Rodzinka.pl
Instagram

Małgorzata Kożuchowska o zakończeniu serialu Rodzinka.pl! "Nie mieliśmy pojęcia"

Rodzinka.pl
Instagram

W niedzielę 3 maja został wyemitowany ostatni odcinek serialu Rodzinka.pl! Po prawie dziesięciu latach TVP zdecydowała się zakończyć emisję serialu. Fani nie kryją rozczarowania i wygląda na to, że nie tylko oni. Serialowa Natalia Boska - czyli Małgorzata Kożuchowska zamieściła wpis, w którym pożegnała się z serialem. Bardzo ubolewa nad tym, że Rodzinka.pl zakończyła się właśnie w taki sposób. 

Zobacz także: Małgorzata Kożuchowska z hitowym płaszczu na wiosnę 2020. Ale to buty zrobiła na nas największe wrażenie!

Małgorzata Kożuchowska żegna Rodzinkę.pl

Wiadomość o tym, że Rodzinka.pl znika z anteny po prawie 10 latach emisji, pojawiła się w mediach pod koniec lutego. Dla fanów serialu, a nawet dla aktorów był to ogromny szok. Telewizja Polska wydała wtedy oświadczenie w tej sprawie. 

Po analizie wyników oglądalności podjęto decyzję o zakończeniu dalszej produkcji serialu "Rodzinka.pl". Badania wykazały, że widzowie najchętniej poszukują odcinków poprzednich serii. [...] Ósmy odcinek 16. sezonu serialu "Rodzinka.pl" będzie pożegnaniem z tą wyjątkową rodziną - cytuje portal plejada.pl oświadczenie Telewizji Polskiej. 

Emisja ostatniego odcinka kultowego serialu odbyła się 3 maja. Tego dnia Małgorzata Kożuchowska, która przez prawie dekadę wcielała się w rolę Natalii Boskiej postanowiła pożegnać się z widzami za pośrednictwem mediów społecznościowych. Aktorka w swoim wpisie na Instagramie ubolewa nad tym, że serial zakończył się właśnie w taki sposób.

No i koniec! Dzisiaj ostatni odcinek @rodzinkapl_official! Więcej nie będzie. Wspaniała ekipa, mnóstwo śmiechu i rodzinna atmosfera! Będę tęsknić!!!!
Szkoda, że kręcąc ten ostatni odcinek nie mieliśmy pojęcia, że on zakończy całe 16 sezonów...no cóż...serial był na „6”, a kończy się „ni w 5 ni w 9”🤣🤣

Również fani Rodzinki.pl nie ukrywają, że jest im bardzo przykro z powodu braku kontynuacji serialu i tak niejasnego finału. Niestety, aktorzy nie zdążyli nagrać oficjalnego pożegnania z widzami, gdyż decyzja o zakończeniu produkcji Rodzinki.pl została podjęta z dnia na dzień.

- Oglądałam,łezki poleciały,co będziemy teraz oglądać ? już tęsknię 😩

- Ulubiony serial całej mojej rodzinki! Będziemy tęsknić❤️

- Strasznie szkoda...całą rodziną oglądamy ten serial...od lat

- Szkoda, a zakończenie faktycznie nijakie 😒

- Właśnie oglądałam i jakoś tak nie bardzo.. taki koniec? Tyle niedopowiedzeń? Dlaczego nie będzie już emitowany? - piszą fani Małgorzaty Kożuchowskiej. 

Oglądaliście ostatni odcinek? Będziecie tęsknić za przygodami rodziny Boskich? My bardzo! 

 

Rodzinka.pl doczekała się 16. sezonów. 3 maja wyemitowano ostatni odcinek serialu. 

Rodzinka.pl
Instagram

 

Więcej na temat Rodzinka.pl
Przeładuj

Taniec z Gwiazdami. Czy były mąż Kuba Rzeźniczak kibicował Edycie Zając w finale? Odpowiedź modelki wymowna!

zobacz 01:43