Za nami festiwal w Opolu 2023. Podczas niedzielnego, finałowego koncertu "Ale to już było. Jest. I będzie!" na scenie zaprezentowała się m.in. Justyna Steczkowska i to w dwóch odsłonach. Najpierw zaśpiewała hit Ewy Demarczyk, następnie zmierzyła się z utworem "Dziwny jest ten świat" Czesława Niemena. Jak wypadła? Reakcja opolskiej publiczności mówi wszystko!

Reklama

Steczkowska zaśpiewała "Dziwny jest ten świat". Dostała owacje na stojąco

Jubileuszowy, 60. festiwal w Opolu dobiegł końca. W niedzielę na deskach legendarnego amfiteatru, zaprezentowali się najpopularniejsi polscy artyści, którzy przypomnieli największe opolskie przeboje. Nie mogło więc zabraknąć m.in. Maryli Rodowicz, która w stroju inspirowanym Rihanną, przypomniała m.in. "Małgośkę" i "Niech żyje bal". Jako pierwsza zaś na scenie pojawiła się Justyna Steczkowska, która zaśpiewała wyjątkowo trudny utwór Ewy Demarczyk - "Karuzela z Madonnami". Na ten wieczór wybrała zjawiskową kreację od Just Paul. Ale to nie koniec.

Piotr Podlewski, Mieszko Piętka/AKPA
Piotr Podlewski, Mieszko Piętka/AKPA

Justyna Steczkowska miała dla widzów jeszcze jedną niespodziankę - pojawiła się również w finale koncertu i z dedykacją dla wszystkich dotkniętych wojną na Ukrainie zaśpiewała "Dziwny jest ten świat" z repertuaru Czesława Niemena.

Ten występ przejdzie do historii - podsumował prowadzący koncert, Tomasz Wolny, po tym jak diwa otrzymała od publiczności owacje na stojąco.

Druga kreacja diwy to również projekt Just Paul.

Piotr Podlewski, Mieszko Piętka/AKPA
AKPA
AKPA

Występ Justyny Steczkowskiej z "Dziwny jest ten świat" zobaczycie tutaj. Jak Wam się podobały kreacje artystki? Więcej zdjęć poniżej.

Zobacz także
Reklama

Zobacz także: Opole 2023: Viki Gabor w hicie Beaty Kozidrak!

Piotr Podlewski, Mieszko Piętka/AKPA
Piotr Podlewski, Mieszko Piętka/AKPA
Reklama
Reklama
Reklama