Oliwia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"
Instagram/Oliwia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"

Oliwia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pokazała zdjęcie w bikini. Wygląda rewelacyjnie miesiąc po porodzie!

Oliwia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"
Instagram/Oliwia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"

Oliwia ze  "Ślubu od pierwszego wejrzenia" opublikowała swoje zdjęcie z plaży. Młoda mama miesiąc temu urodziła swoje pierwsze dziecko i już odzyskała figurę po ciąży. W kostiumie kąpielowym wygląda doskonale. Oliwia zdradziła, że zdjęcie zrobił jej mąż. Widać, że para jest w sobie bardzo zakochana, a uczestniczka w obiektywie Łukasza wygląda kobieco i seksownie. Sami zobaczcie!

Oliwia ze ślubu od pierwszego wejrzenia w bikini

Najmłodsza uczestniczka ostatniej edycji programu nie ukrywa, że lubi o siebie dbać. Nawet na spacery z Franciszkiem często wybiera kobiece sukienki. Teraz zaprezentowała się w kostiumie kąpielowym i tym samym pokazała, że szybko udało jej się wrócić do formy sprzed ciąży. Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo komplementów od fanów „Ślubu od pierwszego wejrzenia”: 

Jak zawsze piękna🔥

Super wygladasz

Bliźniaczka Katherine Heigl?

Przepiękna Kobieta z Ciebie 😍 widać że szczęśliwa 😚

Sami spójrzcie na zdjęcie Oliwii w kostiumie kąpielowym!

Niedawno Oliwia pochwaliła się też zdjęciem Franciszka i wyznała, że pierwszy miesiąc za nimi, a chłopiec całkowicie odmienił ich życie. 

Franek całkowicie zmienił mój świat. Dużo się o sobie dowiedziałam. Nawet bardziej zrozumiałam swoich rodziców - czytamy na Instagramie.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Trochę ponad miesiąc za nami. Kiedy to minęło, nie wiem 🤷🏼‍♀️ W końcu mamy możliwość, żeby uczcić to nasze pierwsze małe wspólne święto 😊 Franek całkowicie zmienił mój świat. Dużo się o sobie dowiedziałam. Nawet bardziej zrozumiałam swoich rodziców. Każdą karę, zakaz i troskę. Mama zawsze powtarzała: „Zrozumiesz jak będziesz mieć swoje dzieci.” No i miała rację 😊 Zdarza się Wam przytaczać jakieś ponadczasowe teksty lub rady swoich rodziców do własnych dzieci? 😄 #miesiąc #czasleci #ponadczasoweteksty #rodzice #dzidziuszki #szczęście #franek #niewytykajjęzyka #początek #święto @muumibaby_pl

Post udostępniony przez Oliwia Ciesiółka (@modrafrelka)

Dzięki udziale w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia" Oliwia znalazła miłość, a dziś jest też szczęśliwą mamą. 

Oliwia ze Ślubu od pierwszego wejrzenia
Instagram

 

 

Przeładuj

Grzegorz Hyży zniknął z sieci! Co się z nim dzieje? Tłumaczy Agnieszka Hyży!

zobacz 02:15