Anna Lewandowska
Instagram

Oszuści próbowali okraść Annę Lewandowską! Zdenerwowana trenerka ostrzega fanów: "Możecie stracić pieniądze!"

Anna Lewandowska
Instagram

Anna Lewandowska podczas relacji na InstaStories opublikowała niepokojące nagranie w którym ostrzega internautów przed oszustami i zdradza, że ktoś próbował wyłudzić od niej pieniądze i bardzo ważne dane! Okazuje się, że oszuści próbowali okraść również jej znajomych. Sprawdźcie szczegóły!

Anna Lewandowska ostrzega swoich fanów

Z pewnością już wiele razy słyszeliście, jak oszuści próbują wyłudzać pieniądze od swoich ofiar- dzwonią do nich i udają  policjantów. Niestety, teraz okazuje się, że złodzieje próbowali naciągnąć również Annę Lewandowską! Trenerka opublikowała na InstaStories nagranie w którym opowiedziała o całej sytuacji i zwróciła się do fanów z ważnym apelem.

Ku przestrodze! Pewna grupa zorganizowana próbuje wyłudzić pieniądze! Między innymi przez groźby! UWAŻAJCIE! Ta osoba podaje się za prokuratora lub kogoś z komisariatu policji. Lepiej nie odbierać telefonów od nieznajomych - mówiła trenerka. 

Anna Lewandowska podczas relacji opublikowała również wpis w którym przyznaje, że oszuści dzwonili również do jej znajomych.

(...) Podobna sytuacja spotkała moich znajomych, dlatego proszę bądźcie ostrożni! Nie podawajcie żadnych danych osobom podającym się za policję czy prokuraturę przez telefon! Nie instalujcie też żadnych dodatkowych aplikacji, bo możecie stracić pieniądze! Uważajcie na telefony z nieznajomych numerów - apelowała Anna Lewandowska.

My również dołączamy do apelu Anny Lewandowskiej! 

Zobacz także: Anna Lewandowska podzieliła się wesołą nowiną! Gwiazdy już gratulują

Anna Lewandowska ostrzega przed oszustami.

Anna Lewandowska w fioletowej bluzie
Instagram

Okazuje się, że oszuści próbowali wyłudzić pieniądze od trenerki.

Anna Lewandowska z torebką Chanel
Instagram

 

Więcej na temat Anna Lewandowska
Przeładuj

Rafał Brzozowski miał jedno marzenie związane z Krzysztofem Krawczykiem! Podjął nawet pierwsze próby

zobacz 00:48