Paweł Adamowicz wolontariusz WOŚP
East News

Do ostatniej puszki prezydenta Adamowicza dla WOŚP wpadło już... ciężko uwierzyć!

Paweł Adamowicz wolontariusz WOŚP
East News

 

Internetowa akcja "Zapełnijmy po brzegi ostatnią puszkę Pana Prezydenta na rzecz WOŚP" zorganizowana przez Partycję Krzymińską zaskoczyła wszystkich! Zbiórka zakładała uzbieranie tysiąca złotych, a na godz. 14.27 jest już ponad 6 milionów! Takiego wyniku nikt się nie spodziewał. 

Zobacz:  Jerzy Owsiak wydał oświadczenie na temat ostatniej woli Pawła Adamowicza

 

Udało się zebrać zaskakującą kwotę!

Organizatorka chciała wesprzeć szczytny cel i uruchomiła zbiórkę na Facebooku pod nazwą "Zapełnijmy ostatnią puszkę Pana Prezydenta dla WOŚP", pisząc: 

Czy chcesz wesprzeć wraz ze mną szlachetny cel? Zbieram pieniądze na rzecz organizacji WOŚP, a każdy Twój datek — zarówno mały, jak i duży — będzie się liczyć. Przyda się każdy grosz. - możemy przeczytać w opisie zbiórki założonej 14 stycznia. 

Patrycja Krzymińska przyznała w wywiadzie dla TVN24: Nie spodziewałam się, że zbiorę tysiąc. Jedank okazało się, że link do zbiórki jest bardzo często udostępniany, a licznik stale rośnie.

To miała być mała,symboliczna zbiórka. Pan Paweł chodził po Gdańsku i zbierał pieniądze. Pewnie kwestowałby dalej. Dlatego to straszne, że to zostało przerwane i to takiego dnia. Dziękuję wszystkim za miłe słowa. - powiedziała Patrycja Krzymińska w TVN24.pl

 

W niedzielę na koncie było już 500 tyś. zł, a we wtorek z samego rana możemy zobaczyć imponującą kwotę ponad 4 milionów złotych. Do akcji odniósł się też Jurek Owsiak, który powiedział, że jeśli uda się zebrać milion WOŚP kupi karetkę dla Gdańska.

Jak widać jest już nie tylko milion, ale Internauci planują zebrać nawet 10 milionów! Organizatorka zdradziła, że zbiórka zostanie zakończona dziś o północy!

 

A Ty już dałeś? Link do zbiórki tutaj: https://tinyurl.com/ycpe793r

 

Ostatnia puszka prezydenta Adamowicza
Facebook

 

Jurek Owsiak pokazał, ile uzbierał Paweł Adamowicz podczas 27. finału WOŚP

Facebook

Prezydent Gdańska, Paweł Adamowicz

Paweł Adamowicz flaga Gdańsk
ONS.pl

Więcej na temat WOŚP Paweł Adamowicz
Przeładuj

TYLKO U NAS: Chris z "Hotelu Paradise" i jego ukochana Monika chcą wziąć ślub! "Stworzymy prawdziwą rodzinę"

zobacz 01:48