Love Island
Mat. prasowe
Newsy

Oliwia i Mikołaj z "Love Island 2" chcą kontynuować swój związek! "Będziemy budować uczucie"

Oliwia i Mikołaj z "Love Island 2" chcą kontynuować swój związek! "Będziemy budować uczucie"

Oliwia Knapek i Mikołaj Cieśla byli uczestnikami drugiej edycji programu "Love Island". Udało im się dotrwać prawie do samego końca - odpadli tuż przed ścisłym finałem. Każdy fan miłosnego show na pewno doskonale pamięta ich początki znajomości - relacja Mikołaja i Oliwii była naprawdę bardzo burzliwa. Teraz jednak na Instagramie dziewczyny pojawiło się pierwsze zdjęcie z Mikołajem, po opuszczeniu "Wyspy miłości". Chociaż niewiele osób dawało im szanse na szczęśliwy związek, to jednak jak zadeklarowali, chcą być dalej razem i będą budować uczucie. Zobaczcie!

Zobacz także: Finał "Love Island 2": Sylwia Madeńska nie wierzy w szczerość uczuć finalistów! "Wypływa z nich za dużo słodyczy" 

Co w "Love Island" było najtrudniejsze dla Oliwii i Maćka? Tego naprawdę się nie spodziewaliśmy

Oliwia i Mikołaj z "Love Island 2" chcą kontynuować swój związek! "Będziemy budować uczucie".

Druga edycja programu "Love Island" właśnie dobiegła końca. Byliśmy świadkami nie tylko miłosnych wyznań, ale także kłótni i zgrzytów. Niewątpliwie jedną z najbardziej barwnych postaci tej edycji była Oliwii. Na początku dziewczyna tworzyła dość zgrany związek z Igorem, jednak po pewnym czasie stwierdziła, że chciałaby również zobaczyć, jak to jest z Mikołajem. Kiedy jednak w programie pojawiła się piękna Magda i skradła serce Igora na dobre, Oliwia długo nie mogła się z tym pogodzić. Co prawda kontynuowała związek z Mikołajem, jednak długo nie doceniała jego starań. Tak naprawdę dopiero na ostatniej prostej, w ich związku zaczęło się układać. 

Wielu fanów show zastanawiało się, czy ta dwójka zdecyduje się na kontynuowanie związku po programie. Na szczęście Oliwia szybko dała im odpowiedź! W swoim najnowszym poście na Instagramie podziękowała wszystkim za wsparcie, a także zaznaczyła, że razem z Mikołajem, chcą dalej budować uczucie, które narodziło się pomiędzy nimi w "Love Island"! 

Dziękuję za masę wiadomości, które od was dostaję. Jest ich mnóstwo i nie jestem w stanie od razu na wszystkie odpowiedzieć, jest mi naprawdę miło czytając tyle pozytywnych wiadomości ze wsparciem, które dajecie mi od siebie i również za te krytyczne, ponieważ wszystkie są dla mnie ważne. [...] Program dostarczył nam tyle emocji, że najlepsze dla nas było wyciszenie się i spędzenie wspólnie czasu z Mikołajem. Ten czas był dla nas ważny z tego względu, że podjęliśmy decyzję o tym, że będziemy budować uczucie, które powstało między nami w programie. Każdy związek przechodzi pewnego rodzaju etapy, a jak wiecie nasze początki nie były łatwe, ale wiemy, że to co nas łączy jest szczere i z każdym dniem silniejsze - napisała Oliwia pod zdjęciem z Mikołajem. 

A Wy, jak myślicie? Czy Oliwii i Mikołajowi uda się stworzyć związek, który przetrwa długie lata? My oczywiście mocno trzymamy za to kciuki! Zobaczcie zatem najnowsze zdjęcie tej pary i cały wpis uczestniczki "Love Island". 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Cześć wszystkim! Dziękuję za masę wiadomości, które od was dostaję. Jest ich mnóstwo i nie jestem w stanie od razu na wszystkie odpowiedzieć, jest mi naprawdę miło czytając tyle pozytywnych wiadomości ze wsparciem, które dajecie mi od siebie i również za te krytyczne, ponieważ wszystkie są dla mnie ważne. Potrzebowałam trochę odpoczynku i dlatego nie odzywałam się od razu. Program dostarczył nam tyle emocji, że najlepsze dla nas było wyciszenie się i spędzenie wspólnie czasu z Mikołajem. Ten czas był dla nas ważny z tego względu, że podjęliśmy decyzje o tym, że będziemy budować uczucie, które powstało między nami w programie. Każdy związek przechodzi pewnego rodzaju etapy, a jak wiecie nasze początki nie były łatwe, ale wiemy, że to co nas łączy jest szczere i z każdym dniem silniejsze. Cieszymy się, że większość z Was nam kibicowała i mamy nadzieję, że nadal będziecie trzymać za nas kciuki, bo wasze wsparcie jest dla nas bardzo ważne. Dziękuję również prowadzącej @karolinagilonofficial całej produkcji za dostarczenie tylu emocji i pozostałym uczestnikom za wspaniałą przygodę i wspólnie spędzony czas na wyspie miłości, który na pewno będziemy wspominać do końca życia! 🌴🌺❤️ @loveislandwyspamilosci

Post udostępniony przez Oliwia Knapek Love Island 🌴🌺 (@knapekoliwia)

Oliwia i Mikołaj z "Love Island" podjęli decyzję o kontynuowaniu związku po programie! Ich fani bardzo ucieszyli się na tę wiadomość i mocno wierzą w ich uczucie. 

Love Island
Mat. prasowe

Zobacz także
Mikołaj i Sylwia z Love Island o rozstaniu

"Love Island": Dlaczego Mikołaj zerwał z Sylwią? Internauci sugerowali zdradę! Co nam zdradził?

Magda i Igor z "Love Island"

"Love Island 2": Igor wyznał miłość Magdzie! Internauci: "Stał się nachalny i może ją tym odstraszyć"

 

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak o kryzysie
Newsy
"Love Island": Sylwia i Mikołaj próbowali ratować swój związek na terapii. Jak wyglądała w ich przypadku?
"Love Island": Sylwia i Mikołaj próbowali ratować swój związek na terapii. Jak wyglądała w ich przypadku?

Swój pierwszy kryzys w związku pokonali na terapii dla par. Ostatecznie Sylwia Madeńska oraz Mikołaj Jędruszczak, zwycięzcy pierwszej edycji "Love Island",  rozstali się. W rozmowie z Party.pl Mikołaj opowiedział, jak wyglądały ich spotkania z psychoterapeutą i co z nich wyniósł. Czy jest szansa, że para do siebie wróci? Posłuchajcie sami! Zobacz także:   "Love Island": Dlaczego Mikołaj zerwał z Sylwią? Internauci sugerowali zdradę! Co nam zdradził?

Love Island
Mat. prasowe
TV-Show
"Love Island": Oliwia potwierdziła kryzys z Mikołajem? Fani martwili się, że nie są już razem. Wiadomo, jaka jest prawda! 
"Love Island": Oliwia potwierdziła kryzys z Mikołajem? Fani martwili się, że nie są już razem. Wiadomo, jaka jest prawda! 

Druga edycja programu "Love Island" dostarczyła nam wielu emocji. Jedną z par, która zagwarantowała nam wiele zwrotów akcji, była Oliwia i Mikołaj. Jakiś czas temu fani obawiali się, że w związku tej dwójki pojawił się jakiś kryzys. Teraz Oliwia w programie "Love Island - Pikanteria" postanowiła opowiedzieć więcej szczegółów na temat jej relacji z Mikołajem. Znamy więc odpowiedź na najważniejsze pytanie - czy są dalej razem! Zobaczcie! Zobacz także:  "Love Island": Mikołaj imprezuje z inną uczestniczką show, a fani komentują: "Chyba nie jest już z Oliwką"! Czy Oliwia i Mikołaj dalej tworzą szczęśliwy związek?  Związek Oliwii Knapek i Mikołaja Cieśli utworzył się na planie drugiej edycji programu "Love Island". Każdy fan show na pewno doskonale pamięta, że początkowo ich relacja była bardzo burzliwa - Oliwia nie była zdecydowana, czy chce być z Igorem, czy właśnie z Mikołajem. Ostatecznie problem dziewczyny dotyczący wyboru partnera został rozwiązany, gdy do willi weszła Magda Karwacka. Igor zauroczył się w nowej uczestniczce, a Oliwia postanowiła w końcu dać szansę Mikołajowi.  Po zakończeniu udziału w show telewizji Polsat, para zdecydowała się kontynuować swój związek, jednak ostatnio fani zaczęli niepokoić się, że Oliwia i Mikołaj nie wrzucają wspólnych zdjęć do mediów społecznościowych i nie pokazują się na instagramowych relacjach. Emocje dodatkowo podgrzały zdjęcia Mikołaja, który wrzucił do sieci fotki ze spotkania z przyjaciółmi z programu. Zabrakło na nich Oliwii, a blisko Mikołaja była zaś... Ola Kotowska! - Mikołaj też chyba już nie jest z Oliwką🤔 - No ale czekaj... gdzie dziewczyna Mikołaja? I czemu Olka się klei do niego? - Gdzie Oliwia? Ja bym na jej miejscu się...

Love Island
Mat. prasowe
TV-Show
"Love Island": Oliwia i Mikołaj rozstali się?! Fani mają dowody i są pewni, że to koniec
"Love Island": Oliwia i Mikołaj rozstali się?! Fani mają dowody i są pewni, że to koniec

Czyżby związek Oliwii i Mikołaja z drugiej edycji programu "Love Island" zakończył się? Wielu fanów tej pary jest pewnych, że to koniec ich relacji. Plotek o rozstaniu na pewno nie uciszy fakt, że Oliwia i Mikołaj spędzili walentynki... osobno. Sprawdźcie szczegóły. Zobacz także:  "Love Island": Alicja i Dominik jednak są razem?! Wygadał się... Igor! Będą na niego źli? "Love Island": Oliwia i Mikołaj rozstali się? Oliwia Knapek i Mikołaj Cieśla poznali się dzięki programowi "Love Island". Na "Wyspie miłości" mieli swoje wzloty i upadki, ale ostatecznie opuścili show jako para. Na początku widzowie programu nie dawali zbyt dużych szans ich miłości, jednak para postanowiła zawalczyć o swoje uczucie. Kiedy tylko Oliwia i Mikołaj wrócili do Polski, na bieżąco chwalili się wspólnymi romantycznymi fotografiami ze wspólnych spotkań i wszystko wskazywało na to, że wiedzie im się bardzo dobrze. Kiedy już wszystkim wydawało się, że Oliwia i Mikołaj stworzą szczęśliwy związek na długie lata, nagle wśród fanów znów zaczęły pojawiać się wątpliwości. Od dłuższego czasu para nie wstawia wspólnych zdjęć, nie odpowiada na pytania fanów, a także nie spędziła razem walentynek! Oliwia w dzień zakochanych zamieściła relację na InstaStories, w której złożyła życzenia dla zakochanych i przyznała, że cały dzień była w domu i uczyła się.  To wystarczyło, aby fani nabrali podejrzeń. Pod ostatnim zdjęciem Oliwii, pojawiło się mnóstwo pytań od Internautów, odnośnie jej relacji z Mikołajem. Wielu z nich zastanawia się, czy Oliwia i Mikołaj są dalej razem. - Oliwia, czy z Mikołajem to już koniec❓ - Obstawiam, że albo mają kryzys, tzw. czas na przemyślenia, albo się...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik