Oliwia Bieniuk w stylizacji na wiosnę 2020
Instagram
Newsy

Oliwia Bieniuk komentuje swoją relację z pasierbem Natalii Siwiec: "Mamy się ku sobie ale..."

Oliwia Bieniuk komentuje swoją relację z pasierbem Natalii Siwiec: "Mamy się ku sobie ale..."

Oliwia Bieniuk po raz kolejny skomentowała swoją relację z Mateuszem Raduszewskim. Niedawno paparazzi przyłapali nastolatków na wspólnym wypadzie na miasto. Zdjęcia, które im zrobiono wskazują na to, że mogłoby łączyć ich coś więcej niż tylko przyjaźń. Oliwia postanowiła odnieść się do pytań zaciekawionych internautów i jeszcze raz opowiedziała o tym, co łączy ją z pasierbem Natalii Siwiec. 

Zobacz także: Oliwia Bieniuk jednak jest w związku z pasierbem Natalii Siwiec?! Zdjęcia paparazzi to dowód

Oliwia Bieniuk pracuje z mężem Natalii Siwiec? Zdradziła, co łączy ją z rodziną modelki: "Kocham!"

Oliwia Bieniuk o relacji z Mateuszem Raduszewskim. Co ich łączy?

Kilka dni temu pasierb Natalii Siwiec obchodził swoje 18. urodziny. Swoje wkroczenie w dorosłość świętował m. in. w towarzystwie Oliwii Bieniuk. Internauci zaczęli dopytywać czy nastolatków łączy coś więcej. Córka Jarosława Bieniuka postanowiła jeszcze raz odnieść się do pytań zaciekawionych fanów. O związku z Mateuszem Raduszewskim powiedziała: 

Nie, nigdy nie byliśmy razem, znamy się bardzo długo, mamy się ku sobie, ale jesteśmy najlepszymi przyjaciółmi i tak już zostanie. 

Oliwia zdradziła również, że aktualnie nie jest zakochana. 

Myślicie, że faktycznie tak jest czy nastolatkowie po prostu nie chcą obnosić się ze swoim uczuciem publicznie? Kiedy po urodzinach Mateusza w sieci zawrzało, Mariusz Raduszewski zapytał zawstydzonych nastolatków o komentarz w sprawie tego co ich łączy, wówczas również oboje jednogłośnie odpowiedzieli, że są najlepszymi przyjaciółmi. 

Zobacz także: Kim jest Mateusz Raduszewski, nowy chłopak Oliwii Bieniuk?

Oliwia Bieniuk skomentowała swoją relację z Mateuszem Raduszewskim. 

Oliwia Bieniuk o tym co ją łączy z Mateuszem Raduszewskim
Instagram

Nastolatka zapewnia, że na tę chwilę nie jest zakochana, a jej relacja z pasierbem Natalii Siwiec to tylko przyjaźń. 

 Oliwia Bieniuk i Mateusz Raduszewski. Kim jest nowy chłopak Oliwii Bieniuk?
Instagram

Zobacz także
Oliwia Bieniuk jest w związku z pasierbem Natalii Siwiec?

Oliwia Bieniuk jest w związku z pasierbem Natalii Siwiec? Przytulali się na jego urodzinach

Martyna Gliwińska i Jarosław Bieniuk

Jarosław Bieniuk odwiedził syna. Oliwia pokazała ich wspólne zdjęcie z Kazikiem!

 

Oliwia Bieniuk, Anna Przybylska
Eastnews
Newsy
Odziedziczyła po niej nie tylko urodę, ale i aktorski talent! Oliwia Bieniuk to cała mama
Odziedziczyła po niej nie tylko urodę, ale i aktorski talent! Oliwia Bieniuk to cała mama

Choć od śmierci Anny Przybylskiej  minęło już pięć lat, to wielu fanów wciąż nie może pogodzić się z odejściem ukochanej aktorki. Gwiazda, która dziś obchodziłaby swoje 41. urodziny, była nie tylko piękną i radosną kobietą, ale też osobą, z którą można było porozmawiać właściwie na każdy temat. Ania nigdy nie obrażała się, gdy któryś z dziennikarzy zadał jej trudne lub osobiste pytanie. Po śmierci aktorki oczy mediów i fanów zwróciły się w kierunku rodziny Przybylskiej, która pozostawiła na świecie partnera i trójkę dzieci. Dziś najwięcej emocji wzbudza jej najstarsza pociecha, Oliwia, która jest łudząco podobna do swojej mamy. Czy pójdzie w jej ślady i zacznie  karierę w show biznesie? 

 Oliwia Bieniuk i Mateusz Raduszewski. Kim jest nowy chłopak Oliwii Bieniuk?
Instagram
Newsy
Kim jest Mateusz Raduszewski, nowy chłopak Oliwii Bieniuk?
Kim jest Mateusz Raduszewski, nowy chłopak Oliwii Bieniuk?

Oliwia Bieniuk i Mateusz Raduszewski znają się wiele lat, nastolatka od zawsze zaprzeczała temu, że miałoby ich łączyć coś więcej niż przyjaźń. Mateusz kilka dni temu obchodził swoje 18. urodziny, które spędzał m. in. w towarzystwie Oliwii. Plotki o ich związku rozgorzały więc na nowo. Zawstydzonych nastolatków postanowił o relację zapytać sam Mariusz Raduszewski, ojciec Mateusza: Best Friends Forever! - opowiedziała Oliwia na pytanie co ich łączy.  Mariusz żartobliwie dodał, że również to wersja, którą on zna. Jednak zdjęcia paparazzi, którzy przyłapali nastolatków podczas wspólnego wypadu na miasto, mogą świadczyć o czymś innym. Kim jest Mateusz Raduszewski, czy jest nową miłością córki Jarosława Bieniuka ? Zobacz także:  Oliwia Bieniuk jest w związku z pasierbem Natalii Siwiec? Przytulali się na jego urodzinach Kim jest Mateusz Raduszewski? Czy to nowa miłość Oliwii Bieniuk? Mateusz Raduszewski kilka dni temu obchodził swoje 18. urodziny. Jest synem Mariusza Raduszewskiego, męża Natalii Siwiec . Nastolatek ma bardzo dobry kontakt z miłością ojca, a swoją przyrodnią siostrę kocha najbardziej na świecie. Często również wspólnie spędzają zagraniczne wakacje. Mateusz jest bardzo podobny do swojego ojca. Jest również bardzo rodzinny, o czym świadczą liczne zdjecia z ojcem i Natalią oraz Mią na jego profilu na Instagramie. Nastolatek chętnie spędza czas z młodszą siostrą, co nie raz Mariusz lub Natalia relacjonowali na swoich Instagramach. Ostatnio Mia bawiła się nie tylko z bratem ale również z Oliwią Bieniuk.  Mateusz Bieniuk swoje 18. urodziny spędzał m. in. w towarzystwie Oliwii, wtedy ponownie pojawiły się spekulacje na temat ich związku. Czy Mateusz Raduszewski i Oliwia Bieniuk są parą ale nie chcą mówić o...

Oliwia Bieniuk jest jest w związku z pasierbem Natalii Siwiec! Zdjęcia paparazzi to dowód
Newsy
Oliwia Bieniuk jednak jest w związku z pasierbem Natalii Siwiec?! Zdjęcia paparazzi to dowód
Mateusz Raduszewski to nowy chłopak Oliwii Bieniuk?!

Mateusz Raduszewski, syn Mariusza Raduszewskiego, a pasierb Natalii Siwiec , kilka dni temu obchodził swoje osiemnaste urodziny, na których pojawiła się również Oliwia Bieniuk - córka Jarosława Bieniuka i Anny Przybylskiej. Na zdjęciach z urodzin widzieliśmy, że Oliwia i Mateusz świetnie się bawią i bardzo dobrze ze sobą dogadują, jednak do tej pory Oliwia zaprzeczała plotkom o ich rzekomym związku. Twierdziła, że są tylko przyjaciółmi i nic więcej ich nie łączy. Best friends forever"  [z ang."najlepsi przyjaciele na zawsze] - odpisywała na pytania fanów o jej rzekomy związek z Mateuszem. Okazuje się, że słowa Oliwii mijają się nieco z prawdą. Najnowsze zdjęcia paparazzi, na których widzimy Oliwię i Mateusza, świadczą o tym, że łączy ich jednak coś więcej niż przyjaźń! Na fotografiach z parkingu podziemnego Oliwia i Mateusz rozmawiają, jedzą frytki i... przytulają! Czy to coś więcej niż przyjacieliskie przytulenie? Naszym zdaniem, tak. A waszym? Zobacz także:  Jarosław Bieniuk odwiedził syna. Oliwia pokazała ich wspólne zdjęcie z Kazikiem! Mateusz Raduszewski i Oliwia Bieniuk bardzo dobrze się dogadują, są w podobnym wieku, mają podobne zainteresowania. Mateusz Raduszewski i Oliwia Bieniuk są bardzo blisko. Myślicie, że są parą? Na zdjęciach paparazzi widać wyraźnie, że łączy ich coś więcej niż przyjaźń!

Nasze akcje

Poznaj Huawei Mobile Services i ciesz się wyjątkowymi funkcjami w przyjaznym ekosystemie

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
Newsy

Stylowy prezent dla mężczyzny? Łączy w sobie design i praktyczność

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner
Newsy

To zdrowy i ekologiczny nawyk, który pozwoli ci zadbać o siebie i środowisko

Partner
Newsy

Bo należy ci się komfort! Zabiegi EMSELLA i EXILIS ULTRA 360 na nietrzymanie moczu

Partner