Anna Jantar, Natalia Kukulska
Instagram

W marcu minie 38 lat od śmierci Anny Jantar. Na rynku ukazała się kolejna płyta z hitami mamy Natalii Kukulskiej. Natalia jednak była zaskoczona nową płytą i poinformowała na swoim Facebooku, że nic o tym wydawnictwie nie wiedziała.

Przykro mi, ze firma MTJ wydaje kolejną, nic nie wnoszącą merytorycznie i moim zdaniem słabą składankę piosenek mojej mamy. Z takim bohomazem na okładce. Dzieje się to poza moją wiedzą. Czy fani dadzą się na to nabrać i tylko po to kupią tę płytę by mieć w kolekcji wszystko? Warto się zastanowić... - napisała na swoim Facebooku Kukulska. 

 

Oświadczenie w sprawie nowej płyty Anny Jantar

Firma MTJ wydała oświadczenie w tej sprawie.

OŚWIADCZENIE W SPRAWIE WYDAWNICTWA „ANNA JANTAR. WIELKA DAMA TAŃCZY SAMA”

W związku z pojawieniem się informacji na portalu społecznościowym Pani Natalii Kukulskiej oraz publikacji w mediach na temat wydawnictwa „Anna Jantar. Wielka dama tańczy sama”, chcemy zapewnić, że Wytwórnia Muzyczna MTJ dysponuje wszystkimi prawami w zakresie wystarczającym do wydania albumu. Płyta została wydana w dedykowanej poligrafii w ramach kolekcji przygotowanej dla Poczty Polskiej. Naszą intencją nie było przygotowanie projektu okładki, który mógłby wydawać się krzywdzący dla wizerunku artystki. Zawsze wyrażaliśmy chęć współpracy przy wydawaniu kompilacji i dalej tę chęć podtrzymujemy. Jesteśmy otwarci na sugestie Pani Natalii Kukulskiej i chętnie omówimy kwestie wizualne projektu.

Wyrażamy nadzieję, że życzliwie przyjmą Państwo to wyjaśnienie oraz zapewniamy Państwa, że wysoko cenimy i szanujemy twórczość Anny Jantar.

Wytwórnia Muzyczna MTJ

 

Zobacz także: Kukulska wspomina matkę w rocznicę jej śmierci. Opublikowała zdjęcie i wzruszającą notkę

 

Okładka wydawnictwa MTJ.

okładka płyty Anny Jantar

 

Natalia Kukulska dba o spuściznę swojej mamy.

Natalia Kukulska, Anna Jantar
Instagram

Więcej na temat Natalia Kukulska Anna Jantar