Oliwia Bieniuk opublikowała zdjęcia na których pozuje w seksownej sukience z bardzo głębokim dekoltem i...bez stanika! To pierwsze tak odważne fotki córki Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka. Początkująca modelka wygląda obłędnie, ale jedna z internautek zapytała ją wprost, czy nie jest za młoda na tak śmiałą sesję. Oliwia Bieniuk odpowiedziała!

Reklama

Oliwia Bieniuk opublikowała odważne zdjęcia

Chociaż Oliwia Bieniuk ma dopiero osiemnaście lat to na swoim koncie ma już całkiem spore doświadczenie w roli modelki. Przygodę z modelingiem rozpoczęła kiedy miała zaledwie 14 lat i wystąpiła wówczas w kampanii marki Reserved. Teraz Oliwia Bieniuk opublikowała w sieci nowe fotki z sesji zdjęciowej. Młoda modelka zapozowała w sukience Rise, marki należącej do Zuzanny Pactwy, która według medialnych doniesień spotyka się z Jarosławem Bieniukiem. Oliwia Bieniuk w seksownej czarnej sukience wygląda obłędnie!

- Uuuaa ????
- przepiękne????❤️
- przepiękna kobieta ????????????- komentują zachwyceni fani.

Nie wszyscy jednak byli zachwyceni odważną sesją nastolatki. Jedna z internautek zapytała Oliwię, czy nie jest za młoda na tak odważne zdjęcia.

- Super jesteś, ale czy nie za szybko?- zapytała fanka. (...) nie czepiam się, tylko zastanawiam czy nie za szybko pokazuje piersi- dodała w kolejnym komentarzu.

- ale tutaj prawie nic nie widać ,przecież nie pokazuje ostentacyjnie piersi- odpowiedziała Oliwia Bieniuk.

Zobaczcie, jak w seksownej sukience z głębokim dekoltem prezentuje się Oliwia Bieniuk!

Zobacz także: Oliwia Bieniuk ma chłopaka. Kim jest Michał Krasodomski? Romantyczne zdjęcie z modelem pokazała z okazji swoich 18. urodzin

Zobacz także

Oliwia Bieniuk pokazała odważne zdjęcia (żeby zobaczyć drugie zdjęcie kliknij na strzałkę po prawe stronie).

Oliwia broniła swoich zdjęć w sieci.

Instagram
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama