Oliwia Bieniuk imprezuje na festiwalu Open'er
Instagram

Oliwia Bieniuk niemal co roku bawi się na festiwalu Open'er. Nic w tym dziwnego. W końcu nastolatka na co dzień mieszka w Trójmieście i na imprezę ma zaledwie kilka kroków. W tym roku również nie zabrakło jej na jednym z największych i najpopularniejszych festiwali w Polsce. Nastolatka pochwaliła się już pierwszymi fotkami na Instagramie. Fani są zachwyceni jej urodą!

Oliwia Bieniuk na festiwalu Open'er

Oliwia Bieniuk zazwyczaj na Open'erze bawiła się z tatą oraz jego przyjaciółmi. Jednak w tym roku na razie nie pokazała ich wspólnych zdjęć. Oliwia Bieniuk na fotkach, które opublikowała na Instagramie, bawi się sama. Widać, że nastolatka - tak jak inne blogerki - przemyślała swoją stylizację na tę imprezę. Pierwszego dnia Oliwia Bieniuk zaprezentowała się w kurtce od swojej ulubionej marki PLNY LALA, do której dobrała czerwone rurki i torebkę O bag. Całość uzupełniła niezwykle modnymi w tym sezonie okularami.

Zobacz także: Oliwia Bieniuk to prawdziwa fashionistka! Jest w stanie wydać na kurtkę... 4 tysiące złotych! Oto przegląd jej garderoby

Fani Oliwki są zachwyceni jej urodą. Nie da się ukryć, że z wiekiem coraz bardziej przypomina swoją piękną mamę, Annę Przybylską.

- boska kobieta jestem pod ogromnym wrażeniem

- Piękna ♥♥ Podobna do mamy ♥

- gwiazdaa!!❤️🔥

- cudowna oliwka😘 - piszą zachwyceni internauci. 

Wy również uważacie, że Oliwia coraz bardziej przypomina Anię? A może jest bardziej podobna do Jarka Bieniuka? Zagłosujcie w naszej sondzie i dajcie nam znać!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

opener!!!🤪@obagpolska

Post udostępniony przez oliwka🎪 (@oliwia.bieniuk)

Oliwia z roku na rok jest coraz piękniejsza

Oliwia Bieniuk, córka Ani Przybylskiej
Instagram

 

Więcej na temat Open'er Festival Oliwia Bieniuk