Anna i Robert Lewandowscy
Instagram

Anna Lewandowska podzieliła się wesołą nowiną! Gwiazdy już gratulują

Anna i Robert Lewandowscy
Instagram

Rodzina Anny Lewandowskiej i Roberta Lewandowskiego ma prawdziwy powód do świętowania. Choć niektórzy nie mieli wątpliwości, że ten moment nadejdzie, słynna trenerka postanowiła na forum podzielić się swoim szczęściem. Gwiazdorskie małżeństwo wprost pęka z dumy i nie ma się co dziwić. Media społecznościowe już zalała lawina gratulacji.

Wielkie święto w rodzinie Lewandowskich

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski to jedno z najbardziej popularnych małżeństw w polskim show-biznesie, i nie tylko. Gwiazdorska para może pochwalić się naprawdę pokaźnym gronem fanów, którzy wcale niekoniecznie interesują się sportem. Jak się okazuje, w życiu rodziców Klary i Laury wydarzył się kolejny ważny moment. Anna Lewandowska natychmiast podzieliła się wesołą nowiną na swoim InstaStories, jednak tym razem, to Robert Lewandowski znalazł się w blaski jupiterów.

Paulina Krupińska, Julia Kuczyńska, Arkadiusz Milik, a także tysiące fanów nie mogło powstrzymać się od gratulacji pod najnowszym zdjęciem Roberta Lewandowskiego, które opisał jednym zdaniem - Zrobiliśmy to!

Kolejne? 👏🏼👏🏼👏🏼👏🏼  - pytała z niedowierzaniem żona Sebastiana Karpiela-Bułecki.

Tak, kolejne! Jak się okazuje, rok 2021 okazał się dla Roberta Lewandowskiego nieprzerwanym pasmem sukcesów, których dokonał w poprzednim roku. Słynny piłkarz i napastnik klubu Bayern Monachium przygarnął pod swoje skrzydła nowe trofeum, bo nie dość, że z wraz z drużyną właśnie wygrał Klubowe Mistrzostwa Świata w Katarze, to jeszcze został wybrany najlepszym zawodnikiem turnieju i otrzymał Złotą Piłkę KMŚ. Nic dziwnego, że Annie Lewandowskiej zabrakło słów, a zdjęcie swojego męża, które opublikowała na InstaStories, podpisała jedynie uroczymi emotikonami. Gratulujemy!

Zobacz także: Ciężka noc u Lewandowskich. Zmęczona Ania pokazała zdjęcie: "Wykrakałam"

Anna Lewandowska z pewnością pęka z dumy. Gwiazda pochwaliła się kolejnym sukcesem swojego męża!

Robert Lewandowski z pucharami
Instagram

Anna i Robert Lewandowscy to jedno z najpopularniej małżeństw w polskim show-biznesie. Obydwoje wciąż rozwijają swoje kariery, a przy tym tworzą wspaniałą rodzinę. 

Anna i Robert Lewandowscy z dziećmi
Instagram

Co więcej, Robert Lewandowski ma na swoim koncie już 23 trofea. Nic dziwnego, że jego kolejny sukces wywołał tak duże poruszenie. 

 

 

Przeładuj

Te gwiazdy zainwestowały w swoje zęby! Kiedyś nie uśmiechały się tak chętnie: Pazura, Piaseczny, Lewandowska...

zobacz 01:22