Po dwóch latach pandemii oscarowy czerwony dywan wrócił w końcu w pełnym wymiarze. A gwiazdy postanowiły wykorzystać ten fakt szykując na ten wyjątkowy wieczór naprawdę wyjątkowe kreacje. Jednym wyszło to lepiej, innym dużo gorzej. Światowe media piszą już o wpadkach. Zobaczcie komu w tym roku nie specjalnie udało się na czerwonym dywanie.

Reklama

Oscary 2022: Wpadki na czerwonym dywanie

Choć najbardziej pamiętną sceną uroczystości Oscarów 2022 będzie z pewnością ostra sprzeczka na scenie pomiędzy Chrisem Rockiem a Willa Smithem o żonę tego drugiego, do historii przejdzie też pewnie kilka oscarowych kreacji.

O stylizacji Kristen Steward mówiono w tym roku chyba najwięcej. Gwiazda zszokowała swoim wyborem. Postawiła bowiem na mikroskopijne szorty.

Chelsea Lauren/Shutterstock

Nic dziwnego, że niektórzy pytali gdzie ma spodnie.

Zobacz także: Oscary 2022: Anna Dzieduszycka przygotowuje się na czerwony dywan. Wybrała wyjątkową kreację!

ROBYN BECK/AFP/East News

Sporo emocji wzbudził nietypowa sukni Maggie Gyllenhaal. 50-letni aktorka wybrała naprawdę nietypowy model. Suknia z wysokim gorsetem, z długimi rękawami układająca się w kształt litery "T", ozdobiona złotymi guzikami, robiła dziwne wrażenie.

Chelsea Lauren/Shutterstock

Zwyciężczyni Oscara za bondowski hit Billie Eilish postawiła na czerń, ale... Piosenkarka wyglądała trochę jakby tonęła w warstwach pofałdowanej i bardzo obszernej sukni bez ramiączek.

Rex Features/ANGELA WEISS/AFP/East News

O śpiewających siostrach Chloe i Halle Bailey pisze się już, że ich stylizacje bardziej odpowiednie by były na plażę. Faktycznie, nie pozostawiają zbyt wiele wyobraźni.

Invision/Invision/East News

Niezbyt spodobała się również kreacja tenisistki Venus Williams. Uwagę szczególnie zwracał dekolt gwiazdy, pokazujący nieco zbyt dużo.

Zobacz także: Oscary 2022: znamy nominacje! Polska ma szanse na statuetkę

Rex Features/East News
Reklama

Według mediów, w tym np. "Daily Mail" to jednak Jada Pinkett Smith, czyli żona Willa Smitha i obiekt żartów Rocka, zasłużyła na pierwsze miejsce listy najgorzej ubranych gwiazd 94. ceremonii rozdania Oscarów. Zaprezentowała się w bardzo obszernej, zielonej, metalicznej sukni, z przeogromnym marszczonym trenem. Krytycy śmieją się, że wyglądała, jakby ciągnęła za sobą gigantyczną sałatę.

ANGELA WEISS/AFP/East News
Reklama
Reklama
Reklama