Olga Kalicka
... zdradza płeć maleństwa!
1/6
Olga Kalicka

 

Olga Kalicka jest w ciąży i już niebawem zostanie po raz pierwszy mamą. Młoda gwiazda nigdy nie ukrywała, że marzy o roli mamy, dlatego z niecierpliwością oczekuje narodzin swojego dziecka. Nie da się ukryć, że jej brzuszek jest już ogromny, więc do porodu nie zostało już dużo czasu. Właśnie dlatego przyjaciółki Olgi Kalickiej zorganizowały jej baby shower z prawdziwego zdarzenia, a młoda gwiazda pochwaliła się zdjęciami z imprezy. Zobaczcie na kolejnych stronach galerii, jak wyglądała i jak bawiła się Olga Kalicka na swoim baby shower.

 

Zobacz: OLGA KALICKA POPROWADZIŁA "WORLD OF DANCE" Z OGROMNYM BRZUSZKIEM. "JAK ONI JĄ UBRALI..."

2/6
Olga Kalicka
Instagram

 

Takie przyjaciółki to skarb! Zorganizowały Oldze baby shower - niespodziankę. Aktorka nie wiedziała, dokąd zabiera ją jedna z przyjaciółek i dopiero na miejscu przekonała się, że to impreza zorganizowana na cześć jej dziecka! 

 

No i się okazało, że jest tu bardzo dużo pięknych dam, które przyszły świętować mój baby shower - mówiła Olga na InstaStories.

 

Zobacz: OLGA KALICKA JEST W CIĄŻY! KIEDY URODZI? 

3/6
Olga Kalicka
Instagram

 

Olga Kalicka pokazała na Instagramie wiele zdjęć z imprezy, dzięki czemu wiemy, że pojawiło się na niej mnóstwo znajomych, koleżanek i przyjaciółek aktorki. Wśród nich można było zobaczyć m.in. Annę Kaczmarczyk oraz Marcjannę Lelek z "M jak miłość"!

 

Zobacz: ALEŻ ONA JEST ZMYSŁOWA! OLGA KALICKA PREZENTUJE NAJLEPSZĄ STYLIZCJĘ W SWOJEJ KARIERZE

4/6
Olga Kalicka
Instagram

 

Na imprezie dominował oczywiście specjalny wystrój - było mnóstwo balonów, babeczek, ciasteczek. Co ciekawe jednak, o ile dekoracje nie zdradzały płci dziecka, o tyle strój Olgi już tak - aktorka miała na sobie niebieską sukienkę z golfem. A już wiadomo przecież, że Olga urodzi synka!

 

Zobacz: SPRAWDŹ JAK BĘDĄC W CIĄŻY ROZPOZNAĆ PŁEĆ DZIECKA!

5/6
Olga Kalicka
Instagram

Olga Kalicka była zachwycona imprezą.

 

Nigdy nie wątpiłam w pomysłowość i gust moich Przyjaciółek. Było wspaniale! Nie martwcie się, to dopiero początek relacji z wczorajszego Baby Shower”

 

 

Zobacz: Brzuszek Olgi Kalickiej jest już ogromny! Aktorka niedługo zostanie mamą 

Więcej na temat Olga Kalicka