Ostatnie zdjęcia Ani Przybylskiej Anna Przybylska Anna Przybylska Anna Przybylska Anna Przybylska
Ostatnie zdjęcia Ani Przybylskiej
Instagram
Do końca zachowała pogodę ducha i dystans do siebie.
1/6
Ostatnie zdjęcia Ani Przybylskiej
Instagram

Trzy lata temu zmarła Anna Przybylska. Aktorka odeszła 5 października 2014 roku po wyczerpującej walce z nowotworem trzustki. Informacja o odejściu Anny Przybylskiej była wielkim szokiem nie tylko dla rodziny i bliskich gwiazdy, ale również dla wiernego grona fanów. Przybylska była jedną z najbardziej lubianych polskich gwiazd. Radosna, otwarta, serdeczna i bardzo rodzinna uchodziła za "dziewczynę z sąsiedztwa". Daleko jej było do diwy z czerwonego dywanu. Dlatego kochały ją tysiące Polaków. W trzy lata po śmierci Anny Przybylskiej nadal słychać głosy wielkiego żalu po stracie aktorki. Sama Ania do końca starała się zachować pogodę ducha, co doskonale obrazują zdjęcia z jej profilu na Instagramie.

 

Zobacz też: Jarosław Bieniuk o śmierci Ani Przybylskiej: "To najbardziej traumatyczne doświadczenie w moim życiu". Co jeszcze wyznał?

 

Co publikowała aktorka w ostatnich tygodniach życia? Zobaczcie fotogalerię!

 

Polecamy: „Nie dopuszczę do tego, by moje dziecko zostało bez jednego z rodziców”. Najmocniejsze cytaty Ani Przybylskiej z wywiadów VIVY!. EKSKLUZYWNE WIDEO

 

 

ZOBACZ WIĘCEJ:

2/6
Anna Przybylska
Instagram/Anna Przybylska

Anna Przybylska byłą bardzo aktywna na Instagramie. Prowadziła swój profil "aniablond" od lipca 2013 roku. Publikowała regularnie, a jej posty zdobywały tysiące polubień i setki komentarzy.

3/6
Anna Przybylska
Instagram/Anna Przybylska

Gdy Anna Przybylska zachorowała na nowotwór, nie przestała prowadzić swoje konta w sieci. Nadal pokazywała migawki ze swojego życia prywatnego np. wizytę u kosmetyczki czy spacer po mieście.

4/6
Anna Przybylska
Instagram/Anna Przybylska

Anna Przybylska do końca zachowała pogodę ducha. Zawsze patrzyła w przyszłość z dużym optymizmem, co doskonale obrazują zdjęcia z jej Instagrama.

5/6
Anna Przybylska
Instagram/Anna Przybylska

Będąc już osobą chorą, nadal nie przestawała żartować. Pokazała na przykład, jak ćwiczy, podczas prasowania ubrań. ;)

6/6
Anna Przybylska
Instagram/Anna Przybylska

Rodzina Anny Przybylskiej nie zdecydowała się na usunięcie konta aktorki z Instagrama. Nadal jest ono dostępne w sieci.

Więcej na temat Anna Przybylska