Jacek Olszewski znalazł miłość Jacek Olszewski ze swoją dziewczyna w Pytaniu na śniadanie Jacek Olszewski ze swoją dziewczyna w Pytaniu na śniadanie Jacek Olszewski ze swoją dziewczyna w Pytaniu na śniadanie Agnieszka Frąckowiak z córką Agaty Mróz
Jacek Olszewski znalazł miłość
screen z PnŚ
Kim jest jego nowa partnerka? Zobacz ich wspólne zdjęcia!
1/8
Jacek Olszewski znalazł miłość
screen z PnŚ

Jacek Olszewski wdowiec po znanej siatkarce Agacie Mróz od roku jest w nowym związku. Jego wybranką jest Agnieszka Frąckowiak. Po 9 latach jak jego żona zmarła na białaczkę, Olszewski pozwolił sobie na spróbowanie jeszcze raz, wcześniej poświęcił cały swój czas córce. Agata Mróz dwa miesiące przed śmiercią urodziła córeczkę Lilianę. Bardzo chciała mieć dzieci, dlatego zdecydowała się donosić ciążę, ale po porodzie i dwa tygodnie po przeszczepie szpiku kostnego siatkarka zmarła na skutek posocznicy. Miała 26 lat. Jej mąż Jacek Olszewski, opowiedział o nowej partnerce w "Pytaniu na śniadanie". 

Jacek Olszewski przeprowadził się z partnerką i córką do nowego mieszkania i zaczyna od nowa.

W zeszłym roku dokonała się największa zmiana w postaci Agnieszki, która pojawiła się w naszym życiu. Dzieliło nas 180 kilometrów między Warszawą a Wrocławiem - powiedział Olszewski w PnŚ.

Agnieszka i Jacek poznali się w Internecie. 

Małe dziecko ogranicza wyjścia, a teraz jest możliwość spotkania fajnych ludzi to Internet - powiedział Jacek Olszewski.

Na początku Olszewskiemu wydawało się, że to nie ma racji bytu, ale jak się pierwszy raz spotkali  -zaiskrzyło. W końcu poczuł, ze może zacząć od nowa.

Nie buduje się nowych związków jeśli nie zamknie się poprzedniego. Ja w końcu zaakceptowałem swój status cywilny. I zmieniłem go z nieokreślonego na wdowiec - przyznał w rozmowie z Joanną Racewicz. 

Zobacz także: „Wciąż widzę jej uśmiech, jej oczy” - mąż Agaty Mróz o zmarłej żonie, samotności i ich córce

Czy Lila zaakceptowała Agnieszkę?

Tak, choć na początku była zazdrosna. Widzi tatę szczęśliwego uśmiechniętego, a z drugiej strony kurcze to nie moja zasługa.  Sama namawiała, żebym kogoś miał. Pisała mi kartki – tato ożeń się w końcu - wyznał uśmiechnięty Olszewski w Pytaniu na śniadanie.

Agnieszka Frąckowiak nowa dziewczyna Jacka Olszewskiego przeprowadziła się dla niego z Wrocławia do Warszawy. Kim jest? Jest osobistą stylistką i personal shopperem. Oferuje też usługi fryzjerskie i makijażowe. Co ciekawe  nie wiedziała, że Jacek Olszewski był mężem Agaty Mróz, o której rozpisywały się media. Gdy przyjechała pierwszy raz do Jacka do domu, zdziwiła się że tyle medali jest rozwieszonych w domu. Myślała, że to Jacka.

Co się działo potem? Czytaj dalej w galerii zdjęć z Jackiem i Agnieszką.

Zobacz: Mąż Agaty Mróz buduje swoje szczęście na nowo i przyznaje: "Mam dziewczynę"

2/8
Jacek Olszewski ze swoją dziewczyna w Pytaniu na śniadanie
screen z PnŚ

Nie jestem miłośniczką sportu, o całej historii dowiedziałam się tuż po tym jak poznałam Jacka. Nie mierze się z legendą. Sama mam dzieci w wieku Agaty, 27-letnią córkę, jak kończyła swoje życie, przeżyłam więc tę historię bardzo osobiście - powiedziała Agnieszka Frąckowiak w Pytaniu na śniadanie.

9-letnia Liliana zaakceptowała nową partnerkę taty. Zdarza się nawet, że mówi do niej „mamo”.

Agnieszka robi wszystko, aby jej relacje z małą układały się jak najlepiej. Sama ma dzieci oraz wnuczkę i wie jak stworzyć jej ciepły dom.

3/8
Jacek Olszewski ze swoją dziewczyna w Pytaniu na śniadanie
screen z PnŚ

Jacek Olszewski mówi, żeby życzyć jemu i jego nowej miłość tylko zdrowia i tego by ich miłość się nie wypaliła. Jak widać Agnieszka i Jacek to bardzo szczęśliwa para.

Gratulujemy!

4/8
Jacek Olszewski ze swoją dziewczyna w Pytaniu na śniadanie
screen z PnŚ
5/8
Agnieszka Frąckowiak z córką Agaty Mróz
screen z PnŚ
6/8
Jacek Olszewski, Agnieszka Frąckowiak
screen z PnŚ
7/8
Jacek Olszewski, Agnieszka Frąckowiak
screen z PnŚ
8/8
Jacek Olszewski z dziewczyną
screen z PnŚ