Doda - oświadczenie jej adwokata

 

Doda wydała oświadczenie, w którym odnosi się do prasowych informacji dotyczących nowych zarzutów stawianych jej przez prokuratora! Wczoraj media donosiły, że warszawska prokuratura zarzuca piosenkarce składanie fałszywych zeznań w sprawie związanej z jej byłym partnerem, Emilem Haidarem. Dorota Rabczewska- Stępień miała bowiem zataić, że pod koniec 2016 roku wiedziała, że jej obecny mąż, miał być zamieszany w konflikt z byłym partnerem gwiazdy. Teraz Doda komentuje medialne doniesienia!

 

Doda opublikowała oświadczenie swojego adwokata!

 

Informacje o nowych zarzutach skomentowała sama piosenkarka, która na Facebooku opublikowała oświadczenie swojego adwokata. Jak  odpowiada na informacje o nowych dowodach w sprawie?

W nawiązaniu do pojawiających się nieprawdziwych informacji medialnych, wyjaśniam, iż nieprawdą jest, że istnieją jakiekolwiek – w szczególności nowe – dowody potwierdzające rzekomą wiedzę Doroty Rabczewskiej – Stępień, w zakresie jakichkolwiek ustaleń z osobami, które podawały się za mediatorów działających wobec jej byłego narzeczonego Emila Haidara. Podkreślić należy, iż praktycznie cały materiał dowodowy powstał i został zabezpieczony na przełomie lat 2016 i 2017. Już sam ten fakt, przeczy rzekomej „nowości” jakichkolwiek informacji w trwających postępowaniach.


Dodatkowo ponownie wskazuję, że sam fakt wykonania w dniu 13 grudnia 2016 roku zdjęcia pamiątkowego w hotelu Marriott w Warszawie, na prośbę osoby przedstawiającej się jako fan Doroty Rabczewskiej – Stępień, nie jest absolutnie żadnym potwierdzeniem treści rzekomych rozmów, w szczególności z uwagi na fakt, iż jej kilkuminutowa obecność w tym miejscu podyktowana była innym spotkaniem, o charakterze biznesowym, odbywającym się w tym samym hotelu chwilę wcześniej.


Wyrażam przekonanie, że pomimo licznych zmian w przepisach prawa na przestrzeni ostatnich lat, nadal sam fakt wykonania pamiątkowej fotografii nie stanowi żadnego materiału dowodowego na potwierdzenie przebiegu spotkań czy treści rozmów. Potwierdza jedynie fakt obecności w danym czasie i miejscu, co było wiadome od blisko 1,5 roku- czytamy w oświadczeniu opublikowanym na profilu Dody na Facebooku.

 

Zobaczcie całe oświadczenie, które Doda opublikowała na portalu społecznościowym!

 

 

 

Zobacz także: Doda o małżeństwie z Radosławem Majdanem: „Był niewierny. Kochałam go na zabój”

 

Doda wydała oświadczenie w związku z medialnymi informacjami o nowych zarzutach.

East News

 

Więcej na temat Doda