Olga Kalicka na imprezie biżuterii Yes
East News

Olga Kalicka pokazała zdjęcie w sukni ślubnej! Aktorka powiedziała "tak" w tajemnicy przed mediami?

Olga Kalicka na imprezie biżuterii Yes
East News

Olga Kalicka pochwaliła się zdjęciem w pięknej sukni ślubnej! Czyżby aktorka w tajemnicy przed mediami wyszła za mąż? Gwiazda już od dłuższego czasu tworzy szczęśliwy związek z Cezarym Nowakiem. Para zaledwie kilka miesięcy temu po raz pierwszy została rodzicami. Czy teraz przyszedł czas na ślub? Nie! Okazuje się, że Olga Kalicka będzie panną młodą w "Rodzince.pl"! Aktorka, która wciela się w serialową Magdę, pokazała zdjęcie z planu hitu TVP!

Będzie ślub w "Rodzince.pl"?

Fani serialu "Rodzinka.pl" z pewnością doskonale wiedzą, że w finale poprzedniego sezonu serialu Magda i Tomek (Maciej Musiał) zostali rodzicami. W najnowszej serii hitu o rodzinie Boskich widzowie po raz pierwszy zobaczyli, jak wygląda córka Magdy i Tomka. Teraz wszystko wskazuje na to, że serialowa para wkrótce stanie na ślubnym kobiercu. Olga Kalicka opublikowała na Instagramie zdjęcie z planu "Rodzinki.pl", na którym pozuje w pięknej, koronkowej sukni ślubnej! 

Wyjść za mąż czy z domu...? 🤔😂 @rodzinkapl_official kto wciąż nas ogląda? 😍- napisała na Instagramie. 

Czyżby więc szykował się ślub bohaterów "Rodzinki.pl"? Spójrzcie tylko, jak serialowa Magda, czyli Olga Kalicka, prezentuje się w sukni ślubnej! Naszym zdaniem aktorka w białej kreacji od Violi Piekut wygląda obłędnie! 

Oglądacie najnowszy sezon "Rodzinki.pl"? Przypominamy, że w jesiennej ramówce TVP serial można oglądać w każdą niedzielę o godzinie 16:30. Do tej pory produkcja była emitowana w piątki o godzinie 20:45. Jednak teraz w piątkowe wieczory "Rodzinkę.pl" zastąpił reaktywowany program "Czar par".

Zobacz także: Fani oszaleli na punkcie tego zdjęcia Olgi Kalickiej! "Jesteś cudowna" - piszą zgodnie. Zobaczcie sami!

Olga Kalicka w sukni ślubnej projektu Violi Piekut

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Wyjść za mąż czy z domu...? 🤔😂 @rodzinkapl_official kto wciąż nas ogląda? 😍

Post udostępniony przez Olga Kalicka (@olgakalicka)

W serialu szykuje się ślub Magdy i Tomka?

Rodzinka.pl
TVP

 

Więcej na temat Olga Kalicka Rodzinka.pl
Przeładuj

Oto hitowe wózki dzieci gwiazd! Najdroższy kosztował 20 tysięcy, najtańszy - niecałe 500 zł!

zobacz 01:40