Olga Frycz
ONS
1/4
Olga Frycz
ONS

 

Olga Frycz jest bardzo aktywną mamą w mediach społecznościowych, co więcej aktorka łamie stereotypy "cukierkowych, instagramowych profili" i publikuje zdjęcia ze swojego życia, tak jak wygląda ono w rzeczywistości. Aktualnie gwiazda spędza wakacje z rodziną w Hiszpanii i umieszcza mnóstwo relacji z podróży. Na jednym ze zdjęć Frycz pozuje w basenie, a jeden z portali opublikował tekst o idealnej figurze aktorki, która pozuje topless. Młoda mama postanowiła odnieść się do tych informacji i na swoim instagramie napisała szczere wyznanie na temat swojej figury po ciąży!

 

Zobaczcie, co napisała Olga Frycz o swojej figurze...

 

Zobacz: Olga Frycz szczerze o dodatkowych kilogramach po ciąży: „Przytyłam bardzo”! Ile?

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🦋Marzyłam o tych wakacjach tak bardzo 🦋 #zadowolona #uśmiechnięta

Post udostępniony przez Olga Frycz (@tojafrycz)

 

2/4
Olga Frycz
Instagram

 

Olga Frycz wyznała, że jej sylwetka jest daleka od ideału i nie wie skąd takie informacje. Dosyć jednozacznie odniosła się do artykułu na temat jej figury:

 

Najważniejsze jest, że mam rewelacyjną figurę zaledwie dwa miesiące po porodzie. Otóż - to nie jest prawda. Dziewczyny: to nie jest prawda.

 

Swoją reakcję na artykuł nagrała w formie filmików i umieściła na Instastories. Na następnej stronie przeczytacie, co jeszcze powiedziała...

3/4
Olga Frycz
Instagram

 

Aktorka stwiedziła, że nie ma zamiaru przekłamywać rzeczywistości. Gwiazda doskonale zdaje sobie sprawę, że gdyby tak zrobiła, ktoś w końcu sfotografowałby jej "idealną figurę" i pokazał jaka jest prawda:

 

Nie pozuję na zdjęciu topless, tylko w stroju kąpielowym [...] mało tego moja figura nie jest rewelacyjna. Moja figura jest... jakby to powiedzieć... jest do dupy. Uwierzcie mi, że gdyby moja figura była rewelacyjna, to byłbym pierwsza, żeby wam się pokazać w stroju kąpielowym, stojąc pod palmą, nad basenem lub w falach oceanu…. 


Odpowiedź Olgi Frycz spotkała się z dużym odzewem fanów. Na jej profilu pojawiło się tysiące komentarzy wspierających aktorkę! Niektóre z nich przeczytacie na następnej stronie...

4/4
Olga Frycz ostrzega przed zboczeńcem
Instagram

 

Aktorka w nagraniu wyliczyła jeszcze, jakie zachowania denerwują ją najbardziej. Frycz jest zdeterminowana, aby pokazywać jedynie prawdziwe, a nie stylizowane, zdjęcia i denerwuje ją ciągła ocena jej osoby:

 

Pokazuje się wam taka, jaka jestem. Strasznie mnie wku*wia takie ciśnienie, że o „pokazała swoje ciało po porodzie”, „wróciła do formy po porodzie”, „o ku*wa! Pokazała twarz dziecka”, „Dobrze zrobiła, źle zrobiła?”

 

Internautki zdecydowanie stoją po stronie aktorki. Oto niektóre z komentarzy, które świadczą o dużym wsparciu, jakie otrzymała od fanek...

 

Przepiękne zdjęcie

Jesteś mistrzem świata!!

Fantastycznie:)

 

Uważacie, że Olga Frycz dobrze zrobiła, odnosząc się do artykułu na temat jej figury?

Więcej na temat Olga Frycz