałujecie? Żeby posłuchać Dody nie musicie jednak włączać radia - wystarczy wejść na YouTube'a, gdzie możecie zobaczyć cały koncert gwiazdy z orkiestrą w warszawskim Teatrze Roma. Dla fanów to naprawdę wielka gratka!  Pełna rozmowa z Dodą w urodzinowym wydaniu magazynu "Party"! Od dziś w sprzedaży! Na Dodę możecie głosować w plebiscycie Party.pl z okazji 4. urodzin Party.pl i 12. urodzin magazynu Party w kategorii: "Nagroda specjalna za walkę z hejtem"  

Gwiazda Roku magazynu Party 2020
Newsy
Wielki plebiscyt rozstrzygnięty! Oto Gwiazda Roku magazynu "Party"
Wielki plebiscyt rozstrzygnięty! Oto Gwiazda Roku magazynu "Party"

To już nasza tradycja! Z okazji 13. urodzin magazynu "Party" i piątej rocznicy powstania portalu Party.pl prezentujemy rozstrzygnięcie kolejnej edycji naszego plebiscytu na  Gwiazdę Roku! Wśród nominowanych znalazło się sześć niezwykłych kobiet.  Która z nich zdobyła najwięcej głosów Czytelników? Kto głosami Państwa został ukochaną bohaterką naszego czasopisma? Zobacz także:  Blanka Lipińska w wywiadzie po rozstaniu z Baronem. Wiemy, kto ją wspierał w trudnych chwilach w Egipcie Oto wyniki plebicytu Gwiazda Party 2020 1. Doda - 113 633 głosów 2. Barbara Kurdej-Szatan - 13 476 głosów 3. Anna Lewandowska - 3 165 głosów 4. Anna Mucha - 2 245 głosów 5. Julia Wieniawa - 1951 głosów 6. Małgorzata Rozenek-Majdan - 412 głosów

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner