Oskar, syn Ewy Minge

Czy Oskar, syn Ewy Minge szybko zaprzyjaźnił się z obecnym mężem mamy? „Mój mąż zrobił jedną bardzo mądrą rzecz”

Oskar, syn Ewy Minge

 

Ewa Minge od roku jest szczęśliwą mężatką. Wcześniej długo wychowywała swoich dwóch synów - Oskara i Gaspara. Projektantce bardzo zależało, żeby synowie mieli dobry kontakt z obecnym mężem. W nowym wydaniu „Party”, Ewa opowiada w jaki sposób jej syn Oskar zaprzyjaźnił się z wybrankiem swojej mamy. 

 

- Dotychczas szalenie mi zależało, żeby synowie nie dorastali w poczuciu, że ciągle mają nowego tatusia. Dlatego długo traktowałam moje związki powierzchownie. Ale wiem, że synowie zawsze chcieli widzieć u mojego boku mężczyznę. Mój obecny mąż zrobił jedną bardzo mądrą rzecz: kiedy mnie poznał, bardzo szybko zrozumiał, co jest dla mnie najważniejsze. I zabrał ze sobą Oskara w służbową podróż. Po kilku dniach syn wrócił i powiedział: „Mamo, jeśli chcesz być szczęśliwa, to właśnie spotkałaś odpowiedniego faceta” - powiedziała projektantka we wspólnym wywiadzie z Oskarem Minge udzielonym  magazynowi „Party”.

 

W  tym samym wywiadzie można także przeczytać wyjątkowej więzi, która łączy Ewę z synami oraz ... dlaczego Oskar bił się w szkole. Wszystko w nowym, urodzinowym wydaniu „Party”.

 

Anna Mucha na okładce urodzinowego wydania Party!

Anna Mucha na okładce Party
Mat. promocyjne

 

Ewa Minge ścięła włosy

Ewa Minge, syn Oskar

Więcej na temat Ewa Minge Oskar Minge
Przeładuj

Czy Asia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" żałuje udziału w programie?

zobacz 01:04