Olga Kalicka biały garnitur
Instagram

Olga Kalicka była jedną z prowadzących podczas koncertu „Artyści przeciw nienawiści”, który odbył się w Atlas Arenie w Łodzi. Pomysłodawczynią imprezy była Doda, a do udziału w tym wydarzeniu zgłosiło się ponad 100 wykonawców. Kalicka na scenie pojawiła się m.in. obok Barbary Kurdej-Szatan i Michała Piróga. Gwiazda zaskoczyła ekstrawaganckim garniturem. Zobaczcie, jak się prezentowała!

1/3
Instagram

Gwiazda serialu „Rodzinka.pl” w połowie stycznia została mamą. Na świat przyszedł jej synek Aleksy, o czym aktorka poinformowała swoich fanów za pośrednictwem Instagrama. Od tego czasu świeżo upieczona mama często publikowała zdjęcia z synkiem i do tej pory cieszyła się głównie czasem spędzony z dzieckiem, ale w końcu zdecydowała się na pierwsze wyjście po porodzie. Trzeba przyznać, że to powrót do pracy w wielkim stylu! Olga Kalicka pojawiła się w roli współprowadzącej koncert „Artyści przeciw nienawiści”.

 

2/3
Kalicka, Piróg, Kurdej-Szatan
ONS.pl

Na tę okazję założyła biały garnitur z rękawem obszytym piórami. Trzeba przyznać, że aktorka prezentuje się elegancko i z klasą. Młoda mama wygląda doskonale i szybko wróciła do formy. Widać, że macierzyństwo jej służy!

3/3
Olga Kalicka zdradziła imię dziecka
Instagram

Olga Kalicka wygląda doskonale nie tylko podczas gali, ale również w codziennym wydaniu, spędzając czas z dzieckiem. Zgadzacie się z nami?

Zobacz takżeOlga Kalicka pokazała nowe zdjęcie z synem i zdradziła jego imię!

Więcej na temat Olga Kalicka