Oliwia Bieniuk
YouTube/Reżyser życia

Oliwia Bieniuk w "Dzień Dobry TVN" wyjawiła, kto najbardziej wspierał ją po śmierci mamy: "Traktuje nas jak swoje własne dzieci"

Oliwia Bieniuk
YouTube/Reżyser życia

Oliwia Bieniuk była gościem programu "Dzień dobry TVN". Córka Anny Przybylskiej wyjawiła między innymi, kto był dla niej największym wsparciem po śmierci mamy. To jedna z najważniejszych osób w jej życiu, która podjęła się jej wychowania i traktuje Oliwię jak swoje własne dziecko. Zobaczcie sami. 

Zobacz także: Oliwia Bieniuk o aborcji w Polsce! Jej słowa poruszyły Instagram

Oliwia Bieniuk wyjawiła, kto najbardziej wspierał ją po śmierci mamy. "Traktuje nas jak swoje własne dzieci"

Oliwia Bieniuk straciła swoją mamę 6 lat temu (dokładnie 5 października 2014 roku w Gdyni, aktorka miała 36 lat).  Anna Przybylska osierociła troje dzieci - przegrała walkę z nowotworem trzustki. Gdy aktorka umierała, Oliwia miała zaledwie 12 lat. Była dzieckiem, które potrzebowało miłości i wsparcia w tak trudnych chwilach.

Oliwia dopiero niedawno zdecydowała się na wspomnienie tych dramatycznych wydarzeń. Kilka tygodni temu w wywiadzie dla magazynu Viva! opowiedziała, jak pamięta dzień śmierci Anny Przybylskiej:

Nigdy nie zapomnę dnia śmierci mamy. Byliśmy wtedy u babci Lidzi, mamy mojego taty. Spodziewałam się tego, co się stanie. Tamtego dnia nie odbierałam telefonu, bo nie chciałam usłyszeć tej wiadomości. W końcu przyszedł tata z towarzyszącym mu psychologiem, który miał mu pomóc w przekazaniu tej informacji dzieciom.

W ostatniej rozmowie z "Dzień dobry TVN" Oliwia Bieniuk wyjawiła, kto najbardziej wspierał ją po śmierci mamy. Okazało się, że była to babcia, która w dalszym ciągu traktuje swoje wnuki jak własne dzieci.

Babcia się wtedy do nas przeprowadziła i wychowywała nas na dobrą sprawę, matkowała nam i można powiedzieć, że mnie w sumie wychowała. Babcia ma dobre serce i bardzo nas kocha. Ona mówi, że traktuje nas jak swoje własne dzieci, nie jak wnuki - powiedziała Oliwia Bieniuk dla "Dzień dobry TVN".

Córka Anny Przybylskiej zdradziła również, kto jej zdaniem jest bardziej podobny do mamy, a kto do taty.

Ja jestem na pewno tata, a jeżeli chodzi o mamę, to Szymon jest cała mama i ma nawet takie same odstające stopy, miała takie, że jej odstawały paluchy - stwierdziła Oliwia. 

Dziś Oliwia Bieniuk jest już dorosła - 18. października skończyła 18 lat. Po śmierci mamy mogła liczyć na ogromne wsparcie ze strony najbliższych, w tym ukochanej babci. 

Oliwia Bieniuk pokazała pamiątkę po Annie Przybylskiej
Instagram

To już 6. lat, odkąd nie ma wśród nas Anny Przybylskiej. Gdy aktorka zmarła, jej córka Oliwia miała tylko 12 lat. 

 

 

Więcej na temat Anna Przybylska Oliwia Bieniuk
Przeładuj

Daria Widawska o zarobkach w czasach pandemii! "Był czas zarabiania większych pieniędzy i nie odłożyliśmy"

zobacz 02:08