Oliwia Bieniuk imprezuje na festiwalu Open'er
Instagram

Oliwia Bieniuk bawi się na Openerze. Fani są zachwyceni jej urodą! "Podobna do mamy"

Oliwia Bieniuk imprezuje na festiwalu Open'er
Instagram

Oliwia Bieniuk niemal co roku bawi się na festiwalu Open'er. Nic w tym dziwnego. W końcu nastolatka na co dzień mieszka w Trójmieście i na imprezę ma zaledwie kilka kroków. W tym roku również nie zabrakło jej na jednym z największych i najpopularniejszych festiwali w Polsce. Nastolatka pochwaliła się już pierwszymi fotkami na Instagramie. Fani są zachwyceni jej urodą!

Oliwia Bieniuk na festiwalu Open'er

Oliwia Bieniuk zazwyczaj na Open'erze bawiła się z tatą oraz jego przyjaciółmi. Jednak w tym roku na razie nie pokazała ich wspólnych zdjęć. Oliwia Bieniuk na fotkach, które opublikowała na Instagramie, bawi się sama. Widać, że nastolatka - tak jak inne blogerki - przemyślała swoją stylizację na tę imprezę. Pierwszego dnia Oliwia Bieniuk zaprezentowała się w kurtce od swojej ulubionej marki PLNY LALA, do której dobrała czerwone rurki i torebkę O bag. Całość uzupełniła niezwykle modnymi w tym sezonie okularami.

Zobacz także: Oliwia Bieniuk to prawdziwa fashionistka! Jest w stanie wydać na kurtkę... 4 tysiące złotych! Oto przegląd jej garderoby

Fani Oliwki są zachwyceni jej urodą. Nie da się ukryć, że z wiekiem coraz bardziej przypomina swoją piękną mamę, Annę Przybylską.

- boska kobieta jestem pod ogromnym wrażeniem

- Piękna ♥♥ Podobna do mamy ♥

- gwiazdaa!!❤️🔥

- cudowna oliwka😘 - piszą zachwyceni internauci. 

Wy również uważacie, że Oliwia coraz bardziej przypomina Anię? A może jest bardziej podobna do Jarka Bieniuka? Zagłosujcie w naszej sondzie i dajcie nam znać!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

opener!!!🤪@obagpolska

Post udostępniony przez oliwka🎪 (@oliwia.bieniuk)

Oliwia z roku na rok jest coraz piękniejsza

Oliwia Bieniuk, córka Ani Przybylskiej
Instagram

 

Więcej na temat Open'er Festival Oliwia Bieniuk
Przeładuj

Hotel Paradise. One zrobiły operacje plastyczne: Ania zoperowała nos, a Martyna powiększyła biust... To nie wszystko!

zobacz 01:44