Rozdanie najważniejszych nagród filmowych w Polsce już za nami. Bowiem wczoraj wieczorem w Teatrze Narodowym w Warszawie odbyła się XIV Gala Nagród Polskiej Akademii Filmowej - Orły 2012. Na imprezie zjawiła się cała śmietanka polskiego show biznesu. Największym triumfatorem wieczoru okazał się Wojtek Smarzowski, którego film „Róża” dostała aż sześć statuetek. Zaraz po nim uplasowało się „W CiemnościAgnieszki Holland z trzema statuetkami.

My jednak skupimy się na gwiazdach i na tym jak prezentowały się na gali. Redakcyjne nagrody za najlepsze stylizacje wieczoru wędrują do Weroniki Rosati, której srebrzysta sukienka w aplikacjami na ramionach pasowała jak ulał. Grażyna Torbicka stawiając na kolor złoty i modny w sezonie krój dokonała dobrego wyboru.

Zainteresował nas również strój Olgi Frycz, która postawiła na luźny, ale modny komplet w męskim stylu. Młoda aktorka łącząc go ze szpilkami nadała mu kobiecości.

Na koniec chcielibyśmy wyróżnić Sonię Bohosiewicz. Aktorka w prostej szarej sukience i kryjących czarnych rajstopach wyglądała modnie i z klasą.

Więcej gwiazd zobaczycie w naszej  >>>galerii<<<
jm