Olga Kalicka

Kiedy Olga Kalicka weźmie ślub? Wiemy! Przygotowania już ruszyły

Olga Kalicka

Olga Kalicka została mamą Aleksa w styczniu tego roku. Zaraz potem, w lutym, zaręczyła się z Cezarym Nowakiem, swoją miłością jeszcze z czasów gimnazjum. A teraz każdy pyta, kiedy ślub? Okazuje się, że para poważnie podchodzi do tak ważnej uroczystości i wynajęła już wedding plannerkę! Powód?

Przy małym dziecku, nowym sezonie „Rodzinki.pl” i spektaklach z Teatrem Kwadrat nie mam czasu na organizację uroczystości. Ale moja bardzo dobra koleżanka jest wedding plannerką i w tej kwestii nam pomaga. Oboje z Cezarym jesteśmy bardzo zajęci i wieczorami z malutkim dzieckiem byłoby nam ciężko intensywnie angażować się w ważną dla nas uroczystość – mówi „Party” Olga Kalicka.

Czy zatem ślub odbędzie się już w święta Bożego Narodzenia? Jak się dowiedzieliśmy, jeszcze nie teraz, ani nie na wiosnę. W grę wchodzi lato przyszłego roku. Wszystko dlatego, że rodzina pana młodego mieszka w Stanach Zjednoczonych i wszystko trzeba szczegółowo zaplanować.

Olga Klicka wzięła urlop macierzyński w Teatrze Kwadrat, ale od stycznia, kiedy synek skończy rok, ma zamiar wrócić w pełnym wymiarze godzin. A na razie próbuje pogodzić pracę na planie 16. sezonu "Rodzinki.pl" z opieką co raz bardziej ruchliwym maluchem. 

Zobacz także: Olga Kalicka pokazała, jak naprawdę wygląda macierzyństwo. Wszystkie mamy ją za to pokochają!

Olga Kalicka często pokazuje, jak wygląda jej życie na co dzień i że opieka nad dzieckiem to zajęcie na pełen etat.  

Olga Kalicka
Instagram

Olga Klicka z Cezarym Nowakiem planują ślub.

 

Więcej na temat Olga Kalicka śluby gwiazd
Przeładuj

Poznali się na planie "BrzydUli", do dziś są bardzo szczęśliwą parą! Kim jest o 20 lat starszy partner Julii Kamińskiej?

zobacz 01:27